Skocz do zawartości

,,Usprawiedliwianie" przemocy kobiet wobec mężczyzn według ,,postempowych lódzi"


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle przy niedzieli musiałem się trochę zdenerwować. Tak bywa. Przynajmniej poobserwuję emocję, które tak na prawdę nie są mną, p"Bo kobiety są słabsze" Logika kobiet z instagramae zasłuży, to pewnie można go uderzyć", ,,Kobieta jest delikatna i krucha, facet silniejszy, więc ona może go tłuc", ,,Facet może zostać uderzony, gdy pewnie zrobił jej coś albo zasługuje na to". Wyjaśnienie godne pochwały. Zwróćcie uwagę w materiale, który wstawię, jak wypowiada się nasza, męska część, większość to akceptuje i uznaje za normalne. Dużo kobiet też popiera przemoc wobec mężczyzny. Najlepsze tłumaczenie jednego kukolda, że kobiety miały kiedyś gorzej i teraz można. Ja pierdolę.... Dokąd zmierzamy, jak mamy takie spierdoliny na ziemi, tej ziemi. Świetny komentarz znalazłem pod filmem z YT: ,, Czyli że jak podejdzie do mnie jakiś koleś i mi jebnie w twarz to zważywszy że byłem pięściarzem nie mogę mu oddać bo jestem silniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡° )".  Rokez, autor filmu jest słusznego zdania, że nikogo nie powinno się być. Znalazła się też pani, która powiedziała, że nikt nikogo nie ma prawa uderzyć.Brawo! Szacunek dla tej pani, gdyż widać pozytywne wzorce wychowania, bądź jakąś życiową mądrość, bądź jedno i drugie. Są jeszcze szczere kobiety(bardzo niewielki ułamek), które nie są przesiąknięte feminazizmem i myślą mądrze, logicznie, moralnie. Nie mówię tu o paniach z Rezerwatu, gdyż to, że są na forum, nie znaczy, że w jakiś sposób, są inne. W jakimś tam są na pewno, być może chcą się dowiedzieć czegoś konkretnego. A być może chcą usprawnić swoje procesy manipulacji mężczyzn wokół ich samych? Tego to nie wiem :D W każdym razie w kraju mamy to co głosi Marek w audycjach, książkach, felietonach, to co wy piszecie jako apostołowie prawdy w czeluściach internetu. I ja sam chcę dołożyć cegiełkę do naszej budowli, jaką jest prawda o otaczającym nas świecie. W skrócie : Zamiana ról płciowych jest coraz bardziej dostrzegalna, faceci upadlani, obcinane są ich jądra(póki co jeszcze w przenośni), z kobiet robi się wojowniczki, które są niezwykle odważne, ponadprzeciętnie inteligentne. Dziwnym trafem w ogromnej większości, wszystkie ich ,,osiągnięcia" są stworzone przez ich rzekomo wrogów czyli ... mężczyzn, rzecz jasna. Żebym nie zabrzmiał jak hipokryta, nie popieram przemocy w żadnym wydaniu, za wyjątkiem obrony koniecznej. Nie można być skrajnym pacyfistą, bo świat nasz jako taki, jest w swojej naturze, drapieżny.

 

Edytowane przez MarkoBe
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Rosji...

Co najlepsze jak ta głupia cipa poszła do jakiegoś talk show to ją tam wyśmiali XD ahhh kocham Mateczkę Rosiiję ;3 Te ich Swietłany ich chociaż szanują :3

2 godziny temu, MarkoBe napisał:

z kobiet robi się wojowniczki, które są niezwykle odważne, ponadprzeciętnie inteligentne.

Oczywiście w internecie bo real zawsze boleśnie to weryfikuje XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są organizowane spoty zachęcające do przemocy na białych ludziach w Stanach przez dużą korporację to wcale mnie nie dziwi fakt, że w tym chorym świecie

propaguje się agresję kobiet wobec mężczyzn gdzie problem jest zamiatany pod dywan i jest przyzwolenie społeczne na tego typu przemoc.

Oczywiście media głównego ścieku przy każdej okazji nagłaśniają każdą nawet najdrobniejszą agresje mężczyzn a kobiety przedstawiają jako ofiary.

Usprawiedliwianie kobiet przez tych kukoldów z filmiku żałosne ciekawe czy będą tacy mądrzy jak to ich spotka i czy jeszcze będą się tak śmiać.

Żyjemy na planecie gdzie dla kobiet w chwili obecnej mężczyzna jest wrogiem numer jeden taką narracje stworzył feminizm i środowiska lewicowe.

Kobieta może ciebie uderzyć i tak nie zostanie ukarana a ty jeszcze na policji usłyszysz cytat. " No co pan z babą nie umiesz sobie poradzić". 

Zobaczcie jak ludzie reagują na przemoc wobec mężczyzn głupie uśmieszki, zero reakcji natomiast w drugą stronę zawsze chętni do pomocy kobietom.

Ten świat chyli się ku upadkowi gloryfikuje się kobiety, pozwala na złe zachowania a mężczyzn karze przy każdej okazji z byle powodu.

Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat będzie przyzwolenie by eksterminować prawnie mężczyzn, kobiety będą na nas polować a my nie będziemy mogli się nawet bronić.

 

 

Tutaj jeszcze kilka nagrań agresji kobiet.

Wnioski wyciągnijcie sobie sami i dobrze zastanówcie się nad relacjami z kobietami. 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 18:35, MarkoBe napisał:

Znalazła się też pani, która powiedziała, że nikt nikogo nie ma prawa uderzyć.Brawo!

Wyjątek w naszym spierdolonym świecie.

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Oczywiście media głównego ścieku przy każdej okazji nagłaśniają każdą nawet najdrobniejszą agresje mężczyzn a kobiety przedstawiają jako ofiary.

Patrz Sylwia spurek i jej podobne.

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Usprawiedliwianie kobiet przez tych kukoldów z filmiku żałosne ciekawe czy będą tacy mądrzy jak to ich spotka i czy jeszcze będą się tak śmiać.

To totalne spierdolenie, czym wywołane? Mówiłem parę razy o przyczynach, kto pamięta?

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Żyjemy na planecie gdzie dla kobiet w chwili obecnej mężczyzna jest wrogiem numer jeden taką narracje stworzył feminizm i środowiska lewicowe.

Feminizm mógł mieć rację bytu sto lat temu, ale sto lat temu w Polsce był świeży etap powojennego budowania kraju z 123 lat rozbiorów, Polska się wykrwawiła po wojnie z ruskimi, a na dodatek lada moment miało wybuchnąć powstanie śląskie, a za niecałe 2 dekady apokalipsa 2 wojny światowej.

A dziś? Kobiety mają telefony, pralki, kuchenki, komputery, samochody, windy, ruchome schody, wygodne ubrania i ciepło w domu wymyślone i zapewnione przez... Te męskie bestie. I taki wielki ucisk wrzucić brudne gacie do pralki, kliknąć przycisk, po wszystkim rozwiesić, złożyć i schować do szafy. 

Albo wziąć kartę kredytową faceta, wziąć jego auto, na jego zatankowanym paliwie pojechać do sklepu, zapłacić jego pieniędzmi i w mieszkaniu za jego kredyt na kuchence za jego gotówkę zrobić jakąś pieprzoną zupę. Albo odkurzaczem lub np mopem parowym raz na tydzień ogarnąć kuchnię, łazienkę i dwa pokoje. Ucisk fhoooy.

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Ten świat chyli się ku upadkowi gloryfikuje się kobiety, pozwala na złe zachowania a mężczyzn karze przy każdej okazji z byle powodu.

Świat stanął na głowie. Dziś nie ma niemców - są naziści którzy z Polakami mordowali żydów w polskich obozach...

Ludzi, którzy uratowali najwięcej żydów (pod groźbą śmierci całej rodziny, gdzie na zachodzie karą była... Grzywna) są dziś nazywani antysemitami, gdyż były jakieś incydentalne niesnaski sąsiedzkie (były wśród Polaków na Polaków, jak i żydowski Icek z Ickiem walczył) i na tej podstawie rozpowszechnianie kłamstwa. 

Pluje się na ponad sto tysięcy żołnierzy Armii Krajowej, bo ktoś wymieni dwóch którzy byli bandytami. Przepraszam bardzo, jeśli mamy miasto sto tysięcy ludzi, będzie tam dwóch, pięć czy dziesięć złych ludzi to miasto jest złe?

Jasne że nie, ale wyprane TVNowskie czy szechterowskie vel michnikowskie mendy zawsze będą pluć. Patrzeć jak wróci zapluty karzeł reakcji, a AK będą tłumaczyć jako Auschwitz Komando.

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat będzie przyzwolenie by eksterminować prawnie mężczyzn, kobiety będą na nas polować a my nie będziemy mogli się nawet bronić.

Tak, dlatego zamiast skamlenia jak pizdy, że nic nie da się zrobić trzeba po pierwsze wyznaczać granice, po drugie nie dać przekroczyć tej granicy. Widzisz, reaguj. Ja wiem że nie ma sensu walka z trollami w internecie, ale zwrócenie uwagi to już coś. Pokazanie komuś to już coś. Napisanie wartościowego komentarza, aby ktoś przeczytał i dowiedział się prawdy to już coś. 

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Przemoc to jest przemoc. 

Tak, przemoc to przemoc. Oczywiście nie mówię o wyjątkach jak samoobrona.

 

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Nie zna płci. 

Nie zna. Ale dziś można mówić że przemoc ma płeć męską bez ŻADNYCH konsekwencji, a napisz coś na kobiety, łatka kobietożercy i banowanie.

5 godzin temu, Libertyn napisał:

A wine za lajtowe traktowanie przemocowych kobiet ponoszą w sporej mierze mężczyźni swoim paternalistycznym podejściem. I poniżaniem męskiej ofiary. 

Drugi raz się zgadzamy ze sobą, a to bardzo rzadkie zjawisko. Jw pisałem parokrotnie o podłożu tego zjawiska.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.