Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@harel. Zawsze mnie zastanawiało jak ludzie to robia, że maja problem z zacinaniem sie przy goleniu jaj. O ile na twarzy zdarza mi się zaciąć notorycznie to na jajach może 2x przez 15 lat 😜

U mnie nawet nie potrzeba kremu do golenia, wystarczy żel pod prysznic (jeśli zrobie to przynajmniej raz na 2 tygodnie i nie wyrośnie jakaś bujna patologia :D )

Może mam jakieś szcześliwe geny ukształtowania moszny :D

Edytowane przez andrzej2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej2, u mnie niestety po goleniu maszynką są zacięcia na jądrach, które powodują przez kilka dni ból przy chodzeniu (przez otarcia).

 

Zwracam uwagę, że te kremy w stylu NO HAIR CREW same po nałożeniu usuwają włosy. Nie trzeba już używać maszynki, czego bym nigdy nie przypuszczał. Zapewne NO HAIR CREW jest lepszy niż VEET SENSITIVE, gdyż na tym drugim jest wprost podane, że nie nadaje się do "genitaliów", najwyżej do okolic bikini (czyli slip), tj. pachwin. Wszelkie opinie alternatywnych i konkurencyjnych produktów mile widziane.

26347_14092_1280_720_97619.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.