Skocz do zawartości

Szkoda, że tego wcześniej nie czytałem...


Covenant

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Chcę się z Wami przywitać. Mam 50 lat, po jednym rozwodzie (kilka lat temu) i po rozpadzie obecnego związku (małżeństwo trwało 17 lat a ten związek - 4 lata)

Ostatni związek skończyła ona. Powód- inna gałąź.

Teraz mam żal do siebie, że nie znalazłem tego forum wcześniej... Że wiedziałem za mało o flagach, itp. Jest teraz ciężko, i to bardzo ale podjąłem już leczenie i walkę z rzeczywistością.
Witajcie

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, często "starsi" ludzie, wujkowie, ciotki mówią nam o związkach, pytają kiedy będzie druga połowa itd. Niestety, ich wiedza często mimo dobrych chęci (był taki człowiek który chciał, aby polskim dzieciom żyło się lepiej, nazywał się...) jest już zdezaktualizowana. 

 

Sam na własnej skórze przekonałeś się, że dla kobiet związek to biznes i mają 0 skrupułów aby go zakończyć np po 30 latach, a z roku na rok na polskich terenach okupowanych jest coraz gorzej! Ludzie śmiejący się z rozwodników, tzw rogaczy coraz częściej sami tego doświadczają, a dawne juleczki które zostają babciami doświadczają ze strony innych kobiet, własnych synowych alienacji i nie mogą zobaczyć wnuków w innym okresie, niż nakaże jakiś urzędnik w sądzie. W teorii, bo w praktyce z alienacją ojców i dziadków jest dużo gorzej, no więc tego. 

 

Dodatkowo od czasów tzw plandemii coś złego dzieje się z Polskim społeczeństwem, a kobiety mamy chyba najbardziej zepsute i roszczeniowe.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Masz 50 lat, więc w czasach twojej młodości nie było takich miejsc jak to forum ani dostępnej wiedzy na temat prawdziwego oblicza kobiet i ich natury. Im człowiek starszy tym silniejszy czuje dysonans przy poznawaniu prawdy i zaczyna wypierać fakty, nie będąc w stanie zmierzyć się z nią.

Także szacunek dla Ciebie, bo przez całe życie wierząc w kłamstwa nie jest później łatwo odrzucić fałszywe przekonania. Wymaga to na pewno większej siły psychicznej niż wyjście z matrixa w młodym wieku i przede wszystkim otwartego umysłu. Jeśli się tutaj zarejestrowałeś, tzn. że nie uznałeś nas za bandę skrzywdzonych przez kobiety mizoginów, bo tak łatwiej i wygodniej żyć dalej w iluzji. A więc posiadasz wspomniane wcześniej cechy, więc będzie dobrze 👊

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.