Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  910
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

566 Świetna

About Miner

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3012 profile views
 1. Duży błąd polityczny. Facet może stracić poparcie Warszawiaków i walcząc o reelekcję straci trochę głosów. Dużych szans na wygranie z Dudą bym mu nie dawał - dla większości Polaków zdecydowanie bardziej wyrazistą postacia jest R. Sikorski,
 2. Zawsze jest takie ryzyko i jest ono realne w każdym miejscu Naszego globu.
 3. @macMyślę, że cieszą się wszyscy którzy są realnie niezależni. To może być ich 5 minut na wykorzystanie swoich zasobów lub potencjału.
 4. @absolutarianin @Mosze Red Bardzo się cieszę, że wrzucacie na to Forum przekaz dla młodych dotyczący zbierania majątku i inwestowania. Miałem bardzo podobne podejście jako dwudziestolatek, ale jako nieopierzony kogucik odpuściłem i ni ch..a nie jestem w stanie się z tego wyrwać bez krzywdzenia bliskich (czego nie zrobię i koniec). Apel do młodych Forumowiczów - czytajcie ze zrozumieniem te krótkie informacje dotyczące inwestycji w siebie i swój kapitał na starość, a następnie wprowadzajcie z głową w życie. Nie będziecie żałować.
 5. Tak. Mężczyźni są bardzo potrzebni i każda poważna katastrofa to uwydatni. Dotąd, dokąd będzie spokojnie zalety mężczyzn są nieco w ukryciu.
 6. Nie wiem:) Nie wiem też po co odnosisz się do całkowicie technicznego wpisu dotyczącego odpowiedzialności za zniesławienie.
 7. Tak mogą. Chyba że udowodnisz, że piszesz prawdę.
 8. Nie rozumiem. Na czym to niby polega?
 9. @jankowalski1727 To o czym piszę to dość długi temat i co jakiś czas przerabiany na Forum. Podstawy są takie: - im jesteś wyżej w hierarchii tym masz w wyższy poziom endorfin i dopaminy; - im jesteś niżej tym poziomy tych hormonów masz niższe; - jak zrobisz coś dobrze i zostaniesz nagrodzony - masz wyrzut hormonów poprawiających nastrój; - jak robisz coś za co jesteś ukarany - masz obniżoną wartość ww. hormonów; - jeżeli czujesz się zagrożony masz wyrzut kortyzolu, który działa pobudzająco i warto to wykorzystać w życiu, ale duża ilość kortyzolu w długim czasookresie dosłownie zabija. I teraz, do tego dochodzą ścieżki neuronalne powiązane z określonymi osobami, rzeczami i wspomnieniami, które kierują Cię do określonych miejsc w mózgu (świadomości), które zaś skutkują wyrzutem hormonów. Jeżeli ktoś wyłapie sobie niefajne schematy myślowe, które kończą się poczuciem lęku, gniewu lub niechcianym zachowaniem, to już jest dużo. Wówczas jest możliwość popracować nad tym. Spory wpływ na Nasze myśli i emocje ma jedzenie, ruch oraz ekspozycja na słońce - do poczytania. Ale żeby lepiej rozeznać temat poszukaj np. w Youtube informacji o: - kortyzolu - jak działa, kiedy jest wydzielany, jaki ma wpływ na Nasz organizm i co można zrobić żeby nad nim zapanować; - dopaminie (i innych neuroprzekaźnikach) - j.w.; - dlaczego depresja jest chorobą, a nie rodzajem nastroju - nie twierdzę, że masz depresję, ale wiedza na ten temat pomoże Ci uświadomić sobie, że to co dzieje się z Twoimi emocjami jest silnie powiązane z działaniem Twojego mózgu na etapie wydzielania i wchłaniania hormonów (dopaminy, testosteronu, melatoniny, itd.); - ścieżkach neuronowych - jak się tworzą na gruncie Naszych doświadczeń, jak można wytworzyć nowe, jak zabić niepotrzebne i w tym kontekście jak działa nałóg.
 10. Cieszę się, że walczysz o siebie:) Słuchaj. Żeby mieć takie objawy jak wskazujesz wystarczy mieć zbyt wysoki poziom kortyzolu albo za niski testosteronu, ale do tego potrzebujesz badań. Twoje zmiany na poziomie neuronowym i hormonalnym też zajmą Ci sporo czasu.
 11. Miner

  Problem z seksem

  Idź do seksuologa.
 12. Złota klatka ... Kobieta jak nie ma co robić, to tego nie doceni tylko będzie się nudzić - potrzebuje emocji. Jak nie ma zajęć/emocji w domu (u męża), to poszuka tego gdzieś indziej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.