Skocz do zawartości

Jedyny sposób na wyjście z przegrywu


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Squarex2321 napisał:

2. Przegryw genetyczny (czyli taki ja) - w swoim gównie i strefie komfortu tkwi z przymusu przez swoje spierdolenie, nieatrakcyjny wygląd, odrzucają go kobiety przez coś na co nie miał wpływu, odrzuca go społeczeństwo, jest nieszczęśliwy i nie ma jakiegoś wielkiego wpływu na zmienienie takiego stanu rzeczy, bo genetyki się nie da oszukać i pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

Może myślisz, że taki jak Ty, bo za mało starasz się zmienić w swoim życiu? Ok, brzmi banalnie, ale znam wielu ludzi, którzy tylko narzekają, a mało robią niestety.

Ale są z drugiej strony takie osoby, które nie potrafią, bo nie pasują do tego świata choćby chcieli się zmienić. Coś jak Joker w filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Squarex2321 said:

pisałem jej o naturze kobiecej na podstawie tego co dowiedziałem się na wykopie (czytałem wpisy związane z blackpillem) i zerwała ze mną (bo podobno ją zraniłem), i prawie, że od razu po rozstaniu znalazła se bananowego oskarka - beciaka. Była na tym samym poziomie atrakcyjności co ja i też miała aspergera - Dlatego nigdy nie dam sobie wmówić trzech rzeczy 1. Że liczy się charakter 2. Że kobieta może być przegrywką i 3. Że kobiety nie mają łatwiej w życiu.

Ziom, trochę ogaru. Jeśli już wyznajesz pille to bądź dobrym kłamcą. Jak Ty gadasz typowej lasce rzeczy blackpillowe to na co liczyłeś? Wierz w co chcesz ale wśród ludzi bądź dyplomatyczny.

 

A ogólnie odnośnie Ciebie, wzrost masz przejebany to fakt, ale skoro już uznałeś, że na kobiety nie masz szans to zrób tak jak ja lat temu parę, gdy uznałem, że rezygnuje z kontaktami z babami całkowicie i weź się za coś. Mimo wszystko zrobiłem kroki do przodu w swoim życiu i fakt, że nie marnowałem czasu na relacje z płcią przeciwną na pewno w tym pomógł. Oczywiście po latach brak kontaktów wychodzi tak czy inaczej i dziś wiem, że to samooszukiwanie się, ale mimo wszystko pewne sprawy w życiu poszły do przodu. Jeśli nic nie zrobisz to za rok, dwa czy więcej dalej będziesz w identycznej, głębokiej jak gardło Sashy Gray dupie. Skoro nie masz szans na baby to chuj z nimi, dowiedziałeś się o tym dopiero jakiś czas temu to parę lat pożyjesz z tą świadomością i zajmij się czymś innym. A jak już natura się odezwie na tyle, że nie dasz rady bez kobiet to będziesz wtedy kminił co dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Ważniak said:

Sean Stephenson - 91 cm wzrostu

 

Wybacz że się wtrącę ale jego zawód to "mówca motywacyjny". Kolejny, który sprzedaje marzenia. Prawdziwy finansowy nindża, tacy zarabiają najwięcej. Rzeczywistą wartość ich pracy oceniam na ujemną. Wiele osób się uzależnia od poradników motywacyjnych i tego typu wynalazków. To nie jest rzeczywista wartość dodana choć oczywiście znajda się tacy, którzy powiedzą, że skoro transakcja była dobrowolna, to nikomu się krzywda nie stała. W końcu chcącemu (słuchaczowi) nie dzieje się krzywda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.