Skocz do zawartości

Sexy rozstępy, czyli ofensywa ciałopozytywności


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Kocham rozstępy. Uważam, że są piękne. Wyglądają jak paski tygrysa, patrzę na nie i myślę, że jestem wojowniczką. Czysta magia. Nie widzę w nich powodów do wstydu

Cytat

Rozstępy. Kiedyś powód do wstydu, dziś coraz częściej eksponowane: na plaży, Instagramie, w sypialni

https://natemat.pl/354951,rozstepy-na-ciele-kobiet-przestaja-byc-powodem-do-wstydu-paski-tygrysa

 

Cipki Rewolucji dadzą sobie wmówić wszystko, także to, że brzydkie jest piękne. Od jutra ruszam z kampanią propagandową informacyjną dla zgryzopozytywnych: będę szczerzył swoje krzywe zęby i przekonywał, że to piękne i zdrowe mieć nierówny zgryz.

One afirmują swoje niedoskonałości - i nie waż się być krytycznym wobec boczków, obwisłych cyców, czy celulitu. Następnym krokiem będzie kryminalizacja krytyki oponki na brzuchu albo galaretowatych udek.

 

Ja to wszystko rozumiem: należy się lubić, akceptować niedoskonałości, nie dążyć obsesyjnie do ulotnej doskonałości etc. Ale wystarczy poprzestać na stwierdzeniu: "nie jestem ideałem, ale nie czuję się z tym źle". To rzeczywiście wymaga wewnętrznej spójności i akceptacji swojego wyglądu. Natomiast usilne przekonywanie świata, że tłusty brzusio jest sexy świadczy o potężnych kompleksach i niewyobrażalnym wręcz lenistwie. Gardzę.

 

edit. I się podekscytowałem niezdrowo przed snem. Jutro wygarnę którejś, że ma wielką, tłustą dupę. Ku chwale ojczyzny, over&out!

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja jestem za tą akcją, tak tu wszyscy narzekają na słabą dzietność a jak chcą zrobić posiadanie rozstępów po ciąży modnym (na co panie są strasznie łase) to też źle... 

 

 

Wedłu mnie jest to świetna akcja promocyjna, gdyby ujednolicić to tylko do rozstępów ciążowych, można by dodać jeszcze, że się cycki po ciąży powiększają xd. 

W jakiś programach śniadaniowych prezenterki by się chwaliły jakie to modne teraz i że one też tak mają, nawet by mogły sb porównywać xd

 

Dodatkowo akcja pt. 'niech każdy Polak aż do najprostszej dziewki od krów wie, że' posiadanie mniej niż 3 dzieci to powód do wstydu itp. 

 

Tylko, że to by trzeba zrobić w technice bombardowania jak zrobili z tym covidiotyzmem, bo bez tego nic taka jedna akcja bez wsparcia wszelkich mediów w kraju nie zmieni. 

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Black

Jak w burdelu nie idzie to się zmienia kurwy nie firanki. Co Ci po akcjach rozpłodowych jak ludzie za 500eur zapierdalają, z pustego i salomon nie naleje :D

Kiedyś normalny pracujący facet utrzymał kobietę + dzieci, dom i jeździł autem, teraz mamy wysyp kawalerów mieszkających z rodzicami. Nie, to nie taka moda, to realia warunków.

 

 

Temat śmierdzi mi lewą stroną. Ja rozumiem akceptacje i czucie się dobrze ze sobą, ale jak ja widok czyjegoś ciała odczuwam nieprzyjemność, to niech mi nie wmawia że jest piękny/a :)

 

8 godzin temu, zychu napisał:

Wyglądają jak paski tygrysa, patrzę na nie i myślę, że jestem wojowniczką.

Może lepiej niech ona już nie myśli...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogokolwiek to jeszcze dziwi, to chyba spędził ostatnie 10 lat życia w piwnicy. Oczywiście, że kobieta w każdym rozmiarza musi być piękna. Oczywiście, że jest piękna niezależnie od tego czy ma blizny, rozstępy czy pryszcze. Jest piękna niezależnie od swojego koloru skóry, wagi i zachowań. Ponadto kobieta nigdy się nie myli ponieważ wszystko jest winą mężczyzn. Pośrednio bądź bezpośrednio. Z racji tego nie poniesie również odpowiedzialności. Ma dziecko z chadem bad boyem który ją zostawił? Wina mężczyzn. Nie ma dziecka? Wina mężczyzn bo nie było odpowiedniego kandydata. Miała dziecko z normikiem i musiała odejść w objęcia innnego? Wina mężczyzny, że nie dał jej poczucia bezpieczeństwa, nie zapewnił odpowiedniej atmosfery w łóżku i nie był tam gdzie go potrzebowała.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Mosze Black said:

Akurat ja jestem za tą akcją, tak tu wszyscy narzekają na słabą dzietność a jak chcą zrobić posiadanie rozstępów po ciąży modnym (na co panie są strasznie łase) to też źle... 

To na coś trzeba się zdecydować. Albo kobiety zgrabne i powabne albo dojne inkubatory. 

 

Zaryzykuję, że ze 3/4 pan w ciąży tylko leży i wpierdala, bo to przecież ciężka choroba jest. I potem są dwie ciąże - właściwa i spożywcza. 

 

Poza tym masa myszek po dokonaniu największego dzieła życia - wypchnięciu bombelka, ma totalnie wyjebane jak wyglądają. Bombel jest, beciak utrzymuje, cele życiowe osiągnięte. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptacja swoich niedoskonałości to spory krok ku lepszemu życiu i bardzo gorąco do tego zachęcam. Natomiast propagowanie takich treści, jak wstawił autor tematu sprawi, że kobiety - zwłaszcza młodsze - przestaną o siebie dbać. Siłowania pójdzie w odstawkę, bo rozstępy staną się modne, co spowoduje brak chęci zmiany u naszych drogich Pań 😮 To trochę, jak wmawianie ludziom z cukrzycą, że wszystko jest dobrze i mają zjeść duży tort. Totalna głupota i działanie na niekorzyść takich osób. Nadejdą czasy, że trzeba będzie robić, jak chłopak z tego mema:

 

143340-d8a99d6ac78cc4ca92d8c750fcb3e17d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.