Skocz do zawartości

Nawet obcokrajowcy nie wytrzymują z P0lką


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

"Słynny trener personalny, Bradley E., cieszył się uznaniem wśród gwiazd do czasu, kiedy wyszło na jaw, że dopuścił się zabójstwa z zimną krwią. Co spowodowało, że mężczyzna sięgnął po nóż?

Bradley E. mieszkał razem ze swoją żoną i dziećmi pod Warszawą. Polka i pochodzący z RPA Bradley poznali się na początku lat dwutysięcznych w Londynie. Tam zakochali się w sobie i podjęli decyzję o ślubie. Wspólne życie postanowili jednak rozpocząć w ojczyźnie panny młodej.

 

  • Bradley E. i jego żona Sylwia tworzyli szczęśliwą rodzinę z trójką dzieci. Niestety w pewnym momencie małżonkowie przestali się dogadywać, a karczemne awantury były u nich na porządku dziennym
  • Gdy trener personalny usłyszał od żony, że chce od niego odejść i zabrać mu dzieci, postanowił zrobić wszystko, by jej to uniemożliwić
  • Bradley E. zadał żonie wiele ciosów nożem kuchennym, a gdy zorientował się, że ją zamordował, zadzwonił do przyjaciół i powiedział im, co zaszło. Co może wydawać się zaskakujące, został skazany na dwa i pół roku pozbawienia wolności"

 

https://plejada.pl/newsy/zona-trenera-gwiazd-zazadala-rozwodu-zabil-ja-na-oczach-dziecka/syqe3l1

 

Oczywiście gość powinien trafić do pdla na zawsze, ale dostał tylko 2.5 roku...

 

Z drugiej strony nawet soft P0lek nie oszczędza obcokrajowców, a wydawałoby się że złapała wymarzonego zagranicznego męża, ciekawe co tam się działo że gościowi tak odwaliła korba

 

 

"Kobieta poniżała go i podbierała liczne dobra materialne"

"Żona nie kryła się z zdradą"

 

W temacie

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym setki razy. Wy sobie nie myślcie, że obcokrajowcy mają z nimi jakieś eldorado. Cała różnica polega na tym, że o wiele łatwiej niż nam jest im je wyruchać i mają dłuższą i lepszą jakościowo wersję demo. To wszystko. Prędzej czy później wychodzi p0lkizm.

 

 

Edit : nie chce mi się nawet w ten artykuł wchodzić ale tak z ciekawości doczytał ktoś ile to niepowetowane szczęście trwało ?

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Pisałem o tym setki razy. Wy sobie nie myślcie, że obcokrajowcy mają z nimi jakieś eldorado. Cała różnica polega na tym, że o wiele łatwiej niż nam jest im je wyruchać i mają dłuższą i lepszą jakościowo wersję demo. To wszystko. Prędzej czy później wychodzi p0lkizm.

 

 

Edit : nie chce mi się nawet w ten artykuł wchodzić ale tak z ciekawości doczytał ktoś ile to niepowetowane szczęście trwało ?

Trójka dzieci więc lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 17:49, Król Jarosław I napisał:

p0lkizm.

Występowanie w Polsce u kobiet z PL bardzo częste :D

Przecież kobiety są dobre zawodniczki a jak już były 3 bombelki wtedy pańcia super bezpieczna i może zacząć używać dzieci do buntu przeciw chłopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 17:49, Król Jarosław I napisał:

p0lkizm.

Stary to powinno być słowo roku a nie jakiś dziaders, boomers, czy essa ? Albo cuksy ?

Trzeba będzie to zgłosić i nagłośnić to słowotwórstwo do rady języka Polskiego :)

 

JESTEŚ MISTRZEM :) !!!!!

 

 

Trzeba będzie jeszcze podać definicję :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.