Skocz do zawartości

Aby zdobyć dziewczynę powinieneś dominować


Rekomendowane odpowiedzi

@lync panience imponują pieniądze i możliwości kolesi generalnie. Im zamożniejszy mężczyzna, tym bardziej, ekhm się na niego otwiera, ale ostatnio widać wymyśliła sobie nową strategię. Z wiekiem nabywam bardziej obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość, tak mi się wydaje, a kobiety chyba wręcz przeciwnie :) To niestety moja dobra znajoma, ale powoli to mam wyjebane. Przelatuje to przeze mnie i nie przywiązuję wielkiej uwagi. I tak bym nawet 1 zł nie wydał. Zwykła gadka i już mnie momentami męczy. Wszystko ok, nagle wyskoczy z takim czymś i jak pewnie sam wiesz kopara opada. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mac napisał:

Zwykła gadka i już mnie momentami męczy. Wszystko ok, nagle wyskoczy z takim czymś i jak pewnie sam wiesz kopara opada

Nie nie wiem :PZa mało mam okazji i takich "ciekawych" koleżanek i czasem błyskotliwe myśli przychodzą jakiś czas po rozmowie. Kopara ma wtedy laga :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.