Skocz do zawartości

Cicha islamizacja Polski


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, kacapowski napisał:

Też nie będę zdziwiony. Dodaj sobie do tego co jest jeszcze fale uchodźców klimatycznych których oczywiście Europa oczywiście 'humanitarnie' wpuści. Wiesz że to już się dzieje? Arabska wiosna była poprzedzona kilkoma latami strasznej suszy. W Indiach już upał zabija, była przekroczona temperatura mokrego termometru.

Ogólnie ciekawe czasy nam się zapowiadają. Czyli będzie o nich ciekawie czytać w książkach, a my będziemy mieli przejebane.


Ja pierdole. Wyłącz telewizje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

23 godziny temu, RealLife napisał:

Polska jest mniej restrykcyjna wobec imigrantów z Azji niż inne kraje Europy.

Bo Polska ma łajno w ofercie w porównaniu z zachodem, ma kijową demografie i masę lokalsów na zachodzie. 
Skoro 500+ nie dało nagłego  przypływu ludności to trzeba tą ludność skądś ściągnąć. 

Poza tym kraje muzułmańskie są różne. Byłe republiki radzieckie są w końcu muzułmańskie. Mozesz spokojnie nawet stykać się z takimi muzułmanami myśląc ze to Ukraińcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, manygguh said:

Ależ kolego @RealLife, skoro taki ich wzrost od kilku lat, to chyba nie chcesz powiedzieć, że do tej sytuacji dopuścił najlepszy rząd po '89

 

Najlepszy Rząd po 89r. jest niewinny.

 

 

To prywatny biznes islamizuje Polskę. Cały artykuł mówi o liczbie 287k imigrantów legalnie tu ściągniętych do pracy na podstawie pozwolenia o pracę. 

 

PiS może odpowiadać za przyjmowanie uchodźców, ale to firmy ściągają muzłumanów do pracy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kiroviets napisał:

Natura nie znosi próżni.🤣

I będzie ;)

 

 

4 minuty temu, RealLife napisał:

PiS może odpowiadać za przyjmowanie uchodźców, ale to firmy ściągają muzłumanów do pracy. 

A kto poluzował prawo imigracyjne ? Przedsiębiorcy ?

5 minut temu, Libertyn napisał:

ma kijową demografie

Jakie prawo np podatkowe, rozwodowe to i taka demografia proste.

6 minut temu, Libertyn napisał:

udności to trzeba tą ludność skądś ściągnąć. 

Winnicki to dobrze ujął w 1 ze swoich wystąpień.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Libertyn napisał:

Poza tym kraje muzułmańskie są różne.

I co z tego ?  Za czyje pieniądze budowane są meczety w Europie po II wś ?

7 minut temu, Libertyn napisał:

to byś miał trójke dzieci?

Państwo nie rąbałoby mnie na podatkach, nie gasiłoby Polskich przedsiębiorców tak jak ma to miejsce obecnie czy w przeszłości, nie miałbym konkurencji w postaci taniej siły roboczej, kobieta by nie miała prawa mnie zeszmacić, pomówić o gwałt i pedofilie i nie ponosząc za to konsekwencji finansowych, karnych, ja chce mieć 3, a jeśli trzeba nawet i 5.

 

Polecam wypowiedź świętej pamięci Wójcikowskiego.

 

 

50 minut temu, Kiroviets napisał:

piekUo kobieD

Oszczerstwo wobec kobiet, które naprawdę są bite i poniżane i wobec mężcyzzn w tym wielu zakolaków, cebulaków , którzy ze swojej pracy, podatków utrzymują ten stan rzeczy.

 

43 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ja pierdole. Wyłącz telewizje.

A ostatnio śnieżyce były w USA ? Były okresy i to nie dawno, ze było cieplej niż teraz ? A co jeśli wulkan jakiś wybuchnie ?

Edytowane przez Druid
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kto na pewno jest z tej sytuacji zadowolony? A no p0lki. 

W końcu Prawdziwi mężczyźni przyjechali co wprowadza taki patriarchat, że będzie jedna z drugą traktowana gorzej niż zwierzę. 

Atrakcje już mają zapewnione😆

 

Co do rządzących to bal bezwstydnych kurewek. 

Wpuścili masy ukrów i ciapatych wszelkiej maści do tego oddają im nasze pieniądze z podatków by żyło się im w Polsce bardzo dobrze. 

 

Polak we własnym kraju jest gorzej traktowany od nich. 

To co się dzieje to rozbicie państwa od środka przy udziale dyletantow politycznych. 

 

Ten kraj to ruina i jak najszybciej trzeba stąd uciekać. 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Druid said:

A kto poluzował prawo imigracyjne ? Przedsiębiorcy ?

 

Skąd pomysł, że zostało coś poluzowane? 

 

Sprawdziłem na stronach gov.pl jak wygląda procedura wnioskowania o zgodę na zatrudnienie cudzoziemca spoza UE i wydaje się, że biurokracja jest na najwyższym poziomie rozpasania i nie jest tak prosto. Za takim cudzoziemcem pewnie musi iść pół ryzy A4 papierów w postaci oświadczeń, pozwoleń itp. 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RealLife napisał:

Za takim cudzoziemcem pewnie musi iść pół ryzy A4 papierów w postaci oświadczeń, pozwoleń itp. 

Zauważyłeś, ze wcześniej w Polsce nie było aż takiej możliwości, pal licho zarobki, poluzowali, jak nie poluzowali to olali temat, zresztą jak zwykle, ważne, że Pinokio ma słupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Druid said:

Zauważyłeś, ze wcześniej w Polsce nie było aż takiej możliwości, pal licho zarobki, poluzowali, jak nie poluzowali to olali temat, zresztą jak zwykle, ważne, że Pinokio ma słupki.

 

Wydaje mi się, że jeśli pracodawca dostarczy komplet dokumentów, ktore nie mają wad formalnych to wojewoda nic nie może zrobić jak tylko wydać pozwolenie.

 

Co miałby z tym zrobić PIS? Musiałby wprowadzić prawnie zakaz zatrudniania muzłumanów. Lewacy z Unii by nas zagryzli a polskie lewicowe Julki w geście prostu odcięły by se cycki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gościu napisał:

To chyba nie ma wątpliwości, że PiS udaje niepodległościową prawicę.

 

Z drugiej strony, ostatnio można oglądnąć jak sobie radzą muzułmanie z feministkami np. w Iranie.

 

Przeciez to jest Sanacja 2.0 do chuja wafla - pardon za język - czy jak ich nazywa potężny paladyn Braun „Sanacja bis”. To narodowi socjaliści, żadna prawica. Prawica to nie rządzi w tym kraju od… dawien dawna 😑

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Druid napisał:

I co z tego ?  Za czyje pieniądze budowane są meczety w Europie po II wś ?

Moze za pieniadze społecznosci muzułmańskiej, może za pieniądze szejków.  Za moje pieniądze co roku blokuja ulice na Boże Ciało.

Godzinę temu, Druid napisał:

Państwo nie rąbałoby mnie na podatkach,

I ta śpiewka jest wśród chyba wszystkich przedsiebiorców na całym świecie którzy nie są spółkam offshore w rajach podatkowych. 

Godzinę temu, Druid napisał:

nie gasiłoby Polskich przedsiębiorców tak jak ma to miejsce obecnie czy w przeszłości,

Rozumiem ze masz firmę. 
A pewnie nie gasiłoby Polskich przedsiebiorców gdyby Polscy przedsiębiorcy nie gasili pracowników.

Godzinę temu, Druid napisał:

nie miałbym konkurencji w postaci taniej siły roboczej,

Wiesz czemu masz taką konkurencje? Bo to sie mega opłaca przedsiębiorcom w wielu branżach. Taki Ukrainiec na saksach w zasadzie nieraz poza robotą nie ma nic do robienia ze sobą wiec pracuje ile wlezie. 
UOZ i Saszka z agencji może nawet robić na zmianę wczesnoporanną 4-10 a potem późno popołudniową 15-21. Polak zaś by chciał kupować TV, lepszy samochód i osiem godzin maks w jednym ciągu. 
Piekło Polskiego przedsiebiorcy. 

Godzinę temu, Druid napisał:

kobieta by nie miała prawa mnie zeszmacić, pomówić o gwałt i pedofilie i nie ponosząc za to konsekwencji finansowych, karnych, ja chce mieć 3, a jeśli trzeba nawet i 5.

Za pomówienie o gawłt to powinno karać bardzo dotkliwie. 

Godzinę temu, Druid napisał:

 

A ostatnio śnieżyce były w USA ? Były okresy i to nie dawno, ze było cieplej niż teraz ? A co jeśli wulkan jakiś wybuchnie ?

Ostatnio to jezioro Mead wysycha tak że jest ryzyko że spora część USA będzie bez wody i prądu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Moze za pieniadze społecznosci muzułmańskiej, może za pieniądze szejków.  Za moje pieniądze co roku blokuja ulice na Boże Ciało.

I ta śpiewka jest wśród chyba wszystkich przedsiebiorców na całym świecie którzy nie są spółkam offshore w rajach podatkowych. 

Rozumiem ze masz firmę. 
A pewnie nie gasiłoby Polskich przedsiebiorców gdyby Polscy przedsiębiorcy nie gasili pracowników.

Wiesz czemu masz taką konkurencje? Bo to sie mega opłaca przedsiębiorcom w wielu branżach. Taki Ukrainiec na saksach w zasadzie nieraz poza robotą nie ma nic do robienia ze sobą wiec pracuje ile wlezie. 
UOZ i Saszka z agencji może nawet robić na zmianę wczesnoporanną 4-10 a potem późno popołudniową 15-21. Polak zaś by chciał kupować TV, lepszy samochód i osiem godzin maks w jednym ciągu. 
Piekło Polskiego przedsiebiorcy. 

Za pomówienie o gawłt to powinno karać bardzo dotkliwie. 

Ostatnio to jezioro Mead wysycha tak że jest ryzyko że spora część USA będzie bez wody i prądu.

Za pomówienie o gwalt czy inne tego typu przestępstwo na tle seksualnym powinna grozić podwójna kara, ktora nałożona bylaby na fałszywie oskarżonego. Wtedy każda jedna zastanowiłaby się nad składaniem zeznań. Nie w tym kraju, nie na tym kontynencie i nie w tej cywilizacji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lxdead napisał:

Wtedy każda jedna zastanowiłaby się nad składaniem zeznań. Nie w tym kraju, nie na tym kontynencie i nie w tej cywilizacji 😉

Naiwne. Kiedyś za pewne zbrodnie byłeś łamany kołem lub rozszarpywany żywcem a i tak je popełniano

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kacapowski napisał:

Tak się składa, że nie mam telewizora od lat.

 

 W temacie zmian klimatu natomiast polecam stronę:

https://naukaoklimacie.pl/

 

 

 

No nie czyli to był trolling, a ja myślałem że to prawdziwa historia była a tutaj promocja klimatu, zaraz będzie o co2 i zbiornikach na gazy krów, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Po drugie ja widzę co ta lewacka propaganda zrobiła mi z najbliższą osobą czyli moją pojebaną babką. Kobieta, która jeszcze 15-20lat temu na jakiś bełkot o ściąganiu ich tu pierwsza by się popukała w głowę (tzn całe życie była p0lką z krwi i kości ale więcej było w tym komuny i nacjonalizmu niż obecnego julkizmu) dzisiaj jakby miała 20-30lat tak samo pierwsza by poleciała ale dawać im dupy.

 

 

Kobiety się muszą wyszaleć przecież, czas szaleństw. Znajoma co mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i mieszka razem z nią 3 inne dziewczyny opowiadała iż pewna dziewczyna 21latka, zaprasza sobie często różnych gości. Co do niektórych mówiła iż słychać głośne ochy i achy i się z tym nawet nie kryje :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spacemarine napisał:

 

No nie czyli to był trolling, a ja myślałem że to prawdziwa historia była a tutaj promocja klimatu, zaraz będzie o co2 i zbiornikach na gazy krów, masakra

 

To,  że decydenci próbują wdrażać głupią i wątpliwą politykę zasłaniając się zmianami klimatu to nie powód aby odrzucać fakty. Czyli stosują typowy greenwashing. 

Postępującej od dekad suszy w Polsce też zaprzeczasz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RealLife napisał:

prawnie zakaz zatrudniania muzłumanów.

Równouprawnienie proste.  50% kobiet, 50 % mężczyzn.

17 godzin temu, Libertyn napisał:

Za moje pieniądze co roku blokuja ulice na Boże Ciało.

Równasz nasze zwyczaje z religią pokoju i miłosierdzia, odlot.

 

17 godzin temu, Libertyn napisał:

e w rajach podatkowych. 

W rajach bo Państwo rąbie proste.

17 godzin temu, Libertyn napisał:

przedsiębiorcy nie gasili pracowników.

Ile wynosi odchodna podatkowa przedsiębiorcy za zatrudnienie pracownika ? Kolejna rzecz jak gasili pracowników, prędzej niekontrolowany napływ taniej siły roboczej powoduje trzymanie pensji w meisjcu, gdyby nie to wiele korporacji musiałoby dźwigać zarobki swoim pracowników, nie mówiąco ulgach dla zachodniego kapitału inwestującego w Polsce, podczas gdy wiele rodzimych firm jest gnojonych.

17 godzin temu, Libertyn napisał:

Polak zaś by chciał kupować TV, lepszy samochód i osiem godzin maks w jednym ciągu. 
Piekło Polskiego przedsiebiorcy. 

Każdy chce zyć na jakimś przywzowitym poziomie, po to się jedzie do pracy za granicę na saksy , zeb y zarobić , co w tym dziwnego ?

17 godzin temu, Libertyn napisał:

USA będzie bez wody i prądu.

Bogaty kraj, coś wymyślą, na północy mają Kanadę bogate w wodę słodka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Co do rządzących to bal bezwstydnych kurewek. 

Piosenka z dedykacją dla polityków, szansę może jeszcze daję Solidarnej Polsce, Konfederacji Dominikowi Tarczyńskiemu, Patrykowi Jakiemu i kliku innym reszt, paszoł won

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struktura nie jest taka zła, jak na zachodzie.

To głównie pozwolenia na pracę - tak żyją wszystkie starzejące się kraje, które rozwaliły sobie przemysł, zniszczyły rodzimą klasę pracującą (robotniczą, rzemieślniczą), a w ostatnich latach nagle płacz, że narodowy PKB marny, w sumie gdyby nie rządowe przelewanie między garnkami, to by był ujemny.

Nawet kraje azjatyckie tak mają - Japonia, Singapur, Chiny nawet - sprowadzają masowo ludzi z Indonezji, Filipin.

Bliski Wschód - sprowadza ludzi z Pakistanu, Indii, też masowo.

 

Oczywiście będą z tego problemy, które Juleczki, Środeczki i inne umysłowe kurewki będą ignorować - np. gwałty, molestowanie (Bolt, Uber), porachunki nożowe, albo i pistoletowe pomiędzy nie lubiącymi się krajami i odłamami islamu.

 

W Montpellier, w grudniu 2022, była trwająca 5 dni wojna arabsko - cygańska.

Podobno cyganie porwali arabskiego chłopca, i od słowa do słowa - te grupy mają sąsiadujące osiedlo-getta - więc były starcia cyganów z arabami, po kilkaset osób, na kije, noże, maczety, nawet było kilka AK-47, bo sobie jedni sprowadzili od Bośniaków, a inni od Albańczyków.

 

Także - islamizacja to chuj, problem będzie , że jest to ściąganie różnych od sasa do lasa, każda grupa ze swoim "honorkiem" i bagażem niechęci i rodowych wojen.

 

Foa1Zc6XEAEwtsA?format=jpg&name=900x900

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BumTrarara napisał:

i zabronili finansowania zza granicy,

A ile powstałą do tej pory ?

34 minuty temu, sargon napisał:

Struktura nie jest taka zła, jak na zachodzie.

A perspektywicznie  ? Skoro w tak krótkim czasie wpuszczono tylu ludzi,  na początku imigracji zarobkowej do Francji, Belgii tamtejsze społeczności to samo mówiły, to samo politycy.

34 minuty temu, sargon napisał:

np. gwałty, molestowanie (Bolt, Uber), porachunki nożowe, albo i pistoletowe pomiędzy nie lubiącymi się krajami i odłamami islamu.

Jak jedna z druga nie dostanie lepy to będzie ignorować.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.