Skocz do zawartości

Seks roboty


Jonash

Rekomendowane odpowiedzi

38 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Tutaj jakiś przykładowy art w temacie oksytocyny i tolerancji, bo źródłowego nie mogę znaleźć:

Lem miał opisaną dystopię, gdzie były rozpylane środki psychotropowe "zasłony". Ludzie żarli glony a widzieli trufle i kawior. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Orybazy napisał:

Lem miał opisaną dystopię, gdzie były rozpylane środki psychotropowe "zasłony". Ludzie żarli glony a widzieli trufle i kawior. 

 

Pewne elementy z różnych książek z gatunku dystopii w jakiejś formie dostały się do rzeczywistości heh.

 

Lema jak do tej pory nie czytałem, jedyne skojarzenie z nim mam takie, że w Wiedźminie 3 podczas wędrówki przez różne wymarłe światy, jeden z nich był nawiązaniem do "Solaris"

W tym długim filmiku, od tego momentu który zaznaczyłem do paru sekund po 7 minucie jest dialog na ten temat, około półtorej minuty trwa dialog:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2020 o 20:16, Jorgen Svensson napisał:

Spoko, nie ma o co się martwić, przecież nikt nie kupi seks robota po to, żeby mu odmawiał seksu ?

 

Są różne zboczenia. Skoro rozważa się lalki dla pedofilii to dlaczego nie dla cuckoldów. 

 

Już widzę te reklamy. Krzysiu kupił robota, a pilota oddał Kasi. Teraz wreszcie oboje są szczęśliwi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Piter_1982 napisał:

robota, a pilota oddał Kasi.

Czego się nie robi dla "dziennikarstwa". :D

https://www.independent.co.uk/voices/sex-locktober-chastity-belt-bdsm-marriage-relationship-sexuality-penis-a8600906.html

 

I mamy takie kwiatki jak: Simp September czy Locktober.

👽

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytem samoświadomości sztucznej inteligencji będzie zainstalowanie tindera na seks-robocim hardware i przesunięcie profilu właściciela w lewo. Następnie robot drogą elektroniczną złoży pozew o rozwód i alimenty obejmujące regularny serwis, zapas lubrykantu i akumulatorów.

 

Panowie, to już zostańmy przy divach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.