Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  826
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

491 Świetna

About Miner

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2469 profile views
 1. Zestaw podróżnika, namiot (do biwaków w domu), książki, stół do cymbergaja, piłkarzyki, mikroskop, gra okręty, minigolf, dinozaur do wykopania i poskładania, zdalnie sterowana koparka, maska do pływania, hulajnoga, stempelki, strój bohatera (ninjago, strażacy, policjanci, nurek, żołnież, etc.), zabawki konstrukcyjne.
 2. Miner

  Pomoc

  Jeśli masz czas, idź tam gdzie się czegoś nauczysz. Nie wiem jak będziesz podróżował, ale jeżeli nie będziesz kierowcą, to przez te 1,5 godz. możesz sporo poczytać, pouczyć się, przespać, pośmiać, pośmigać w necie. To nie musi być czas stracony.
 3. Miner

  Różnice libido

  @leto nie jesteś terapeutą żeby potrafić znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy i wskazać drogę wyjścia. Osobną kwestią jest jeszcze czy ta osoba tak na prawdę będzie chciała wyjść ze swojego problemu (ból, cierpienie i blokady są wspaniałą tarczą przed odpowiedzialnością za siebie i innych). Wyprowadzenie dziewczyny z tego może potrwać lata, a piszesz że młody nie jesteś. Przeżyłem to na własnej skórze i gdybym się cofnął w czasie, to od razu wnioskowałbym o terapię, a jak nie rozstajemy się, z adnotacją, że po przerobieniu tematu może do mnie uderzać. W odniesieniu do libido na poziomie prze Ciebie zaproponowanym, to zauważam, że w odniesieniu do kobiet jest ono nie do utrzymania w okresie dłuższym niż 1,5 - 2 lat. Minie haj hormonalny... Nie licz, że znajdziesz kobietę z takim libido na dłuższy okres. No! Chyba że zapewniasz kobietom duże emocje:)
 4. Prawnicy kobiety, która oskarża Neymara wycofują się z jej reprezentowania. W moim odczuciu sprawa jest nie do wygrania. O ile Ronaldo jest wysoki, postawny i silny, więc byłby w stanie zmusić kobietę do różnych rzeczy, o tyle Neymar'a zdmuchuje wiatr, a kępki trawy bywają dla niego zabójcze. Babeczka zaoferowała prawnikom succes fee, a tutaj żadnego sukcesu nie będzie. W odniesieniu do samego Ronaldo prawnicy oskarżycielki twierdzą, że wycofali oskarżenie z jednego rodzaju Sądu, bo w nim nie można ścigać obcokrajowców. Ale wcześniej tego nie wiedzieli? Nie pasuje mi coś...
 5. TA DAM! http://www.sport.pl/pilka/7,64946,24865657,kathryn-mayorga-wycofala-oskarzenie-wobec-crostiano-ronaldo.html#s=SMT_Link_3 Któż się mógł tego spodziewać?! Oskarżenie wobec Ronaldo wycofane. Z ciekawością będę obserwował dalszy rozwój wypadków.
 6. Nie ma znaczenia co wybierzesz, bo będą liczyły się Twoje możliwości zarobkowe, a nie forma uzyskiwania dochodu. Wybierz tą formę, która będzie dla Ciebie lepsza długoterminowo.
 7. Kompletna bzdura. Po prostu po 30-tce na wiele rzeczy jest mniej czasu, i tyle. Musisz po prostu bardziej zwracać uwagę na to co jesz i jakie sygnały wysyła Ci organizm.
 8. Opieka naprzemienna nie jest sztywno uregulowana w przepisach. O tym jak ma ona wyglądać decydują strony, bądź Sąd za nich, o ile sytuacja faktyczna na to pozwoli. W Polsce to temat który dopiero raczkuje, ale walcz o to. Ustal jak miałoby to wyglądać z uwzględnieniem dobra dzieci. Opieka naprzemienna może wyglądać równie: po tygodniu zmiana/ Co dzień zmiana/ Po miesiącu zmiana, itd. Trudno będzie ją wywalczyć na początku, ale z czasem możesz rozszerzać kontakty tak by docelowo uzyskać opiekę naprzemienną. Alimenty. Jeżeli będziesz miał prawomocne orzeczenie o opiece naprzemiennej, wnosisz o uchylenie obowiązku alimentacyjnego.
 9. Pisz, że wniosłeś o zabezpieczenie kontaktów i nie otrzymałeś odpowiedzi. Zrób to dzisiaj.
 10. Wyrok się nie uprawomocnił, ale w zakresie przysądzenia alimentów to jest on natychmiast wykonalny. Jeżeli środki na koncie nie były oszczędnościami, to należy złożyć skargę na czynność komornika.
 11. Druga linijka tekstu, nawet bez pierwszej włączyłaby czerwoną lampkę. Dziewczyna wcale nie musi być złą kobietą. Ale całość opisu oznacza życie na minie.
 12. Niestety ale tego nie wiem. Musisz dopytać u innego dostawcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.