Skocz do zawartości

Powitanie


Anabol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

coś tam potrafię w relacje z babkami, po pierwszym 4-letnim związku za gówniarza kiedy to popełniłem wszystkie możliwe błędy jestem raczej facetem którego sobie wymarzyłem te 8 lat temu, nauka na błędach i wyciągnięcie wniosków za tamtym razem to najlepsze co mnie w życiu spotkało i finalnie ukształtowało (kosztem było okropne cierpienie)! Obecnie jestem trochę na zakręcie, styknęła mi 30tka i dużo rzeczy zaczynam od nowa - skończyłem 3. kierunek studiów, objąłem menadżerskie stanowisko, rozstałem się z dziewczyną po 6 latach niezwykle udanego związku, przestałem tak mocno angażować się w sport (bo zgubiłem balans). Zdrowie, hajs i ciało się zgadzają, brakuje natomiast celu który powodowałby że wybudzam się rano przed budzikiem i dążę do niego niepowstrzymanie (miałem tak przez ostatnie kilkanaście lat...), do tej pory była to kulturystyka i cele zawodowe. Osiągnąłem tu co chciałem na ten moment, dlatego szukam (a raczej czekam na) czegoś nowego. Inwestuję długoterminowo. Przewartościowuję teraz trochę swoje życie, większe znaczenie mają dla mnie zdrowie i pieniądze. Trochę zgasłem. 

 

Od jakiegoś czasu spotykałem się głównie na seks na Tinderze, nie narzekam na swoje podboje i umiejętności, natomiast ta forma już mnie zmęczyła. Po latach monogamii i dosyć nudnej łóżkowo eks-partnerki musiałem trochę poszaleć i zobaczyć ile faktycznie jestem na rynku wart. Nie wiem co dalej w tym zakresie bo taki ONS już mnie znużył, uważam też że poznałem dobrze mechanizmy rządzące światem damsko-męskim (oprócz exp ze związków mam też wiele atrakcyjnych przyjaciółek). Być może chciałbym się jeszcze kiedyś w kimś zadurzyć, akurat moja eks była do dogadania, nie musiałem się jakoś specjalnie podkładać. No ale skończyło się za porozumieniem stron, czas na coś nowego, i raczej z młodszą. Dotychczasowe małolatki mnie nie porwały poza łóżkiem. 

 

Na forum będę się dzielił swoimi doświadczeniam i radził innych, założyłem już temat w którym potrzebuję wsparcia: 

 

 

Chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Swoje zdanie już napisałem w twoim temacie. Jesteś w dobrym miejscu, bo Bracia chociaż są bezwzględni i często bezpośredni, to mają dużą wiedzę i doświadczenie. Ja dopiero cos tak konkretniej zrozumiałem po 3 miesiącach korzystania z forum. 

 

Ps. Jakieś lektury obowiązkowe miałeś przyjemność czytać, czy to dopiero przed Tobą? Mam na myśli "kobietopedia", "mężczyzna racjonalny", itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem Panowie żadnych książek dedykowanych sprawie, generalnie kiedy jest potrzeba zrozumienia jakiejś kwestii to przesiaduję na forach dyskusyjnych by zebrać dane od bardziej doświadczonych i samemu wysnuć wnioski. Mam też wielu kumpli obytych w obszarze (kilku PUA z sukcesami 🤣). Jako menadżer znam się na ludziach. Wychowały mnie głównie kobiety (ojciec zmarł). To wszystko ułatwia poruszanie się wśród babek. Ale z pewnością sięgnę po jakąś lekturę, dzięki za sugestie. 

Edytowane przez Anabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.