Skocz do zawartości

Kontakt z byłym


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię raz po raz wejść do ładnej kobiety na Instagrama i poczytać sobie instastories gdy odpowiada na tzw. pytania od obserwujących. Jest to bardzo cenne źródło wiedzy dotyczące tego jak żyją i jaki mental prezentują bardzo atrakcyjne panie. Nie zawiodłem się i tym razem.

 

Pani, zdecydowane 9/10, wysoka wartość seksualna, z racji wieku, przez wielu z braci zostałaby wyłączona z perspektywy tworzenia z nią związku (około 30-stki, może nawet 30+). Zresztą Pani bardzo silna, twierdzi, że radzi sobie świetnie sama, żyje sobie z kotkiem. Na IG przyciąga seksownymi pozami, w zachęcających bikini. W związki nie wchodzi, nie szuka, na bardzo wiele zaproszeń na spotkania reaguje odmowami.

 

Jak zaznacza, z jednym byłym nie ma żadnego kontaktu, z innym sporadyczny, a z kolejnym UTRZYMUJE STAŁY ;)

 

Pani zdradza symptony alpha widow, co dała do zrozumienia udzielając odpowiedzi na jedno z pytań, że wyleczyła się ze ZŁAMANEGO SERCA i ma to już za sobą, choć było jej trudno.

 

 

Poczytałem wszystkie odpowiedzi, pouśmiechałem się do siebie, ale ten fragment mnie szczególnie zauroczył. Pani jest bardzo w porządku do swojego EX, z którym potrafi utrzymywać przyjacielskie relacje, bardzo to dobrze o niej świadczy, że potrafi oddzielić uczucia i nie żywić urazy do dawnego partnera, z którym była ponad 5 lat w związku i zapewne planowała na poważnie swoje dalsze życie.

 

 

Koniec romantyzmu.

 

 

Mam zupełnie przeciwne doświadczenia. Z moich obserwacji aczkolwiek ograniczonych (stąd pytanie do braci o poszerzenie obserwacji), wynika, że jeżeli facet po zakończeniu związku z panią, swoje MSV wyśrubował w górę i kontakt jest utrzymywany to pani jest zwykle w bliższym kontakcie niżby to relacjonowały filmy romantyczne z holiłód, jeżeli tylko EX ma na to ochotę. A ochotę mieć będzie jeżeli pani jest bardzo atrakcyjna. Hormony już zrobią swoje. Tutaj mamy panią 9/10 i do sexu na podobnym poziomie ze świecą szukać kobiety w klubie imprezowym. Nie ma gwarancji, że taka się trafi, nie wnikając w to, czy w ogóle wyciągniemy ją na ons.

 

Bardzo jestem ciekaw co o tym myślą bracia, jak to jest z tymi byłymi i utrzymywaniem z nimi "kontaktu". Pozwolilibyście utrzymywać swojej nowej LTR kontakt z byłymi, jeżeli tak to na jakichś warunkach? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

Bardzo jestem ciekaw co o tym myślą bracia, jak to jest z tymi byłymi i utrzymywaniem z nimi "kontaktu". Pozwolilibyście utrzymywać swojej nowej LTR kontakt z byłymi, jeżeli tak to na jakichś warunkach? 

 

Było już to chyba wałkowane na forum, że panie wolą być 5tą kochanicą Czada, niż z obniżyć wymagania i brać normika. Panie sobie racjonalizują wszystko na siłę, a to co piszą o sobie na insta czy FB to kompletne kłamstwo i nie odnosi się w ogóle do rzeczywistości, zupełnie tak jak zdjęcie w profilu ;)  

 

Nie wiem, czy już pisałem, ale spotkałem się już z przypadkami gdzie pani była zdradzona któryś raz z rzędu przez Czada i zawsze "wybaczała" :lol: Trochę pochlipała, pokrzyczała ze to koniec, a finalnie i tak po nim znów skakała.;)

 

BTW. Dla mnie osobiście utrzymywanie dobrego kontaktu z byłym to RED FLAG.

Edytowane przez smerf
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.