Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Dworzanin.Herzoga

Raper z Kalifornii został milionerem dzięki zasiłkom dla bezrobotnych

Recommended Posts

Wyłudził 1,2 miliona dolarów zasiłku i awansował społecznie.

Artykuł na: https://www.zerohedge.com/political/i-got-rich-edd-feds-bust-la-rapper-12m-unemployment-scam-detailed-music-video

A Wy mówicie, że socjalizm nie działa? Śmiechu warte!

Jednak został aresztowany i ciążą nad nim zarzuty za wyłudzenie.

Być może w tym burdelu pandemicznym wszystko mogłoby przejść bez echa, jest na to jakaś szansa, lecz w jednym ze swoich kawałków nawijał w stylu "zostałem bogaty dzięki urzędowi pracy[EDD]".

Poniżej ten utwór, ale nie zdzierżę go wysłuchać w całości ze względu na estetykę w jakiej jest stworzony:

Co Wy na to? ☺️

Jak to Korwin niedawno powiedział, murzyni w USA to warstwa uprzywilejowana, czytaj elity.

Natomiast według mnie, to system jest winny. Wywalić socjal i pozbędziemy się pasożytów. W mojej okolicy też jest taka patologia, choć na mniejszą skalę (a może jestem w błędzie?). Lokalni pijaczkowie i inne nieroby dostają kasę z opieki i nie wiem właściwie za co. Wiem natomiast na co są one przeznaczane - na alkohol.

A przecież mogliby wykonać jakąś pracę społeczną - zdrowe chłopy.

5 godzin temu, cst9191 napisał:

Lokalni pijaczkowie i inne nieroby dostają kasę z opieki i nie wiem właściwie za co. Wiem natomiast na co są one przeznaczane - na alkohol.

Żółtek chciał wprowadzać menelowe plus, a już dawno je w Polsce mamy. 😊

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Żółtek chciał wprowadzać menelowe plus, a już dawno je w Polsce mamy. 😊

Codziennie przejeżdżam obok takiego osiedlowego sklepu, wspomniani panowie przesiadują tam od 6 rano, a więc od kiedy sklep jest otwierany, do godzin popołudniowych. Nie przeszkadza im pogoda, mają również gdzieś spojrzenia innych ludzi. Więcej - przesiadują z butlą na przystanku autobusowym, tuż przy drodze krajowej :D

Taka lokalna atrakcja chyba...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MoszeKortuxy
      https://popularne.net/mandy-cowie/
      Samotna matka z UK mająca 10 dzieci z 5 różnymi mężczyznami. Oczywiście utrzymuje się z zasiłków. Oto owoc państwa opiekuńczego, gdzie kobiety mogą w pełni realizować swą hipergamię i utrzymywać się na koszt podatników. Jej styl życia przyniósł jej sławę i wystąpi w telewizyjnym programie o największych brytyjskich rodzinach 

Państwo opiekuńcze + samotna matka + feminizm + hipergamia + liberalizm obyczajowy = Patologia. 

Mandy Cowie to 49-letnia samotna matka. Ma dziesięcioro dzieci, pociechy jednak mają pięciu różnych ojców
      Kobieta pragnie doczekać się 50 wnuków, by dalej móc pobierać świadczenia socjalne. Jej celem jest posiadanie największej rodziny w Wielkiej Brytanii i stanie się „królową dobrobytu”.

Przez ostatnie 30 lat Cowie utrzymuje się jedynie z zasiłków. Stara się także przekonać swoje dzieci, by kontynuowały jej styl życia
      49-latka rocznie otrzymuje od rządu ponad 115 tysięcy złotych (24 tys. funtów). Część tej sumy pieniędzy przeznaczyła na tatuaże pokrywające jej ciało.

„Dziesięć dzieci i pełno tatuaży” – mówi o sobie Cowie

Cowie doczekała się już 16 wnuków i wkrótce wystąpi w programie telewizyjnym o największych brytyjskich rodzinach
      Audycja przedstawia rodziny, które szczycą się życiem z zasiłków i absolutnie nie widzą w tym nic złego. Oczywiście nie planują również zmieniać stylu życia.

Sposób w jaki Cowie wychowuje dzieci również wzbudzi niesmak i wiele kontrowersji
      Podczas wywiadu kobieta przyznała, że pozwala swojej 13-letniej córce pić alkohol i palić papierosy. Ma to być nagrodą za dobre sprawowanie.

49-latka nie planuje podjąć pracy. Twierdzi, że zasiłki opłacają się znacznie bardziej, a do tego musi zająć się dziećmi
      Trójka pociech nadal mieszka z kobietą. Pozostała siódemka wyprowadziła się, jednak wydaje się, że z chęcią przejmą styl życia kobiety.
    • By Marek Kotoński
      https://www.youtube.com/watch?v=S3DDlUHt-co

Sytuacja znana mi z Podkarpacia. Zero pracy, zero możliwości wyboru, zero socjalu i zasiłków - pozostaje praca za ochłapy. Moja koleżanka za chyba 600zł miesięcznie u milionerów (znam ich) robiła 10h na dobę, znajomi przy ciężkich pracach za tysiaka - jeśli dostaną wypłatę, bo było że robili za darmo. Mała grupka "elity" bogaci się coraz mocniej (kolekcje obrazów, sportowe auta, kolejne domy, droga biżuteria, przyjęcia) a cała reszta zdycha i zapożycza się w zagranicznych parabankach by przetrwać. 

Jedyne co można zrobić, to wyjechać na zachód, do socjalnych państw, gdzie mimo zasiłków Polacy doskonale pracują i się dorabiają, są bardzo chwaleni przez pracodawców - tylko że nie każdy może (zdrowie, sytuacja rodzinna). I teraz spójrzcie, jak cudowną robotę dla wielkiego kapitalu zrobił Korwin; młodzi ludzie zamiast wyjść na ulicę i zrobić rewolucję, lżą te biedne dziewczyny że jakby nie chciały, to by tam nie pracowały. A jakie mają wyjście w małym mieście? No ale weź to wytłumacz komuś, komu rodzice kanapki do komputera przynoszą. 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.