Skocz do zawartości

Wiedziałem, ale i tak szok


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, bzgqdn napisał(a):

aż tu nagle czuje że ktoś mi podnosi rekaw na koszulce. Dziewczyna która przyszła z własnym facetem, chciała zobaczyć dokąd sięga i co przedstawia mój tatuaż.

Ciekawy jestem reakcji faceta tej laski, wydało się, że beciak?  Bo ja bym ją w tym samym momencie zostawił.

Edytowane przez Sgt. Hugo Stiglitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał(a):

Ciekawy jestem reakcji faceta tej laski, wydało się, że beciak? 

Niby facet po 30, ale długa droga jeszcze przed nim. Siedział obok niej, uśmiechnięty. Nie zareagował nawet jak przyśmieszkowałem do niej, że rozebrać może mnie później. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała errata do mojego porannego wpisu, bo pisałem go na szybko i czytając go ponownie widzę, że nie do końca precyzyjnie wyraziłem myśl:
 
Mianowicie, tatuaże u kobiet nie należy klasyfikować wg stopnia ostracyzmu, jakim świadomy mężczyzna powinien napiętnować ich nosicielkę, tylko stanowią dość wygodny kierunkowskaz, co do seksualnych upodobań pań i tego, na co można sobie z nimi pozwolić w łóżku.
 
A bransoletki na nogach noszą najczęściej laski, które też mają małe tatuaże, czyli tier 1 - klapsy po dupie będą mile widziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.