Skocz do zawartości

Serial dokumentalny o badboyach i ich kobietach


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, cst9191 napisał:

Motyw pani i beta-orbiterów jest widoczny również w innych produkcjach telewizyjnych, nawet w takiej Usterce,

 

Pomijając "50 twarzy...", to chyba w każdej współczesnej produkcji.

 

16 minut temu, maroon napisał:

Strasznie kontakt do mnie chciała utrzymać. 😁

 

Oprócz mieszkania pilnował byś Brajanka :) . " mama na pełen etat" to ciężka praca, wyczerpująca fizycznie - należy jej sie trochę rozrywki od czasu do czasu ;) . Nie to, co te programisty - informatyki całe dnie przy komputerach tylko przy klawiaturze :):) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cst9191 napisał:

Jestem w trakcie drugiego.

 

 

Ja w połowie dziewiątego.

 

Za mało sandruni, znikła.

 

Jedyna ładna kobieta jaką do tej pory widziałem to ta czarnula (wjeżdża gdzieś w trzecim odcinku, albo piątym) ruchałem kiedyś podobną węgierkę w niemczech ale niższą.

 

Byznesmen dobrze gada, gdyby każdy mężczyzna tak twardo stąpał po ziemi to by nie wchłaniał nas islam.

 

ps. to nie jest dokument to raz a dwa to tu było 100% wiedzy z forum w pierwszym odcinku przez kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Za mało sandruni, znikła.

Jest Oluś dalej? Wygląda jak syn kononowicza i ten tekst przy wyłączonym telefonie, który rozwala system: "Cześć, tu Olek. Albo mnie zarżnęli, albo nie żyję. Zostaw wiadomość, może się odezwę".

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Jest Oluś dalej? Wygląda jak syn kononowicza i ten tekst przy wyłączonym telefonie, który rozwala system: "Cześć, tu Olek. Albo mnie zarżnęli, albo nie żyję. Zostaw wiadomość, może się odezwę".

 

Aleksandrowi się chwilowo gorzej wiedzie, przenieśli się na mniejszego squota nad czym niebywale ubolewa pati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I @cst9191 Nalepszy motyw będzie za parę odcinków, jak on jej się przypucuje do jakiejś nieudanej transakcji hahahah. I ona wyciągnie resztę pengi od niego i "zainwestuje"  to w ciuchy i botoks :) 

Kukold level max normalnie, ku**a jakie pranie mózgu :) :) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nowy00 napisał:

Do czasu pojawienia się Mokebe:

 

Mokebe - najlepsze znaleziska i wpisy o #mokebe w Wykop.pl - od wpisu  52869031

 

Co do tematu kiedyś byli chłopaczki do wzięcia teraz zmienili target i są karany na wydaniu😆

Szkoda mojego czasu na takie raczyska.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baca1980 napisał:

 

Biedny Kuba. Mam nadzieje że w tym samym czasie przynajmniej "ruchał" jakąś "nastke". Korzystając że chata wolna.

Przecież Kuba ma dziewczynę, która mówi mu iż go kocha. To nic, że po wywiadzie albo przed tańczy w najlepsze z Mokebe mając według mnie w głowie ostre bara bara. Kubuś jak jego panna była na imprezie dla singli, myślę iż nie zabawiał się z nastką, a jedynie sprawdzał fona czy jego myszka odpisała i zadawał jej pytania czy nic jej nie jest - w tę strone bym poszedł. Niestety.

14 godzin temu, Kiroviets napisał:

 

 

Najlepsze były pozdrowienia na końcu i tekst " Kocham Cię, pamiętaj o tym " :) :) . Chociaż on mógł wiedzieć, jakie z niej ziółko i wcale mogło mu to nie przeszkadzać :). Znam parę takich przypadków :).

 

Tylko trochę przypał, jak np Kuby brat albo jakiś ziomek obejrzy ten filmik hahahaa xD 

Jak się dowie ktos kto zna Kubę wtedy z pewnością będzie Beka. Kubuś jest taki kochany bo pozwala mi iść na imprezę, a nawet nie wie jaką i nie chcę może wiedzieć gdyż mi ufa :)

12 godzin temu, krzy_siek napisał:

Byłem nad morzem, rozmawiałem z czarnoskórym gościem (spoko koleś swoją drogą) który na stałe mieszka i pracuje w Belgii. Żalił mi się, że Polki go męczą, on był zmęczony całym dniem i podróżą, mówi babce na mieście wracam idę spać, ona że go odprowadzi, potem się wprosiła na seks do mieszkania xd i na następny dzień sytuacja bardzo podobna z inną kobietą, mówi że Polki nie dają mu spokoju xd

 

Myślałem, że te memy z Polkami i murzynami to bajka, ale tak myslę, chyba nie do końca.

 

Mam też taką refleksję, na imprezach, na wakacjach, można od ludzi usłyszeć mnóstwo różnych historii których nie opowiada się każdemu. Wynika to z tego, ze ludzie sekrety powierzają osobom które dobrze znają i im ufają, albo osobom, których w ogóle nie znają, mając krótką interakcję - bo potem już tej osoby raczej nie zobaczą i im nie zaszkodzi

 

Polki jak w tych memach. Smutne, ale jednak tak jest. Normalnie ta Polka z opowieści dość napalona. Miała po prostu fest chcicę.

Mi też się zdarzyło trochę bardziej na tematy prywatne porozmawiać z taksówkarzem jak kiedyś jechałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.