Skocz do zawartości

Cicha islamizacja Polski


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiejemy się ze Szwecji czy Francji bo im muzłumanie chlew robią w domu a tu po cichu, pod nosem takie rzeczy.  

 

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1281767,cicha-islamizacja-polski-masowa-skala-imigracji-z-krajow-muzulmanskich

 

Okazuje się, że dogoniliśmy Zachód w ilości muzłmumanskich imigrantów. 

 

Fragmenty:

 

W latach 2016-2022 Polska wydała 287 tysięcy zezwoleń na pracę dla imigrantów z krajów muzułmańskich, z czego aż 135 tysięcy w zeszłym roku. Łącznie w Polsce żyje już kilkaset tysięcy muzułmanów z czego zdecydowana większość to mężczyźni. Skala imigracji w Polsce weszła właśnie na poziomy państw zachodniej Europy.

 

Kiedy oczy wszystkich Polaków zwrócone są na uchodźców z Ukrainy, tylnymi drzwiami wchodzą do Polski setki tysięcy imigrantów. Liczba uchodźców z Ukrainy spada już od kilku miesięcy, młode Ukrainki wyjeżdżają na zachód a w Polsce zostają już w zasadzie niemal same matki z dziećmi oraz emeryci [3]. Należy więc spodziewać się dalszego wzrostu napływu imigrantów spoza Europy, jest to w zasadzie przesądzone. Na naszych oczach Polska zmienia się z kraju jednolitego etnicznie i kulturowo w wieloetniczne multi-kulti.

 

Polska jest mniej restrykcyjna wobec imigrantów z Azji niż inne kraje Europy. Mówią o tym sami imigranci [5]. Niemal już połowa nowych imigrantów w Polsce pochodzi z krajów muzułmańskich

 

Imigracja w obecnym wymiarze przyczynia się do takich sytuacji z uwagi na fakt że przyjeżdżają niemal sami mężczyźni. Większość będzie więc szukała partnerek wśród Polek, a to oznacza siłą rzeczy pogorszenie sytuacji polskich mężczyzn na rynku matrymonialnym. Już teraz każdego tygodnia kilka polskich kobiet przechodzi na islam. W dużych polskich miastach można coraz częściej spotkać mężczyznę o śniadej karnacji wraz z kobietą o jasnej cerze w hidżabie.

 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gościu napisał:

To chyba nie ma wątpliwości, że PiS udaje niepodległościową prawicę.

To są socjaliści, ich polityka społeczna to jest utopia, wisienka na torcie jest podpisanie ustawy antyprzemocowej

21 godzin temu, RealLife napisał:

W dużych polskich miastach można coraz częściej spotkać mężczyznę o śniadej karnacji wraz z kobietą o jasnej cerze w hidżabie.

Masakra.

Ja pier....

 

 

 

Edytowane przez Druid
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Baca1980 said:

co niektórzy Bracia nie twierdzą że tylko Islam może nas uratować?

 

1 minute ago, maroon said:

co wizyta w Stolicy, to tym bardziej jestem w szoku ilu śniadych na każdym rogu

Łącząc te dwie wypowiedzi, wychodzi że Islam nas uratuje niszcząc Warszawę... :)

 

A poważniej każda akcja powoduje reakcję. Każde "ukłucie" społeczeństwa, wywołuje opór. Każde wpuszczenie "imigrantów" zwiększa słupki poparcia partii antyimigranckich (...a tam w tej stolicy u Trzaskowskiego sodomia z gomorią...).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Druid napisał:

hipergamia

Jaka hipergamia człowieku oni są biedniejsi i nie rzadko niżsi od samych tych kobiet a do tego (przynajmniej na początek) w dupę fałszywie uprzejmi i ugodowi (meksyk zaczyna się często po wyjeździe do niego do kraju) więc o jakimś zdominowaniu nie ma mowy.

 

To nie hipergamia tylko POPIERDOLENIE WE ŁBIE 🤣

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się przejmować. Szeroko pojęty 'zachód' jest nie do uratowania.

Ale nie tylko zachód. Wszystko wskazuje na to że cała 'cywilizacja przemysłowa' zmierza ku zagładzie bez rozróżnienia na kręgi kulturowe, religie, nacje i kolor skóry. Przetrwa to co zostało z prymitywnych rolników, pasterzy i łowców-zbieraczy. Oraz marne resztki ludzi żyjących w cywilizacji. 

 

Paliwa kopalne się kończą a to na nich opiera się świat jaki znamy. A to tylko jeden z wielu problemów.

Przed rewolucją przemysłową żyło na ziemi około 0,5-0,6 mld ludzi. Teraz już dochodzimy do 9mld. 

To pierdolnie, nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

POPIERDOLENIE WE ŁBIE 🤣

To swoją drogą, potem przyjdzie córka marnotrawna do społeczeństwa Polskiego i Polski i Państwo da z twoich i moich podatków na jej dzieciaka z tym muslimem, jak ją zostawi, albo pobije, bo się w pewnym powie swoje zdanie, albo różnice kulturowe wynikną, jestem za tym, żeby odbierać socjal takim kobietom, za głupotę niech sama zapłaci a nie Polski podatnik.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Król Jarosław I napisał:

To nie hipergamia tylko POPIERDOLENIE WE ŁBIE 🤣

 

Selection bias. Pamiętacie tego murzyna PUAsa z tematu obok, który robił film na YouTubie "How to lay down in Poland"? Sapiący samiec z brzuszkiem i obrzydliwą mordą, a polskie witaminki, w tym studentki kosił. Polki mają wymagania tylko od krajanów, przy Mokebe i Alvaro nagle wymagania  redukują się o jakieś 75%, a niekiedy całkowicie znikają.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Kespert said:

a tam w tej stolicy u Trzaskowskiego sodomia z gomorią...).

Co wy macie do tej Warszawy 😁 Dopóki pół Polski za robotą tu nie przyjechało, to był spokój. Tak btw. to najbardziej "postępowe" są Julki z prowincji i najłatwiej takie przeruchać. 

 

Nie wiem czy za Czaskowskiego, ale w Wawie buduje się już trzeci meczet, a wcześniej przez 30 lat był tylko jeden na Redutowej. 

 

Za Czaskowskiego leżą i kwiczą wszelkie inwestycje komunikacyjne. Ani dodatkowych mostów, ani domknięcia obwodnic, zwłaszcza na prawym brzegu. Ślamazarna budowa 2 nitki metra, gdzie już co najmniej 4-ta powinna powstawać. Za to na pewno powstało dużo ścieżek rowerowych... 

 

Ogólnie to Warszawa ma pecha, bo wiadomo, że prezydentura stolicy jest traktowana jak katapulta do kandydowania na Prezydenta Państwa. A mieszkańcy? Mieszkańców każdy kolejny władca ma w dupie. Gdyby nie poszczególne dzielnice, obdarzone jakąś tam szczątkową autonomią inwestycyjną, to w ogóle kupa by była. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kacapowski napisał:

aliwa kopalne się kończą a to na nich opiera się świat jaki znamy. A to tylko jeden z wielu problemów.

Antarktyda ? Rosja, jest masę obszarów jeszcze nie zagospodarowanych, także zasobów.  Gadasz głupoty.

1 minutę temu, maroon napisał:

a Czaskowskiego leżą

A pieniądze na taktyki uliczne są i gimnastykę.

2 minuty temu, SamiecGamma napisał:

a niekiedy całkowicie znikają.

Ponoć wszystkiego co jest mniej na rynku jest bardziej wartościowe, tylko perspektywicznie , czy na pewno ?

8 minut temu, kacapowski napisał:

Nie ma co się przejmować. Szeroko pojęty 'zachód' jest nie do uratowania.

Nie zdziwię eis, że za kilka dekad dojdzie do jakiś wojen domowych np. we Francji, Belgii, a niestety biali postawieni pod ścianą potrafią być bardzo niebezpieczni i walczyć do upadłego i się organizować.

DmcTJs-XcAAq6pp.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Druid napisał:

Antarktyda ? Rosja, jest masę obszarów jeszcze nie zagospodarowanych, także zasobów.  Gadasz głupoty.

 

Oczywiście że paliwa kopalne jeszcze są. Chodzi o dostępność i ilość energii którą trzeba zainwestować w ich pozyskanie. Powoli zbliżamy się do granicy po której przestanie to być opłacalne.

https://exignorant.wordpress.com/2013/04/25/zwrot-energii-zainwestowanej/

 

Samo to już jest katastrofą dla obecnego systemu. Tylko, jak już wspomniałem koniec taniej energii z paliw kopalnych to tylko jeden z problemów. Poza tym masz zmiany klimatu, wyczerpywanie się innych surowców, szóste masowe wymieranie gatunków, degradacje ekosystemów i gleb, przeludnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma stary ja generalnie rucham te filmiki to jest dla mnie tylko dopełnienie. Co swoje w prawdziwym życiu widziałem tego mi nikt nie zabierze ani nie wmówi, że było inaczej.

 

Po drugie ja widzę co ta lewacka propaganda zrobiła mi z najbliższą osobą czyli moją pojebaną babką. Kobieta, która jeszcze 15-20lat temu na jakiś bełkot o ściąganiu ich tu pierwsza by się popukała w głowę (tzn całe życie była p0lką z krwi i kości ale więcej było w tym komuny i nacjonalizmu niż obecnego julkizmu) dzisiaj jakby miała 20-30lat tak samo pierwsza by poleciała ale dawać im dupy.

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Król Jarosław I napisał:

a do tego (przynajmniej na początek) w dupę fałszywie uprzejmi i ugodowi

U nich nazywa się to "takijja", czyli kłamstwo w celu oszukania niewiernych. W walce z niewiernymi i w celu wprowadzenia kalifatu jedna z podstawowych taktyk. 

Co do brudu w polskich miastach to gołym okiem widać napływ kolorowych i mam wrażenie, że z dnia na dzień widzę tego coraz więcej. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Druid napisał:

Nie zdziwię eis, że za kilka dekad dojdzie do jakiś wojen domowych np. we Francji, Belgii, a niestety biali postawieni pod ścianą potrafią być bardzo niebezpieczni i walczyć do upadłego i się organizować.

Też nie będę zdziwiony. Dodaj sobie do tego co jest jeszcze fale uchodźców klimatycznych których oczywiście Europa oczywiście 'humanitarnie' wpuści. Wiesz że to już się dzieje? Arabska wiosna była poprzedzona kilkoma latami strasznej suszy. W Indiach już upał zabija, była przekroczona temperatura mokrego termometru.

Ogólnie ciekawe czasy nam się zapowiadają. Czyli będzie o nich ciekawie czytać w książkach, a my będziemy mieli przejebane.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chcni napisał:

U nich nazywa się to "takijja", czyli kłamstwo w celu oszukania niewiernych.

Wiem o tym, mam Koran w domu, jednak polecam czytać opracowania do Koranu.

4 minuty temu, kacapowski napisał:

Czyli będzie o nich ciekawie czytać w książkach, a my będziemy mieli przejebane.

PiS obiecywał nie wpuszczać a robią z Polski etniczny kocioł.

5 minut temu, kacapowski napisał:

Europa oczywiście 'humanitarnie' wpuści.

UE jak już coś, nie zdziwię się jak jeden z drugim z pograniczników nie wytrzyma, wkurzy się i zacznie strzelać do tych nachodźców z ostrej amunicji, jak będą szturmować granicę np Hiszpanii, Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Król Jarosław I napisał:

 widziałem tego mi nikt nie zabierze ani nie wmówi, że było inaczej.

 

Przecież pisanie o "gościnności " rodaczek to objaw mizoginizmu i sprania łba przez RP zaraz Ci któryś napisze.🤣

😁

 

 

1 godzinę temu, Druid napisał:

będzie płakać po takiej decyzji.

 

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

No ale włosi nie przyjeżdzają do kobit po ścianie z Włoch jak na filmach no to dostają co jest

Trochę wina i też będzie dla nich ok

Przecież trudno o prawdziwego mENSZCZyznę- co się dziwić? Natura nie znosi próżni.🤣

 

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Sapiący samiec z brzuszkiem i obrzydliwą mordą, a polskie witaminki, w tym studentki kosił. Polki mają wymagania tylko od krajanów, przy Mokebe i Alvaro nagle wymagania  redukują się o jakieś 75%, a niekiedy całkowicie znikają.

Nie ma co sie dziwić jak nawet tu są rozkminy co jest lepsze - LEGO jako prawdziwe hobby czy robienie z siebie bad boy'a motocyklisty.

 

Nastęny napisze, żeście myzogyny i macie bUl d**y, bo on jest chadem i jemu i tam julek wystarczy. ;) 

 

Godzinę temu, Druid napisał:

przyjdzie córka marnotrawna do społeczeństwa Polskiego i Polski i Państwo da z twoich i moich podatków na jej dzieciaka z tym muslimem, jak ją zostawi, albo pobije,

piekUo kobieD

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.