Skocz do zawartości

Ja nawet nie wiem jak to nazwać


Rekomendowane odpowiedzi

Na ogół nie wrzucam takich rzeczy ale tutaj..... 

 

Nakłoniła męża do zabójstwa. Para stanęła przed sądem - o2 - Serce Internetu

 

W skrócie : myszka (~30l) jest w związku z prawdziwym szanującym kobiety Polakiem. Owocem ich miłości jest trójka dzieci po czym myszka się nudzi i odchodzi siedzieć na innym bolcu i owocem tej miłości jest jeszcze jedno dziecko. Następnie myszka nudzi się swoim nowym bolcem więc przywołuje poprzedniego aby zabił go za kilkaset zł co też on czyni. Wypada na to, że przed morderstwem musiał wybaczyć jej rozwalenie rodziny i ruchanie się po kątach jak na prawdziwego mężczyznę i polską tradycję przystało a następnie zwalił sobie na głowę wyrok minimum 25lat.

 

Patrzę i niedowierzam......

 

Czy jest coś czego Polak nie zrobi za cipę ?

  • Like 1
  • Haha 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja nawet nie wiem jak to nazwać"- strzałem w kolano. Od państwa, czyli nas nie wyciągnie tyle pengi co od niego + socjalne na SM.

 

 

Nie czytałem artykułu, ale nie zdziwi mnie jak inne " niezależne środki masowego przekazu" w jakiś sposób zwalą na mizoginię czy incelstwo.

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał(a):

 

Czy jest coś czego Polak nie zrobi za cipę ?

Takie i inne historie są zapisane w Zwojach Znad Morza Bałtyckiego ,, Ksiega Kutangi ".

Rozdziały:

-  ,, Wszystko dla Cipki"

-  ,,Ewangelia Kurwiszona"

-  ,, Żywot Patola Pustego".

 

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

 

Czy jest coś czego Polak nie zrobi za cipę ?

 

Ktoś kiedyś powiedział że przepisy na udany związek to kasa faceta i babska samowolka. Więc co się dziwić że idealnym kandydatem na męża jest debil tylko że bogaty. A jeszcze przystojny bo się trzeba pochwalić przed koleżankami.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kiroviets napisał(a):

"Ja nawet nie wiem jak to nazwać"- strzałem w kolano. Od państwa, czyli nas nie wyciągnie tyle pengi co od niego + socjalne na SM.

 

 

Nie czytałem artykułu, ale nie zdziwi mnie jak inne " niezależne środki masowego przekazu" w jakiś sposób zwalą na mizoginię czy incelstwo.

Jeszcze zrobią z laski bohaterkę walcząca z mizoginią i patriarchatem. 

Edytowane przez vodkas85
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Od państwa, czyli nas nie wyciągnie tyle pengi co od niego + socjalne na SM.

 

Nie rozumiem co napisałeś ale jeśli chodzi o socjal to ja tu rucham a nie jestem ruchany jakby co 😎

 

@Tarnawa to jest na pewno przepis na udany związek? Bo ja tu widzę co najwyżej przepis na owocny (dla niej) rozwód.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

 

 

@Tarnawa to jest na pewno przepis na udany związek? Bo ja tu widzę co najwyżej przepis na owocny (dla niej) rozwód.

 

Nie koniecznie, jeśli ziomeczek ma kasę, ale jest kompletną pizdą, to jego partnerka może robić co chce. Z kim chce, jak chce, gdzie chce, w co chce. 

Może to robić przy nim i nic jej nie powie.

Powarczy, poszczeka i przebaczy.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

to jest na pewno przepis na udany związek? Bo ja tu widzę co najwyżej przepis na owocny (dla niej) rozwód.

No bo przecież nie jest to przepis dla faceta. Pozwala jednak lepiej zrozumieć dlaczego baby innego wybierają do ruchania a innego do związku chociaż w jednym i drugim przypadku debilstwo nie przeszkadza. Co najwyżej w związku bardziej liczy się szmal a nie bogata kartoteka karna i kilkunastu letnie audi z przedzewialą miską olejową. Co ciekawe ostatnio widziałem takie cudo. Szpachla odpadała płatami ale dyżurna katarynka na przednim siedzeniu i tak była 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy między mordem a zawinięciem chociaż poruchał.

 

Stawiam, że nie - przynajmniej jeśli polskich tradycyjnych wartości miałoby się stać zadość.

 

3 minuty temu, Tarnawa napisał(a):

audi z przedzewialą miską olejową.

 

To mój tekst. Dziurawą a nie przerdzewiałą jak coś 😁

 

 

Czytam ten artykuł 15sty raz i nadal zastanawiam się czy mi się zwyczajnie nie popsuł komp, nie zawirusował czy coś.......

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo w tym roku sytuacji, że w imię miłości chłop potrafi zabić drugiego gościa. Smutno bo mógł żyć ten jeden chłop, a drugi też by nie musiał nikogo zabijać.

 

14 godzin temu, vodkas85 napisał(a):

Takie i inne historie są zapisane w Zwojach Znad Morza Bałtyckiego ,, Ksiega Kutangi ".

Rozdziały:

-  ,, Wszystko dla Cipki"

-  ,,Ewangelia Kurwiszona"

-  ,, Żywot Patola Pustego".

 

Dodam jeszcze

,,Moc tzipy"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.