Skocz do zawartości

Dama apeluje o zawieszenie rozmnażania aby ciało było narzędziem politycznym - trąbki na supeł i basta


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

 

I to w telewizji, straszny ten patriarchat w Polszy, że takie rzeczy się słyszy, no żaden matriarchat, wogóle...

 

"Ciało jako narzędzie polityczne" - z tego kraju trzeba spd..ać i to niezależnie kto rządzi, jak takie pomysły promują. Co w kolejce? Apel o użycia narzędzi kuchennych jako narzędzi politycznych np ostrych noży? 

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spacemarine zmienił(a) tytuł na Dama apeluje o zawieszenie rozmnażania aby ciało było narzędziem politycznym - trąbki na supeł i basta
2 godziny temu, spacemarine napisał:

Co w kolejce? Apel o użycia narzędzi kuchennych jako narzędzi politycznych np ostrych noży?

Jak ta Pani nie chcę się rozmnażać, to niech się nie rozmnaża, jestem za tym, żeby ludzie tępi, patola, głupki się nie rozmnażały.

A zaś ludzie, którzy trzymają ramę, lepiej zarabiają znają brutalną rzeczywistość mieli tych dzieci jak najwięcej.

 

0005G4KIWCYS7K8G-C122-F4.jpg

 

Litza, wokalista Luxtorpedy z rodziną.

Przykład;

 

https://www.pomponik.pl/plotki/news-robert-litza-friedrich-moje-zycie-jest-pelne-cudow,nId,2195168

Edytowane przez Druid
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.