Skocz do zawartości

Better call Saul


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Jest.. i nie jest zarazem. Jak to "prolog".
Skupia się trochę na innych rzeczach - bardziej na relacjach.
Trochę rzeczy rozwija i podprowadza i pozwala lepiej zrozumieć wydarzenia z BB.
Jeśli podobał Ci się świat i jego przedstawienie w BB - wal śmiało.
Jeśli nie lubisz czasami dłużyzn i nie zależało Ci na bohaterach pobocznych z BB - czyli wszystkich oprócz Waltera i Jessiego - to w sumie olej, nic się nie stanie, są inne seriale na których mozna zawiesić oko i stracić/poświęcić czas.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualnie leci szósty sezon Better Call Saul, osobiście uważam że razem z Breaking Bad to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Serio, są tak zaj..te że aż ciężko inaczej to wyrazić. Polecam absolutnie każdemu. Ciężko stwierdzić który jest lepszy, są trochę inne ale niby świat i postacie te same.To będa klasyki o których będzie się mówiło długo i kto by pomyślał że powstały w czasach kiedy wokizm tak się zaczął panoszyć.

Ktoś powie ale squid game jest lepszy, tak jest super, ale mają dopiero jeden sezon a tu mówimy o 12 sezonach łącznie, które mają bardzo wysoki poziom. Oba seriale chyba jako jedne z niewielu nadających się do obejrzenia ne netflix, POLECAM!

 

Aktualnie leci szósty sezon Better Call Saul i  naprawdę trzyma poziom :)

 

Warto odsłuchać też ścieżkę dźwiękową do seriali, są świetne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zacząłem oglądać.

 

A propos tej tematyki przypomniał mi się fajny filmik o breaking bad:

 

I początek o alchemii zmiany w sensie ta wzmianka została ze mną do dzisiejszego dnia chociaż te video oglądałem już dawno temu.

 

 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial jest świetny, ma tą samą tendencję co Breaking Bad - im dalej, tym lepiej. Mimo, że nie ma tu tutaj tak dużo akcji jak w dalszych sezonach BB to i tak ogląda się bardzo dobrze, jednak aktor grający Saula robi robotę. 6 sezon ma być najlepszy, ja poczekam aż wyjdzie cały ostatni sezon (czyli gdzieś w lipcu podobno) i wtedy obejrzę cały sezon, a wcześniej jakąś szybką powtórkę co się działo we wcześniejszych sezonach. Tak czy inaczej polecam, jako pewne uzupełnienie Breaking Bad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.