Skocz do zawartości

Dramat netflixa z Bullock


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zapodalem z partnerka super reklamowana drame netflixa ze slynna Sandra Bullock .I tak leci i leci ten wyciskacz lez az mnie koorla szlag trafil w pewnym momencie i sie obudzilem . Byla tam taka scena gdzie brat bratu wybzykal dziewczyne .No i z ust mojej partnerki pada takie oto stwierdzenie : dobrze zrobila bo zle ja traktowal ...I nagle ten dramat nabral jakiejs  innej glebi. Nawet nie chcialo mi sie tego jakos specjalnie komentowac tylko sie zasmialem . To tkwi zbyt gleboko w umyslach naszych myszek i pozostanie na wieki wiekow  niezmienialne.🙃

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thyr napisał:

Dzis zapodalem z partnerka super reklamowana drame netflixa ze slynna Sandra Bullock .I tak leci i leci ten wyciskacz lez az mnie koorla szlag trafil w pewnym momencie i sie obudzilem . Byla tam taka scena gdzie brat bratu wybzykal dziewczyne .No i z ust mojej partnerki pada takie oto stwierdzenie : dobrze zrobila bo zle ja traktowal ...I nagle ten dramat nabral jakiejs  innej glebi. Nawet nie chcialo mi sie tego jakos specjalnie komentowac tylko sie zasmialem . To tkwi zbyt gleboko w umyslach naszych myszek i pozostanie na wieki wiekow  niezmienialne.🙃

Współczuję. One mają to głęboko zakorzenione. Poziom hipokryzji i podwójnych standardów powoduje że na punkcie wielu kobiet mam odruch wymiotny.

Czy zmienia to cos w Twojej relacji? Jak dla mnie duży red flag, taka zakamuflowana msciwosc.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze witaminki jak i reszta kobiet tego świata zdradę mają w genach i wyssały z mlekiem matki.

Kiedyś była nad tym jakaś kontrola poprzez ostracyzm społeczny, kościół, przypisywanie łatki puszczalskiej.

Natomiast dzisiaj gdzie jest wolność seksualna dla kobiet i społeczeństwa to normalne bo zawsze można usprawiedliwić, zracjonalizować.

Takie platformy jak netfilx propagują i programują na to młode jak i te stare, że to coś normalnego, powszechnego i się należy za lata ucisku podłych samców😆

Mamy dzisiaj wiek kurestwa w białych rękawiczkach a na końcu to i tak mężczyzna jest winien jak zwykle w tej narracji.

Nawet na forum jest kilku asów, którzy nie widzą problemu w dymaniu zajętych kobiet co jest po prostu świństwem.

Później nie dziw, że tylu mężczyzn ma problemy ze znalezieniem kobiet i obawy, że się puści skoro brat bratu na boku dorabia rogów.

Z drugiej strony gdyby nie zdrady gatunek ludzki prędzej czy później odszedł by w zapomnienie.

Przetrwanie gatunku dla natury to priorytet a nasze szczęście ma tam gdzie nie dochodzi słońce.

Jak świat światem zdrada była, jest i będzie a rządzący poprzez propagandę, prawo, przepisy będą ludzi na to oswajać by dać legalnie zielone światło dla kobiet,

które pruć się będą na potęgę bez żadnych konsekwencji a za to wszystko zapłacą Bogu ducha winni mężczyźni.

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nich seks to nic takiego. 

Narzędzie. 

 

Ale to nie to miejsce. 

 

Weekend poświeciłem na Wiedźmina sezon drugi i to senny, nudny sezon. 

Ten dramat z Bullock też widziałem, zobaczyć można. Ale nie odniosłem wrażenia aby wspomniany brat źle traktował swoją kobietę, wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, PyrMen napisał:

. Ale nie odniosłem wrażenia aby wspomniany brat źle traktował swoją kobietę, wręcz przeciwnie. 

 Chyba za malo jej mowil ze kocha/ jest piekna i mundra 🙃.Jak im to koorestvo latwo przychodzi , chwila zapomnienia i jeb tak od serca 🤣.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to ta scena była kompletnie bez sensu, wcześniej na imprezie też była krzywa gadka z udziałem ich trójki.

To imo miało podkręcić emocje dramatyczne ale wyszło troszkę kuriozalnie.

Podobne odczucia miałem jak oglądałem "Zjawę" tam to już tak podkręcili straszne perypetie bohatera, że jak skoczył z urwiska na sosny to doznałem katharsis. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racjonalizacja i usprawiedliwienia najgorszego kurestwa, coś co u większości mężczyzn budzi odrazę, dla witaminek jest oczywistością jasną jak słońce i mają to po prostu we krwi. Któraś z rezerwatek pisała ostatnio o "kobiecym honorze" i nieźle się uśmiałem czytając ten oksymoron 😃

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam, jak coś takiego kobieta mówi, to zapala się czerwona lampka. Ja bym niestety jej powiedzial (za jakis czas oczywiście :)) kochanie nie wiem co czuje, potrzebuje czasu na przemyslenie. Nie dosc, ze oglada sie z babami chujowizny. Szczerze sam ogladam wylacznie filmy historyczne, nie mowiac o ogladaniu gownianego netflixa, co jest dla mnie totalną czerwoną flagą. To na dodatek gadaja takie kocopaly. Chociaz przynajmniej wyrazila Ci szczere intencje :D   

 

Ja kilkukrotnie spotkałem się ze stwierdzeniami facetów, którzy kręcili się koło mnie pod kryptonimem "znajomi": "wybzykałbyś innemu facetowi laske?" "zależy komu" :)Ci Tego rodzaju typy maja mentalnosc tej panci od autora wątku. Miałem nakręconą mężatkę na mnie, ale jakoś mnie to nie zachęciło. Czuje się z tym bardzo dobrze. Myslę, że to często efekt domina, ktos sie skusi, przejdzie raz, a pozniej skoro raz sie udalo to lets go piekla nie ma.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.