Skocz do zawartości

Czy płeć przeciwna ma jakieś zachowania, które was jakoś szczególnie irytują?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uwzględnimy różnice w zachowaniu pomiędzy kobietą a mężczyzną (które lepiej znać niż się z ich powodu irytować) i to, że pewne zachowania mężczyzn nie są powszechnie akceptowalne (skłonność do agresji fizycznej, brawura za kierownicą, plucie na ulicy, wulgarność, seksistowskie uwagi…) to personalnie jest zazwyczaj tak, że:

 

1/ dopóki jest chemia to nic nas nie irytuje, a to, co potencjalnie może irytować wpada w kategorię zabawnego folkloru ;)

2/ w byłych irytuje nas prawie wszystko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

 

Nie potrafię tak w pełni odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie w tym wątku.

 

Nie dlatego, że nie chcę tylko dlatego, że wszystkie zachowania które doprowadzały mnie do czerwonej frustracji były odzwierciedleniem wzoru na miłość, który dostałem i który osoby mi ukazywały najczęściej same nie będąc tego świadome.

 

Być może jeszcze wrócę do tego wątku i naskarżę jakie kobiety są płytkie takie i owakie ale nie czuję dosłownie potrzeby by wskazywać na coś konkretnego na dzień dzisiejszy.

Może bo zaakceptowałem kobiety?

Nie wiem, naprawdę ciężko mi tu coś sensownego skleić.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.