Skocz do zawartości

Wyjechałem


TommyGun

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Dobrze, że wyjechałeś.

 

Szkoda, że dalej jest to wszystko robione pod cipe.

 

Odłóż na samochód.

Dokładnie. Skoro już masz te pieniądze, to zacznij je wydawać na rzeczy, które zawsze chciałeś mieć. Dla siebie, a nie by komuś zaimponować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 11:32, TommyGun napisał(a):

Nikogo nie obchodze. 

https://plusujemy.pl/news/64e610c4fec59409c8715130

 

Żyjesz sam umierasz sam. Warto utrzymywać relacje z ludźmi, ale nie z wszystkimi i nie za wszelką cenę. 

W dniu 2.09.2023 o 11:32, TommyGun napisał(a):

Jednak wciąż mnie boli samotność, może spotęgowało to ze wraz ze mną były 2 pary.

Spokojnie, widać że długa droga przed Tobą. Są różne drogi i opcje, nie polecę żadnej bo to indywidualna sprawa i są fanatycy różnych ideologi a ja się relaksuję w niedzielę, nie chce mi się odpisywać na pierdoły.

W dniu 2.09.2023 o 11:32, TommyGun napisał(a):

Witam, nie wiem czy kogoś to zainteresuje ale udało mi się wyjechac do Niemiec. Narazie jest spoko praca na magazynie zakwaterowanie darmowe, blisko do pracy itp.

Brawo za decyzję. Pracuj, odkładaj, z kapitałem można pomyśleć co robić dalej. Sam ze smutkiem wyjechałem bo wiem co jest w Polsce. Kolega się kiedyś dziwił że nie wracam, skoro inne kraje znam np rok a ja mu na to - znam nasz kraj od 30tu lat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał(a):

One naprawdę mają nas gdzieś. :) To już lepiej sobie świnkę morską kupić.

Ogólnie to jest tak że ludzi obchodzą ci, którzy mają im cokolwiek to zaoferowania

Panów w wieku 18-40 lat raczej nie obchodzą starsze bacie i ich los, chociaż jakieś uprzejmości typu przeprowadzenie przez drogę się zrobi, ale tak to te starsze panie są jak powietrze

No i wtedy mają okazję poczuc sie tak, jak czuje się facet całe życie od dziecka

Dlatego też kobiety panicznie boją się starości, kobiety nie pyta się o wiek itd.

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.