Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  816
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

486 Świetna

About Miner

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2392 profile views
 1. Kompletna bzdura. Po prostu po 30-tce na wiele rzeczy jest mniej czasu, i tyle. Musisz po prostu bardziej zwracać uwagę na to co jesz i jakie sygnały wysyła Ci organizm.
 2. Opieka naprzemienna nie jest sztywno uregulowana w przepisach. O tym jak ma ona wyglądać decydują strony, bądź Sąd za nich, o ile sytuacja faktyczna na to pozwoli. W Polsce to temat który dopiero raczkuje, ale walcz o to. Ustal jak miałoby to wyglądać z uwzględnieniem dobra dzieci. Opieka naprzemienna może wyglądać równie: po tygodniu zmiana/ Co dzień zmiana/ Po miesiącu zmiana, itd. Trudno będzie ją wywalczyć na początku, ale z czasem możesz rozszerzać kontakty tak by docelowo uzyskać opiekę naprzemienną. Alimenty. Jeżeli będziesz miał prawomocne orzeczenie o opiece naprzemiennej, wnosisz o uchylenie obowiązku alimentacyjnego.
 3. Pisz, że wniosłeś o zabezpieczenie kontaktów i nie otrzymałeś odpowiedzi. Zrób to dzisiaj.
 4. Wyrok się nie uprawomocnił, ale w zakresie przysądzenia alimentów to jest on natychmiast wykonalny. Jeżeli środki na koncie nie były oszczędnościami, to należy złożyć skargę na czynność komornika.
 5. Druga linijka tekstu, nawet bez pierwszej włączyłaby czerwoną lampkę. Dziewczyna wcale nie musi być złą kobietą. Ale całość opisu oznacza życie na minie.
 6. Niestety ale tego nie wiem. Musisz dopytać u innego dostawcy.
 7. Wpisują kto jest właścicielem, bo ten musi uczestniczyć w procesie podłączania prądu. Jedyne wyjście to podpisać umowę u innego dostawcy.
 8. https://i1.kwejk.pl/k/videos/JPlKFRttxjKnAg6uZMz4TwgZvO4vj65K.mp4
 9. Nie musisz być atrakcyjny. Musisz być wysoko w hierarchii społecznej, a potem to pokazać.
 10. To nie są takie proste rzeczy.... Ustawa Prawo Zamówień Publicznych. Ewentualnie portal uzp.gov.pl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.