Jump to content

Miner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  925
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  10.00 PLN 

Community Reputation

574 Świetna

About Miner

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,396 profile views
 1. Natomiast kończąc generalny temat szczepionek, wrzucam jeszcze link do artykułu zamieszczonego na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego, który zawiera wypowiedzi na kilka poruszanych tu kwestii wraz z przypisami do konkretnych danych źródłowych. https://nauka.uj.edu.pl/aktualnosci/-/journal_content/56_INSTANCE_Sz8leL0jYQen/74541952/141634940 Pozdr.
 2. To może zapytam inaczej. Czy uważasz, że szczepienia nic nie dają?
 3. Panowie. Można marudzić i biadolić, ale rozwiązanie krótkoterminowe jest jedno: płodzić synów i ich wychowywać.
 4. Nie mój drogi. To jest bardzo dobre porównanie. Sprawdź skład leku i statystyki powikłań po zażyciu i porównaj ze szczepionkami. Tak dla siebie.
 5. @EMKEJ @CalvinCandie Chłopaki, zawsze starałem się na tym Forum wypowiadać w sposób stonowany, ale ja nie mogę ... Skąd bierzecie takie paliwo przeciw tym szczepieniom? Pierwszy lepszy artykuł ot choćby prof. dr hab. med. Jacek Wysockiego z Katedry i Zakładu Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. (https://www.mp.pl/pacjent/szczepienia/sytuacje-szczegolne/53593,falszywe-opinie-i-przesady-o-szczepieniach). Przecież to jest człowiek, który za takie wypowiedzi odpowiada własną głową i zjadł na tym zęby... Słuchajcie. Skoro uważacie, że szczepienia są
 6. Primo: gdzie ja napisałem, że obowiązkowe szczepienie na COVID powinno być obowiązkowe? Nie rozumiem skąd takie uniesienie. Po drugie: z powikłaniami dalej będzie duży problem i nie ośmielę się nawet podważać tego argumentu. Pytanie jest inne: czy ludzi stać na śmiertelność na takie choroby jak ospa, odra czy choćby ten COVID? Bo to że więcej ludzi umiera na choroby zakaźne niż na powikłania poszczepienne to fakt naukowy.
 7. Obowiązek szczepień już istnieje i żadne dodatkowe przepisy nie są potrzebne. Już dzisiaj bodajże Sanepid może przyjeb.. karę za brak obowiązkowego szczepienia.
 8. Przy obecnej cenie tej technologii, jej zakup przy rachunkach za prąd na poziomie 100-150 zł miesięcznie jest nieopłacalny.
 9. @Mosze Red Kur.., skąd Ci się to bierze? Ten zdrowy dystans?
 10. Jutro składasz wniosek do Sądu o powierzenie opieki Tobie w tym prawa do wyłącznego decydowania o istotnych sprawach w życiu dziecka oraz ustalenie, że miejscem pobytu dziecka jest każdorazowe miejsce zamieszkania ojca. W uzasadnieniu wniosku przedstawiasz powody takiego stanu rzeczy. Jednocześnie leci pismo do przedszkola z oświadczeniem, że korzystając z przysługującej Ci władzy rodzicielskiej nie wyrażasz zgody na uczestnictwo w zajęciach przedszkolnych dziecka w tym przedszkolu i w przypadku przyjęcia dziecka rozważysz zgłoszenie sprawy do organów nadzoru. Co więcej
 11. U mnie zmniejszenie etatów, zamrożenie pensji i zabranie wszystkich premii i bonusów. Pracodawca ma tyle samo pracy, a może mieć i więcej.
 12. W wieku 40-stu lat nie będziesz miał ochoty na zabawę w rodzinę. Żeby znaleźć w tym wieku ładną 18-letnią dziewicę, która będzie miała dobrze poukładane w głowie, to musiałbyś wyjechać poza Europę, a i to bez gwarancji... Młoda, ładna dziewczyna, z olejem w głowie, to jak Cię już nie będzie chciała, to zrobi Cię na takie alimenty, że żadnego trwałego związku mieć już nie będzie chciała. "Jaka mać, taka nać" Osobiście uważam, że ludzie powinni łączyć się w pary i razem pokonywać trudności życiowe. Ale przestrzegam przed taką bajkową wizją małżeństwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.