Skocz do zawartości

Czy kobiety wyczuwają, kiedy facet ma "dużego"?


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, SzatanK napisał:

Jak pisałem wcześniej - po prostu to jest genialne!

 

Mówcie mi co chcecie ale facet za Chiny ludowe by nie wpadł, że po głosie można poznać poziom wykształcenia u laski. Po prostu my nie mamy dostępu do tego rodzaju rozwiązań, kreatywności i myśli to jest piękne i przerażające jednocześnie.

 

Dobrze, że znów nic nie piłem tak btw.

 

Generalnie pamiętajcie - jak widzicie kobietę to najlepiej nic nie mówić, bo powiecie do niej "Dzień dobry" i wie ile masz między nogami centymetrów, gdzie chodziłeś do szkoły oraz status społeczny, jeśli chcesz jedną z tych rzeczy zachować dla siebie, to lepiej milczeć. I pomyśleć, że jedno krótkie zdanie o pogodzie i człowiek został rozszyfrowany :D 

 

@JudgeMe ty lepsza niż KGB :D 

 

Ale koniec końców, jestem pełen uznania bo koniec końców znalazłaś swojego Misia i ma status, kobrę między nogami i zdaje się wykształcenie, także koniec końców widocznie te skille Ci się przydały.

 

Majstersztyk, geniusz, polot i talent.

Ale to dlatego, że słuch mam bardzo dobry i potrafię wyłapywać pewne niuanse. 

Często to słyszałam w swoim życiu. Że to jest coś (praca z głosem) czym powinnam zajmować się profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.