Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  904
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

559 Świetna

About Miner

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2729 profile views
 1. Tak. Mężczyźni są bardzo potrzebni i każda poważna katastrofa to uwydatni. Dotąd, dokąd będzie spokojnie zalety mężczyzn są nieco w ukryciu.
 2. Nie wiem:) Nie wiem też po co odnosisz się do całkowicie technicznego wpisu dotyczącego odpowiedzialności za zniesławienie.
 3. Nie rozumiem. Na czym to niby polega?
 4. @jankowalski1727 To o czym piszę to dość długi temat i co jakiś czas przerabiany na Forum. Podstawy są takie: - im jesteś wyżej w hierarchii tym masz w wyższy poziom endorfin i dopaminy; - im jesteś niżej tym poziomy tych hormonów masz niższe; - jak zrobisz coś dobrze i zostaniesz nagrodzony - masz wyrzut hormonów poprawiających nastrój; - jak robisz coś za co jesteś ukarany - masz obniżoną wartość ww. hormonów; - jeżeli czujesz się zagrożony masz wyrzut kortyzolu, który działa pobudzająco i warto to wykorzystać w życiu, ale duża ilość kortyzolu w długim czasookresie dosłownie zabija. I teraz, do tego dochodzą ścieżki neuronalne powiązane z określonymi osobami, rzeczami i wspomnieniami, które kierują Cię do określonych miejsc w mózgu (świadomości), które zaś skutkują wyrzutem hormonów. Jeżeli ktoś wyłapie sobie niefajne schematy myślowe, które kończą się poczuciem lęku, gniewu lub niechcianym zachowaniem, to już jest dużo. Wówczas jest możliwość popracować nad tym. Spory wpływ na Nasze myśli i emocje ma jedzenie, ruch oraz ekspozycja na słońce - do poczytania. Ale żeby lepiej rozeznać temat poszukaj np. w Youtube informacji o: - kortyzolu - jak działa, kiedy jest wydzielany, jaki ma wpływ na Nasz organizm i co można zrobić żeby nad nim zapanować; - dopaminie (i innych neuroprzekaźnikach) - j.w.; - dlaczego depresja jest chorobą, a nie rodzajem nastroju - nie twierdzę, że masz depresję, ale wiedza na ten temat pomoże Ci uświadomić sobie, że to co dzieje się z Twoimi emocjami jest silnie powiązane z działaniem Twojego mózgu na etapie wydzielania i wchłaniania hormonów (dopaminy, testosteronu, melatoniny, itd.); - ścieżkach neuronowych - jak się tworzą na gruncie Naszych doświadczeń, jak można wytworzyć nowe, jak zabić niepotrzebne i w tym kontekście jak działa nałóg.
 5. Cieszę się, że walczysz o siebie:) Słuchaj. Żeby mieć takie objawy jak wskazujesz wystarczy mieć zbyt wysoki poziom kortyzolu albo za niski testosteronu, ale do tego potrzebujesz badań. Twoje zmiany na poziomie neuronowym i hormonalnym też zajmą Ci sporo czasu.
 6. Miner

  Problem z seksem

  Idź do seksuologa.
 7. Złota klatka ... Kobieta jak nie ma co robić, to tego nie doceni tylko będzie się nudzić - potrzebuje emocji. Jak nie ma zajęć/emocji w domu (u męża), to poszuka tego gdzieś indziej.
 8. Freud jako pierwszy zaczął tak dogłębnie badać ludzką psyche i dlatego jest uważany za ojca psychoanalizy, ale dalsze badania i prace innych naukowców obaliły praktycznie wszystko co Freud forował. Jego uczniem, a potem zdecydowanym przeciwnikiem był Jung, na którego dorobek środowisko psychiatrów i psychologów powołuj się do dzisiaj, co jest skutkiem tego, że jego analizy i wnioski ... działają🙂 Proponuję zapoznać się z Freudem jako czymś ciekawym, jako okazja do uświadomienia sobie jak niewiele ludzie wiedzieli o psyche i to jeszcze stosunkowo niedawno. Natomiast żeby mieć fajny grunt pod wiedzę dotyczącą psychiki warto zacząć od Junga (np. rewelacyjna koncepcja "cienia" tj. o złej i mrocznej stronie charakteru, której nie wolno niszczyć).
 9. A ja uważam, że kartka to za mało. Jeżeli szef jest fajny to dobry alkohol też musi być. I tyle.
 10. Panie @jankowalski1727 czy ty siebie słyszysz? 30-letnia dziewucha z Badoo, która z kilkoma się całowała? Całe mnóstwo krótkich znajomości? Nie trafiła na godnego przez 12 lat dorosłego życia? Myślisz, że ona ma blokadę i śmieszkuje sobie? Jesteś psychiatrą, psychologiem lub terapeutą żeby wiedzieć co się w głowie dziewczyny dzieje? W ogóle dlaczego miałbyś zajmować się naprawianiem tej dziewczyny? Teraz czytaj uważnie: dziewczyna nie jest podniecona. Dlatego w strefach erogennych ją łaskocze. Jeżeli będzie dobrze nakręcona, to wszystkie opisane przez Ciebie rzeczy będą jej sprawiać przyjemność. Co więcej, wygląda na to, że jesteś dla niej czasoupychaczem. Ona ma swój wiek, więc szuka kogoś na LTR i tyle. Jesteś miły, fajny, więc się z Tobą spotyka. Ale ognia nie ma, bo Ty za bardzo przejmujesz się Nią. Nie mówię, że się rozejdziedzie. Ale Ty weź zadbaj również o siebie. Weź ją tak jak Ty lubisz, nie pytaj o zdanie i bądź po prostu sobą. Musisz mieć z tego jak najwięcej radochy, a jak jej nie będzie odpuść relację z Nią i szukaj szczęścia dalej. Jeżeli dziewczyna na Ciebie nie reaguje, to po prostu idź do domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.