Skocz do zawartości

Ankieta końcoworoczna


Ankieta końcoworoczna  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakim statusem zaczniesz nadchodzący rok?

    • Jestem w związku małżeńskim - szczęśliwym
    • Jestem w związku małżeńskim - nieszczęśliwym
    • Jestem w związku partnerskim - nieszczęśliwym
    • Jestem w związku partnerskim - szczęśliwym
    • Jestem singlem - szukam partnerki
    • Jestem singlem - nie szukam partnerki

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.12.2020 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Orybazy napisał:

A twoja partnerka też tak robi?

Wcześniejsze tak. Ta obecna nie bo ja już jestem innym człowiekiem, któremu  nie zależy na seksie i babach. Gdy ona to widzi, wtedy ona się stara bardziej i tak uważam powinno być w związku.  Przez 3 lata 2 razy dostała jakieś kwiaty na dzień kobiet i tyle. Stara się dziewczyna bo wie że nie jest dla mnie całym  światem więc musi się starać.  Tak jest dobrze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla formalności - 40 lat (ca), głos oddałem na "nieszcześliwy związek małżeński".

Jak by się tak zastanowić to jest to dość dziwna nazwa, bo ja jestem na ogół szczęśliwy w tym związku (prawda wyzwala) tyle tylko, że związek jest bo jest. Bardziej adekwatne byłoby - "związek niezgodny z pierwotnymi oczekiwaniami" :) lub też "związek z wyraźnie dominująca nutą goryczy" vel "małżeństwo bardzo uświadamiające".

 

Wewnętrzny Janusz zaobserował, że jest nawet jeszcze trzech takich jak ja (głosy w ankiecie). I dobrze! :):) Ujawniać się koledzy.

 

Ale piszę bardziej w innej sprawie - dzięki takiej ankiecie można się zorientować, kto i co pisze.

 

Może warto rozważyć jakiś sposób oznaczania czytelników - kto i z jakim doświadczeniem osobistym pisze. Bo - z całym szacunkiem - rady/opinie/spostrzeżenia usera lat 20, który ma drugą dziewczynę zawsze troche będa się różnić od rad/spostrzeżeń/opinii pana takiego jak ja, to znaczy po n-dziewczynach, kilkanascie lat żonatego, dzieciatego i po przejściach. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.