Skocz do zawartości

Postura fizyczna a szacunek


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.03.2021 o 10:03, Jonash napisał:

Panowie sam kiedyś przy wadze 100kg i 195cm nie byłem pewny siebie, aktualnie ważę 95 kilo ale popracowałem nad swoim charakterem i męskimi cechami więc teraz "pewnych siebie" chudzielców 70kg jak i 120kg miśków zjadam na śniadanie. 

O jakich cechach mówisz , od czego zacząć ? Mam słabą psychikę do konfrontacji. Brat mnie napierdalal od małego i nauczyłem się przegrywać ale muszę z tego wyjść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gixer napisał:

O jakich cechach mówisz , od czego zacząć ? Mam słabą psychikę do konfrontacji. Brat mnie napierdalal od małego i nauczyłem się przegrywać ale muszę z tego wyjść. 

 

 

Ja zaczynałem od zwykłego rozciągania. Codziennie rano i wieczorem, po jakimś czasie dorzuciłem pompki, drążek i hantelki. Po miesiącu poprawiła mi się postawa, zacząłem chodzić wyprostowany a to już dodaje Ci pewności siebie. Trenuj, ćwicz, przekraczaj swoje granice w treningach i zobaczysz jak szybko odzyskasz pewność siebie. Nie śpiesz  się, ćwicz na spokojnie. Nie raz nie chce mi się ćwiczyć i wtedy robię sobie lżejszy trening. Nic na siłę, ale warto wdrożyć w życie nowe zdrowe nawyki. Powodzenia

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewność siebie to również hormony :)  

Nofap + siłownia + suplementacja + np jakaś sztuka walki   boks w dobrym klubie z dobrymi opiniami a nie patologią z podwórka.  Szczęka w zęby, kask na głowę i sparingi na 50%, ale zanim będą sparingi to będziesz musiał sie nauczyć techniki, więc próg wejścia będzie wolny i się o "oswoisz".   Nofap wyreguluje Ci hormony i skumuluje energię którą będziesz mógł wykorzystać na co chcesz, siłownia poprawi wygląd który wpłynie na pewność siebie i samopoczucie, suple poprawią regeneracje, podbiją dopę która m.in odpowiada za pewność siebie, a boks pozwoli oswoić się z normalną kontrolowaną konfrontacją.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mateusz30 napisał:

 

13 godzin temu, mateusz30 napisał:

 

 

Ja zaczynałem od zwykłego rozciągania. Codziennie rano i wieczorem, po jakimś czasie dorzuciłem pompki, drążek i hantelki. Po miesiącu poprawiła mi się postawa, zacząłem chodzić wyprostowany a to już dodaje Ci pewności siebie. Trenuj, ćwicz, przekraczaj swoje granice w treningach i zobaczysz jak szybko odzyskasz pewność siebie. Nie śpiesz  się, ćwicz na spokojnie. Nie raz nie chce mi się ćwiczyć i wtedy robię sobie lżejszy trening. Nic na siłę, ale warto wdrożyć w życie nowe zdrowe nawyki. Powodzenia

 

Dziękuję, właśnie robiłem jakiś czas temu rozciąganie z rana i rzeczywiście zacząłem się prostować i trochę pewniej się czuć. Mam takiego kumpla co zawsze chodzi prosto (lekko dopakowany) i dupy się za nim oglądają a nie jest modelem. 

 

 

13 godzin temu, mph25 napisał:

Pewność siebie to również hormony :)  

Nofap + siłownia + suplementacja + np jakaś sztuka walki   boks w dobrym klubie z dobrymi opiniami a nie patologią z podwórka.  Szczęka w zęby, kask na głowę i sparingi na 50%, ale zanim będą sparingi to będziesz musiał sie nauczyć techniki, więc próg wejścia będzie wolny i się o "oswoisz".   Nofap wyreguluje Ci hormony i skumuluje energię którą będziesz mógł wykorzystać na co chcesz, siłownia poprawi wygląd który wpłynie na pewność siebie i samopoczucie, suple poprawią regeneracje, podbiją dopę która m.in odpowiada za pewność siebie, a boks pozwoli oswoić się z normalną kontrolowaną konfrontacją.

Chodzę na siłownię od dwóch miesięcy i jest odrobinę lepiej. Teraz pracuje nad dieta. Chodziłem wcześniej na siłownię, MMA, prostowalem się albo nofap. Problem w tym że to zawsze bylo osobno i ten pomysł kumulacji jest idealny. Z suplementacji co polecasz ? Narazie mam jakieś białko i kupiłem kreatynę. Trochę mam problemy z żołądkiem więc muszę uważać co jem bo mi się nie trawi albo mega senność . Jakis kompleks witamin może mieć sens czy się nie faszerować ?

Widget blockquoteidget blockquote

Edytowane przez Gixer
Błędy ortograficzne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gixer napisał:

 Z suplementacji co polecasz ? Narazie mam jakieś białko i kupiłem kreatynę. Trochę mam problemy z żołądkiem więc muszę uważać co jem bo mi się nie trawi albo mega senność . Jakis kompleks witamin może mieć sens czy się nie faszerować ?

Widget blockquoteidget blockquote


 Obserwuj czy problemy z żołądkiem nie są spowodowane kreatyną albo białkiem, niektórzy tak mają.   Jeżeli masz problemy z żołądkiem po kreatynie to spróbuj kreatyny hcl powinno pomóc, jeżeli od białka spróbuj białko bez laktozy i rób je na wodzie nie na mleku.   Co do suplementów ja bym poszedł w jakiś adaptogen, celował bym w rhodiole + jeżeli domyślasz się że możesz mieć niedobory witamin to w dobrą multivitaminę np ADAM z nowfoods (z jedzeniem) ale pamiętaj że organizm najbardziej przyswaja witaminy z jedzenia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.