Skocz do zawartości

Modliszka / Alpha Widow


Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem ciekawy materiał
Modliszka - Alpha Widow - szerszym okiem świadomej kobiety 
 


Przyznawać się kto spotkał ? :) a kto ma deja vu ? :P


Większość znanych numerów z Świeżakowni rozłożona na czynniki pierwsze. 

Pani mówi ciekawie ale też trzeba zwrócić uwagę że momentami jedzie po bandzie. 

Końcówka to promowanie swoich kursów i szkoleń. 

 

Edytowane przez spitfire
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuciło w uszy, to słaba energia wykładu, robione "na siłę" bez przygotowania. W pewnym momencie miałem wrażenie, że klika w następny slajd i dopiero czyta o czym ma powiedzieć. Drugie, to zdjęcia wybrane do prezentacji. Dużo erotyzujących zdjęć. Wg mnie działających na podświadomość (w celu utrzymania oglądającego przy filmie). Na początku dwa zdjęcia jej własnych książek a potem na koniec zaproszenie na kurs.

 

Cytat

Zdobądz wiedzę i odmień swoje życie już dziś. Zapisz się na kurs online. "Jak zrozumieć i i rozkochać w sobie kobietę".

 

Nosz kur....wa...

A strona pod którą ma być dostępna nie działa, bo nie wykupiła premium. I nie ma przekierowania na domenę. REKLAMA.

Edytowane przez Miszka
Uzupełnienie informacji.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spitfire napisał:

Ale powiedz że nie mówiła konkretnie jak na kobietę ? 

Wybacz, ale prezentacja ze zdjęciami o których pisałem, którą dodała i monotonny zmęczony głos spowodowały, że nawet nie posłuchałem.

Wg mnie musiała tak powiedzieć, żeby jakikolwiek facet chciałby jej posłuchać. A jej celem jest sprzedanie swojego szkolenia, którego tytuł był jak widać.

 

Na obecnym etapie wolę prezentacje tego Pana.

 

Mam cholerną wysypkę na granie seksem w mediach.

Edytowane przez Miszka
Uzupełnienie informacji.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Musisz wiedzieć bardzo fajny merytoryczny kanał. Do tego gościu ma fajny głos i przyjemnie się słucha.

100% zgoda. Jego wykłady wchodzą w mój inżynierski łeb jak w masło. Poza tym ma świetny, radiowy głos. 

Cierpię, jak muszę słuchać treści które mają słabe audio i autor "leci z głowy" bez scenariusza.

 

Gdybym był kobietą to zakochałbym się w tym głosie. 😜

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miszka napisał:

Na początku dwa zdjęcia jej własnych książek a potem na koniec zaproszenie na kurs.

Chyba trochę musisz odstawić samorozwój bo zaczynasz mieć 'pułapkę ośfffiecenia'.

Ciut za szybko.....lub przetaktuj procek na Low MODE.....inaczej ten tryb zabije wewnetrzne dziecko.

45 minut temu, Miszka napisał:

Cierpię, jak muszę słuchać treści które mają słabe audio i autor "leci z głowy" bez scenariusza.

Nie cierpisz  tylko 'codecka' nie masz.

Włącza Ci się tryb poznawczy oparty na LINIOWEJ PROCESOWOŚCI.

...A to co Cię wcurwia(cierpisz) to szumy tła  samo WZBUDZENIE, prądy wirowe.....Bardziej inżynieryjne się niedało/sorry.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Miszka napisał:

Wybacz, ale prezentacja ze zdjęciami o których pisałem, którą dodała i monotonny zmęczony głos spowodowały, że nawet nie posłuchałem.

Wg mnie musiała tak powiedzieć, żeby jakikolwiek facet chciałby jej posłuchać.


Rozdzielmy więc film na dwa elementy 

A.Przekaz (kluczowy)
B.Sposób przekazu (dodatek )- tutaj jest aspekt przemówień i sposobu prezentacji = nie każdy ma tego skilla. Spotkałem się z tą pułapką w korpo gdzie umiejętności miekkię (w tym sposób i kolorystyka prezentacji)  na stopniu menadżerskim są kluczowe, a treść (i wiedza) .... nie jest brana pod uwagę. Podobnie jest z kobietami że na pewnym etapie ich wygląd (kolorystyka prezentacji) zagłusza to co kobieta ma w głowie i jakie wartości prezentuje. 

Peace.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tornado napisał:

Chyba trochę musisz odstawić samorozwój bo zaczynasz mieć 'pułapkę ośfffiecenia'.

Bracie @Tornado. Ależ tak, włączyła mi się hipergamia treści RedPill. I bardzo mi się podoba to, co odczuwam. Dam sobie nieco czasu by nasycić się tym błogostanem, nawet jeśli na wyrost. 🤪

 

Po co mam grzebać w gównie (męczyć z formą przekazu) i zmuszać się do wybierania ziarna spomiędzy plew oraz zamykać oko kiedy są prezentowane fotki seksownych kobiet (co dla mnie jest prostą i chamską manipulacją a niestety na razie jeszcze manipulacją się brzydzę) by na koniec odczytać, "Powiedziałam Ci to, co chcesz usłyszeć bo mam Ci do sprzedania swój kurs uwodzenia= troszkę Cię zmanipulowałam, ale przyznaj, że było warto?"

 

Cytat

Ciut za szybko.....lub przetaktuj procek na Low MODE.....inaczej ten tryb zabije wewnetrzne dziecko.

Nie cierpisz  tylko 'codecka' nie masz.

Włącza Ci się tryb poznawczy oparty na LINIOWEJ PROCESOWOŚCI.

...A to co Cię wcurwia(cierpisz) to szumy tła  samo WZBUDZENIE, prądy wirowe.....Bardziej inżynieryjne się niedało/sorry.

 

Skoro piszesz o samowzbudzeniu i prądach wirowych to mam wobec Ciebie pewne podejrzenia... 😇

 

Cała reszta wypowiedzi zgoda... Walczę z wewnętrznym RedPill rage... 

 

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miszka napisał:

Dam sobie nieco czasu by nasycić się tym błogostanem, nawet jeśli na wyrost. 

Chyba 'zwizją' polecę.

Skrajność amplitudy jest przeogromna lecz tylko u podstawy czasu.

Czym bliżej szczytu tym wyraźniej widać, że wszystkie są takie same.

Stroisz bitrate.

...44khz...nie słyszysz już szumów fal.

Sygnał jest tak czysty jakby generował się bezpośrednio w kwancie czasu procesora.

Overclocking przestaje podkręcać moc.

Zaczyna się szybszy sygnał na wejściu niż na wyjściu.

Dokładasz kolejny rdzeń.

Kolejny.

....kolejny.

 

Szukasz w mrokach zatechłych 386 i tej ekscytacji kiedy mp3 udało się odpalić po ramu modyfikacji.

Już nie trybi extendent memory.

Teraz taką moc mają w telefonie kalkulatory.

Spoglądasz na winylu wrzeciono i obserwujesz igłę do niego przyłożoną.

Szukasz trzasków pomiędzy ścieżkami.

Te młode lata już dawno za nami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miszka napisał:

podejrzenia... 😇

 

Cała reszta wypowiedzi zgoda... Walczę z wewnętrznym RedPill rage... 

Kiedyś na wykładach było takie coś.

JAVA= (C++)-C.

 

Struktura OBIEKTOWA 'dotarła' do mnie na przykładzie wózków widłowych.

/do dziś mnie to frapuje, że gościu taki model akurat znalazł/

 

Jednak tobie brakuje tej JAVA'y....obiekty masz już opanowane.  

1 minutę temu, Miszka napisał:

Szkoda, że nie mogę

...? 

Ke?

Porka mizerja?

/ciach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.