Skocz do zawartości

Serial dokumentalny o badboyach i ich kobietach


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widziałem zapowiedź jednego z odcinków tegoż serialu  i postanowiłem obejrzeć na ipli co i jak.

 

Dokument (choć pewnie w dużym stopniu ustawiony) pokazuje od kuchni relacje tzw. badboyów i ich kobiet. Wrzucam taki wątek, bo może kogoś zainteresuje. Dziwię się trochę, że mainstream coś takiego wypuszcza.

 

https://www.ipla.tv/wideo/serial/Hardcorowa-Milosc/5023730

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jeden odcinek, przypomniał mi czasy "Trudnych spraw".

Nie wiem jak dalej ale ten pierwszy odcinek to w zasadzie kopalnia wiedzy i ładnie pokazuje motywację tych a niestety i wszystkich kobiet.

 

Myślę, że dlatego go puszczają bo bohaterki są mocno charakterystyczne i przeciętny facet myśli, że "jego myszka jest inna" niż te "szony" :D 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cst9191 napisał:

Dokument (choć pewnie w dużym stopniu ustawion

Chyba paradokument IMO ;)

 

18 godzin temu, cst9191 napisał:

pokazuje od kuchni relacje tzw. badboyów i ich kobiet.

 

14 godzin temu, EmpireState napisał:

ą bo bohaterki są mocno charakterystyczne i przeciętny facet myśli, że "jego myszka jest inna" niż te "szony" :D 

 

No właśnie chyba takie było przesłanie scenarzysty. Obejrzałem parę odcinków i też zdziwiło mnie, że występują tam same klony - prawie każda blond włosy, 0,5kg szpachli na mordzie i usta jak u glonojada, fuuuj 🤣.

Nie było żadnej jak ktoś wspomniał " szarej myszki" xD.

 

Kolejna rzecz, która mnie zdziwiła, to, że ich misie to z jednej strony przypakowane, wydziarane "Chłopaki z miasta" po wyrokach. A każdy z nich przy ksiamżniczce to typowy, uległy beta - kuk, który na wszystko się godzi, za wszystko zapłaci i przebaczy. Znam paru takich "ostrych kolesi" i zazwyczaj ich wybranki mają tyle do powiedzenia, co żony opalonych lekarzy  i inżynierów tryumfalnie przypływających do UE/ UK na tratwach lub naczepach "Tirów" ;) . 

 

Czyżby kolejny przykład programowania społecznego, hmmm?

 

Chociaż słyszałem o 1! historii, gdzie magia tzipy zwyciężyłą na 50cm w bicku ;/

 

 

14 godzin temu, EmpireState napisał:

Obejrzałem jeden odcinek, przypomniał mi czasy "Trudnych spraw".

 

Miałem dokładnie to samo spostreżenie :) .

Kuuurła, Paaanie, To Oscara powinno dostać a nawet ze 3 :). Za scenariusz, dialogi, grę aktorską. Sam Clint Eastwood by się nie powstydził xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nowy00 napisał:

. Moja Pani tylko mnie kocha. Myszka nigdy mnie nie zdradzi. Jednak czy, aby na pewno?

 

16 minut temu, Baca1980 napisał:

Biedny Kuba. Mam nadzieje że w tym samym czasie przynajmniej "ruchał" jakąś "nastke". Korzystając że chata wolna.

 

Najlepsze były pozdrowienia na końcu i tekst " Kocham Cię, pamiętaj o tym " :) :) . Chociaż on mógł wiedzieć, jakie z niej ziółko i wcale mogło mu to nie przeszkadzać :). Znam parę takich przypadków :).

 

Tylko trochę przypał, jak np Kuby brat albo jakiś ziomek obejrzy ten filmik hahahaa xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

O kurde :D

Najlepsze jest nagłe ucięcie pod koniec filmu w połowie zdania Pani prowadzącej, bo dyskusja poszła w niebezpieczną stronę stawiania drinków.

:D

Zapewne zakochana dżesika chlapnęła coś kompromitującego siebie co nie mogło już przejść na wizji do opinii publicznej i do misia przede wszystkim.

 

Też fajna sugestia prowadzącej:

- Jaka opaska? A, taka czyli dziś nie szukamy knagi do udrożnienia kanału odpływowego?

- Nie, dziś nię. (w domyśle zazwyczaj a i owszem, ale dziś wyjątkowo nie)

Kocham Cię misiu, pamiętaj o tym, to nic, że przed chwilą co wyjęłam z ust knagę jakiegoś randoma w kiblu, to się nie przejmuj wogle, chciałam tylko przećwiczyć czy mam mocne ssanie przed wróceniem do Ciebie misiu-pysiu. 

 

:D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem trzy minuty.

Ludzie, nie nabijajcie oglądalności takim programom bez treści. Tyle wałkujemy w wątkach o rozwoju, dobrych lekturach, marudzimy na ogłupiającą telewizję - trzymajmy poziom i nie poświęcajmy cennego czasu takim szonom.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nowy00 napisał:

Jego myszka jest inna. Moja Pani tylko mnie kocha. Myszka nigdy mnie nie zdradzi. Jednak czy, aby na pewno? Do czasu pojawienia się Mokebe:

Byłem nad morzem, rozmawiałem z czarnoskórym gościem (spoko koleś swoją drogą) który na stałe mieszka i pracuje w Belgii. Żalił mi się, że Polki go męczą, on był zmęczony całym dniem i podróżą, mówi babce na mieście wracam idę spać, ona że go odprowadzi, potem się wprosiła na seks do mieszkania xd i na następny dzień sytuacja bardzo podobna z inną kobietą, mówi że Polki nie dają mu spokoju xd

 

Myślałem, że te memy z Polkami i murzynami to bajka, ale tak myslę, chyba nie do końca.

 

Mam też taką refleksję, na imprezach, na wakacjach, można od ludzi usłyszeć mnóstwo różnych historii których nie opowiada się każdemu. Wynika to z tego, ze ludzie sekrety powierzają osobom które dobrze znają i im ufają, albo osobom, których w ogóle nie znają, mając krótką interakcję - bo potem już tej osoby raczej nie zobaczą i im nie zaszkodzi

 

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał uwierzyć w te inne niż wszystkie. Naprawdę. Bardzo bym chciał. 

 

Ale po tym co się w życiu naoglądałem i nasłuchałem, a także doświadczyłem. 

 

No qrwa, nie da się. 

 

Sąsiadka dziś przychodzi. Taka późna trzydziecha, dwa bombelki, ale niezła szprycha. Sąsiad w delegacji. Przyszła niby podkaszarkę pożyczyć. A skończyło się na zapraszaniu "na kawę", bo dzieci na wakacjach i jej się nudzi. No qrwa. Wszystko opada. Nie będę ruchał żony sąsiada, bez jaj. 

 

Kobieta ma zero wstydu, zahamowań i refleksji nad swoim postępowaniem. ZERO. 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Feniks8x napisał:

nagłe ucięcie pod koniec filmu w połowie zdania Pani prowadzącej, bo dyskusja poszła w niebezpieczną stronę stawiania drinków.

:D

Może ten fragment pani redaktor zostawiła dla siebie i teraz szantażuje nim karynkę ;)

 

2 godziny temu, zychu napisał:

Tyle wałkujemy w wątkach o rozwoju, dobrych lekturach, marudzimy na ogłupiającą telewizję - trzymajmy poziom i nie poświęcajmy cennego czasu takim szonom.

 

Zgoda, tylko, że np ja oglądałem to jak nie mogłem zasnąć, jak autor wątku to  podlinkował. W tym momencie raczej nie skupiłbym się wystarczająco na czytaniu/ oglądaniu czegoś sensownego.

 

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Facet z głową to taki który nie da się złapać"

 

"A to jeszcze na mnie muszą być pieniądze a nie na adwokata

 

Tam 90% zdań wypowiadanych przez te pustaki to kopalnia beki :) .

 

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Sandra i mama są zajebiste 

 

Taa i na pewno między murami  puchy na Białołęce jest taka "drabina" na brzozie i odbywają się tam takie dialogii xD. Reżyser musiał się nieźle najarać/ nawąchać wymyślając ten motyw xD.

 

58 minut temu, krzy_siek napisał:

 Żalił mi się, że Polki go męczą, on był zmęczony całym dniem i podróżą, mówi babce na mieście wracam idę spać, ona że go odprowadzi, potem się wprosiła na seks do mieszkania xd i na następny dzień sytuacja bardzo podobna z inną kobietą

Kiedyś usłyszałem , że zdrada na wyjeździe się nie liczy xD. Mnie tylko ciekawi SMV tych jego absztyfikantek heh.

 

34 minuty temu, smerf napisał:

jakich kobiet należy unikać.

Szczególnie ta blondi fryzjerka przypomina mi moją ulubioną divę- też przemalował włosy na blond, też dopczepiane ma (jak mi powiedziała ile za to buli 2x w roku w niemczech, to myślałem, że z wyra tam spadnę. A efekt taki, że to wyglądało jak koński ogon normalnie xD) no i dziary. Ciekawe, ile z tych "aktorek" ma podobny epizod w swoim życiu ;) ?

 

27 minut temu, maroon napisał:

Ja bym bardzo chciał uwierzyć w te inne niż wszystkie. Naprawdę. Bardzo bym chciał. 

 

Niezłego dysonansu poznawczego, niczym gąg 5kg  młotem w łeb można dostać, jak zobaczysz taką typową przeciętną madkę p0lkę w rui, serio. Na codzień widzisz taką z dziećmi za rękę, reklamówki z zakupami a później jak w tzipie jej się coś przełącza xD.

 

30 minut temu, maroon napisał:

A skończyło się na zapraszaniu "na kawę", bo dzieci na wakacjach i jej się nudzi. No qrwa. Wszystko opada. Nie będę ruchał żony sąsiada, bez jaj. 

 

Kiedyś u kolegi, fana disco polo słyszałem 'piosenkę". Leciało to mniej więcej tak : "b Nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka, co da Ci włąśnie SĄSIADKA" :). Chamie TY, prawdziwy mężczyzna dba o potrzeby kobiet. Nie tylko swoich .:)  

 

@Król Jarosław I Najlepszy będzie motyw za parę odcinków  xD.  Babka normalnej postury 165-170cm max i mąż coś a'la Jan Błachowicz i jego koledzy podobnej postury. Para  trenuje razem mma i ona stosuje na nich dźwignie i obalenia xD.

Albo drugi - Koleś też przypakowany, wydziarany. Jego żonka chwali się, że jak on coś odpier**li, czy flirtuje z innymi laskami to nie wpuszcza go na noc do domu i ten śpi w aucie xD. Już to widzę - z 2 x dosstała by na wątrobę albo splot słoneczny i odechciało by jej się takich numerów xD. Po czy po chili przyznała, że on nie może z innymi flirtować, ale jak ona ma ochotę, to zapraszają koleżankę do trójkąta :) .

 

 

Ogólnie całość to niezła kopalnia raka utrzymana w blue pillowych kllimatach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Kobieta ma zero wstydu, zahamowań i refleksji nad swoim postępowaniem. ZERO. 

Jakbym siebie czytał przed transferem w mgtow xD Klątwa permanentnego zmęczenia tematem. Widzę, że przeżywasz wewnętrzny konflikt. Masz powodzenie, a jednocześnie widzisz debilizm tego systemu. Miałem w pewnym przedziale podobnie. Nie da się tego zaakceptować na dłuższą metę, tego babskiego syfu i tego, co tworzą kobiety, a tworzą patologię wszędzie, gdzie się pojawią. Dwie baby dodajesz do towarzystwa i masz kurwa syf w każdym przypadku xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kiroviets napisał:

Najlepszy będzie motyw za parę odcinków  xD.  Babka normalnej postury 165-170cm max i mąż coś a'la Jan Błachowicz i jego koledzy podobnej postury. Para  trenuje razem mma i ona stosuje na nich dźwignie i obalenia xD.

 

Motyw pani i beta-orbiterów jest widoczny również w innych produkcjach telewizyjnych, nawet w takiej Usterce, choć raczej mało oglądam TV to zdążyłem zauważyć dwie sytuacje, że pani, właścicielka lokum prosi swojego sąsiada o pilnowanie chaty pod jej nieobecność :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Leci piąteczka, misiek w izolatce!

Jestem w trakcie drugiego.

 

Było już z 90% wiedzy z forum:

 

-beta orbiterzy;

-manipulowanie facetami (przeszłość się nie liczy, zrobiłam to dla ciebie etc.);

-shit testy;

-rola mężczyzny w życiu kobiet;

-"łobuz kocha najbardziej" (choć przyznaję, że część tych z serialu to jakieś niedojeby);

 

@Król Jarosław I dobry ten Oluś z 2 odcinka :D

 

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, cst9191 said:

 

 prosi swojego sąsiada o pilnowanie chaty pod jej nieobecność :)

 

Ja miałem kiedyś taką sąsiadkę.

 

Ładna, bardzo zgrabna, intelektualistka. Próbowałem na 500 sposobów skonsumować znajomość, ale poza winem od czasu do czasu i pilnowaniwm chaty nic nie wychodziło. 😁

 

Któregoś razu jak mnie nie było, sąsiadka zrobiła imprezę, na którą zaprosiła sąsiadów (stąd znam przebieg) i ludzi ze swojej pracy. Na tejże imprezie zerżnęła się z jakimś kolesiem, który znalazł się tam zupełnie przypadkiem. I co najśmieszniejsze zerznięcie było z efektem baby. 😁

 

Kolesia potem widziałem kilka razy - morda zakapiora, dziary raczej więzienne, niż dla funu. 

 

Jak się jakiś czas później wyprowadzałem, to już była samotna mama, a badboy się ulotnił. Strasznie kontakt do mnie chciała utrzymać. 😁

 

Także ten. Kto odgadnie tajemnice kobiecego serca. 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.