Skocz do zawartości

Cześć i czołem


Były paroletni NEET

Rekomendowane odpowiedzi

Kluski z rosołem. Jestem byłym paroletnim NEET-em, który wszedł na rynek pracy w wieku 31 lat, swoją pierwszą, a zarazem jedyną pracę zakończył po 10-ciu miesiącach z powodu nieprzedłużenia umowy przez pracodawcę, potem zrobił uprawnienia na wózki widłowe ale i tak nigdzie go nie chcą, nawet do pracy bez wózka widłowego, bo przez kilka lat był NEET-em, na rynek pracy wszedł w wieku 31 lat, a swoją pierwszą i zarazem jedyną pracę zakończył po 10-ciu miesiącach. Przybyłem na to forum żeby założyć temat w dziale Zarabianie hajsu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2023 o 23:34, Były paroletni NEET napisał:

Kluski z rosołem. Jestem byłym paroletnim NEET-em, który wszedł na rynek pracy w wieku 31 lat, swoją pierwszą, a zarazem jedyną pracę zakończył po 10-ciu miesiącach z powodu nieprzedłużenia umowy przez pracodawcę, potem zrobił uprawnienia na wózki widłowe ale i tak nigdzie go nie chcą, nawet do pracy bez wózka widłowego, bo przez kilka lat był NEET-em, na rynek pracy wszedł w wieku 31 lat, a swoją pierwszą i zarazem jedyną pracę zakończył po 10-ciu miesiącach. Przybyłem na to forum żeby założyć temat w dziale Zarabianie hajsu. 

No witamy witamy 

 

Można się tu ogarnąć i dostać bardzo przydatna wiedzę. Warunek do zmiany jest taki że podejmiesz działanie. 

 

Witamy na szlaku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.