Skocz do zawartości

Kolejny kobiecy przywilej, comiesięczny urlopik


Endeg

Rekomendowane odpowiedzi

24 idiotki na 31 pracowników:).

Wcale mnie to nie zdziwiło, powinne jeszcze dostawać ekwiwalent w postaci darmowych tamponów, z firmowej kasy;).

 

BTW.

Ciekawe czym sie zajmują ?

Pewnie budują drogi, mosty i kładą podkłady kolejowe do fabryk napedzając gospodarkę.

Mam na myśli tych 7 facetów:lol:

 

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dziwi. UK to popierdolony kraj pod wzgledem takich rzeczy. Tutaj ludzie biora urlop nawet na bol glowy. Ale patrzac na ich metodyke pracy, to szefostwo ma w dupie czy ktos jest czy nie ma bo na jeden sracz w wiezowcu przypada menadzer, kierownik i francesca, ktora ten kibel sprzata a zeby wybrac srajtasme to musi sie zebrac zarzad a i tak francesca dokona ostatecznej decyzji. W mojej ostatniej pracy bylo 6 kobiet w biurze - jedna caly czas gadala z kolesiem z naprzeciwka, druga z wielka dupa siedziala na telefonie pol dnia z mina "co ja tu kurwa robie i za jakie grzechy", trzecia znikala na i wracala z torbami zakupow albo dupila sie w hotelu z kochankiem pod pretekstem "wyjscia do banku tuz za rogiem" na 2h a pozostale dwie na lunch w kuchni rozpierdalaly sie jak na piknik - talerzyki, zastawa, dodatki, muzyka i tyle zarcia to na wernisazach w 4gwiazdkowych hotelach nie widzialem nawet. Jedynie dyrektor projektu, ktora byla tez kobieta (wtf?) cos tam robila od czasu do czasu, bo wiadomo - trzeba bylo krawaciazy po budowie oprowadzic czasami. Wiec pomijajac jakies naprawde wazne funkcje, kobiety w biurach tutaj i tak chuja robia. Polska to przy tym japonia jesli chodzi o kultura pracy kobiet.

Przy tym przesycie pieniedzy na rynku wszystko sie rozpasalo do niewyobrazalnych rozmiarow.

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że "nie ma darmowych obiadów", pomyślmy kto za to płaci? Faceci? No to bardzo do przyjęcia i OK dla kobiet. Ale też płacą inne kobiety, które nie mają "krwawych urlopów". Oj, wstydźcie się feminazistki, żeby tak eksploatować swoje pobratymczynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam gadacie, kobiety są dyskryminowane na rynku pracy przez prywaciarzy. Trzeba wprowadzić specjalną płacę minimalną dla kobiet, 2 lata urlopu macierzyńskiego, płatnego w 100% i takie urlopy menstruacyjne. Wcale to nie spowoduje zwiększenia bezrobocia wśród kobiet, ani innych negatywnych skutków, tak straszą tylko liberały i mizoginy, co naczytały się Korwina.

 

Jakoś w Szwecji mają feminizm, "tolerancję", multikulti i państwo opiekuńcze i nic złego się tam nie dzieje.

 

250px-Feminists_at_Stockholm_Pride.jpg

 

9jylxNn.jpg

 

1AYraBS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnemyOfTheState, podchodzisz do tematu zbyt szowinistycznie, seksistowsko i liberalnie.

Należy wprowadzić wynagrodzenie dla kobiet za niepracowanie w wysokości co najmniej 2x średnich krajowych pomnożonych przez ich wiek. Do tego przymus comiesięcznego wydawania 120% dochodów na ciuszki, kosmetyki i fryzjerów.

Wtedy będzie nareszcie sprawiedliwie a przy tym będzie stanowiło rekompensatę za "wieki wyzysku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.