Skocz do zawartości

Cicha islamizacja Polski


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Druid napisał:

Równasz nasze zwyczaje z religią pokoju i miłosierdzia, odlot.

To są zwyczaje cudze, tyle że narzucone naszym przodkom setki lat temu.

 

2 godziny temu, Druid napisał:

Ile wynosi odchodna podatkowa przedsiębiorcy za zatrudnienie pracownika ? Kolejna rzecz jak gasili pracowników, prędzej niekontrolowany napływ taniej siły roboczej powoduje trzymanie pensji w meisjcu, gdyby nie to wiele korporacji musiałoby dźwigać zarobki swoim pracowników, nie mówiąco ulgach dla zachodniego kapitału inwestującego w Polsce, podczas gdy wiele rodzimych firm jest gnojonych.

Wiele rodzimych firm to są niewielkie firmy, które nie inwestują w rozwój, r&d, pracowników. O wiele częsciej natomiast inwestuja w spray Dość by wspomnieć ze tam gdzie konkurencja taniej siły roboczej jest marginalna, to i tak przerzuca sie koszty na pracownika. Badania do celów sanitarno epidemiologicznych powinny być wyrabiane na koszt pracodawcy. 

2 godziny temu, Druid napisał:

Każdy chce zyć na jakimś przywzowitym poziomie, po to się jedzie do pracy za granicę na saksy , zeb y zarobić , co w tym dziwnego ?

Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików i Polaków. Jadą na saksy a potem zostają. 

2 godziny temu, Druid napisał:

Bogaty kraj, coś wymyślą, na północy mają Kanadę bogate w wodę słodka.

Tak. Aha. Po prostu przeleją wodę z Jeziora Huron na południe. Jakoś

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@Libertyn i właśnie dlatego takich jak ty spotkanych na ulicy trzeba tak napierdalać żebyście nie wychodzili z domu.

Nie do mnie z tym. To nie ja  marzę o tym by islam zrobił porządek z "p0lkami".

Ja marzę o tym by religie typu Islam czy Chrześcijaństwo były co najwyżej ciekawostką kulturoznawczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Druid napisał:

Myślałem, że mi wyjaśnisz.

Po co ? Lepiej merytorycznie zaorać.

Przywołałem twój post jako przykład dlaczego ludzi o określonych poglądach trzeba po prostu napierdalać i wskazałem przykład takiego osobnika nic tym nie było do ciebie przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresja powoduje często cel odwrócony od zamierzonego, zamiast pod wpływem oklepu, może spowodować, ze dana osoba, będzie jeszcze bardziej bronić racji, których nie da się obronić, bicie to ostateczna ostateczność.

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

o określonych poglądach trzeba po prostu napierdalać i wskazałem przykład takiego osobnika nic tym nie było do ciebie przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.

 

17 minut temu, Libertyn napisał:

To są zwyczaje cudze, tyle że narzucone naszym przodkom setki lat temu.


Wiele zwyczajów pozostało z kultury, lokalnych wierzeń przykład ? Święto zmarłych - dziady

 

https://wiadomosci.wp.pl/poganskie-korzenie-chrzescijanskich-swiat-6038698153054849g

https://pijanamorana.blogspot.com/2019/12/poganskie-tradycje-skradzione-przez.html

17 minut temu, Libertyn napisał:

Jadą na saksy a potem zostają. 

Może zacznijmy od poziomu życia, zarobków, statusu Politycznego Polski i Anglii , jak chciałbyś zacząć tą dyskusje, dodatkowo przekrój etniczny Polacy- Anglicy. Polacy(Katolicy w większości) - Muzułmanie, Hindusi i jeszcze inne nacje emigrujące do Polski (inny kod kultywarowy)

17 minut temu, Libertyn napisał:

Tak. Aha. Po prostu przeleją wodę z Jeziora Huron na południe. Jakoś

Przy dzisiejszej technologii wszystko jest możliwe, kanały irygacyjne, żegluga śródlądowa etc....

17 minut temu, Libertyn napisał:

ciekawostką kulturoznawczą. 

Marzenia dla marzycieli.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Druid napisał:

Myślałem, że mi wyjaśnisz.

Po co ? Lepiej merytorycznie zaorać.


Uroiło mu sie ze chcę islamizacji i takich scenek u nas. 

 

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Przywołałem twój post jako przykład dlaczego ludzi o określonych poglądach trzeba po prostu napierdalać i wskazałem przykład takiego osobnika nic tym nie było do ciebie przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.

A może to  Ciebie powinni napierdalać ?

 

5 minut temu, Druid napisał:

Wiele zwyczajów pozostało z kultury, lokalnych wierzeń przykład ? Święto zmarłych - dziady

 

Oczywiście że zostało ale mocno przerobionych na potrzeby  Watykanu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

może to  Ciebie powinni napierdalać ?

Za mówienie prawdy i merytoryke ?

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Oczywiście że zostało ale mocno przerobionych na potrzeby  Watykanu.

Jak owieczki zaczęły się buntować, trzeba było coś wymymśleć.

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Uroiło mu sie ze chcę islamizacji i takich scenek u nas. 

A odnosisz się krytycznie do tego ? Neutralność często oznacza cichą akceptację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Druid napisał:

A odnosisz się krytycznie do tego ? Neutralność często oznacza cichą akceptację

Ja bym za takie coś karał śmiercią i pochówkiem po zaratusztriańsku, z tym że zamiast ptactwa byłyby świnie. 

Ciekawe czy świńskie łajno będzie miało szanse na hurysy

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.