Skocz do zawartości

O Polskich kobietach - z perspektywy zagranicznych mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

@spacemarine zastanawia mnie ile jest takich historii. Jak oglądam resztę wywiadu to masakra jaka agresywna i nienawistna baba. Normalnie jakby kuźwa z dżungli wylazła.

2 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Mi z kolei utkwił w pamięci cytat jednego z najbardziej znanych coachów pua swego czasu na temat polek: "one najpierw muszą cię zwyzywać od debili, idiotów, jak już to zrobi, to rozkłada nogi". 

 

Oczywiście ja tylko cytuje, to nie jest prawda.

Nie jest prawda? Brzmi to nawet rozsądnie: oburzona jak możesz jej proponować seks tak od razu. Ale tak oburzona, aby odhaczyć, że to jednak nie jej wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tam są jeszcze lepsze kwiatki, gośc trafił do więzienia za to że chciał zobaczyć się z synem po tym jak przestałą zgadzać się na widzenia

 

 

 

 

 

 

 

Gość trafił n aP0lke w pełnym pakiecie

 

 

@I1ariuszDla mnie tą są straszne rzeczy, jedyny plus że miliony facetów to obejrzą i może zrozumieją z kim mają do czynienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, I1ariusz napisał(a):

Facet z UK w związku z polką wypowiada się jak wyglądało jego małżeństwo.

 

Pamiętam jak niemiec związał się z p0lką która uprowadziła dzieci i je zamordowała nożem (była opieka naprzemienna, obudwoje mieli prawo do dzieci), rzesze witaminek wówczas broniły morderczyni i obwiniały ojca że przyjechał po własne niemieckie dzieci które się tam urodziły, kształciły i mieszkały od początku.

 

W dniu 4.08.2022 o 22:35, I1ariusz napisał(a):

Przeciętne dziewczyny - wiem to z ich własnych opowiadań - mogą bez problemu wyłowić kogoś randkowaniem online. Setki wiadomości dziennie.

Na odwrót. Jeśli kobieta mając kilkudziesięciu, kilkaset kandydatów nie wybiera żadnego nie oznacza to że oni są źli lecz że ona jest popsuta i wypaczona. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, pamiętacie tego trenera personalnego co p0lka chciała odejśc od niego:

https://plejada.pl/newsy/zona-trenera-gwiazd-zazadala-rozwodu-zabil-ja-na-oczach-dziecka/syqe3l1

 

 

"

  • Bradley E. i jego żona Sylwia tworzyli szczęśliwą rodzinę z trójką dzieci. Niestety w pewnym momencie małżonkowie przestali się dogadywać, a karczemne awantury były u nich na porządku dziennym
  • Gdy trener personalny usłyszał od żony, że chce od niego odejść i zabrać mu dzieci, postanowił zrobić wszystko, by jej to uniemożliwić
  • Bradley E. zadał żonie wiele ciosów nożem kuchennym, a gdy zorientował się, że ją zamordował, zadzwonił do przyjaciół i powiedział im, co zaszło. Co może wydawać się zaskakujące, został skazany na dwa i pół roku pozbawienia wolności
  •  

Bradley E. mieszkał razem ze swoją żoną i dziećmi pod Warszawą. Polka i pochodzący z RPA Bradley poznali się na początku lat dwutysięcznych w Londynie. Tam zakochali się w sobie i podjęli decyzję o ślubie. Wspólne życie postanowili jednak rozpocząć w ojczyźnie panny młodej.

"

 

Podejrzewam że wieść będzie się niosła w świecie coraz bardziej.

Co więcej to potwierdza że egzotyki oraz zagraniczniaki tylko ona wstępie mają lepiej, a jak się znudzą to odpala się domyślny program zabrania dzieci i rozwodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.