Skocz do zawartości

Co mówią kobiety czyli czego nie słuchać


armin

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kobiet są dwa różne światy.

 

Jest świat ich logiki i odczuć, które rzeczywiście potrafią opisać.

Potrafią zwykle opisać co je kręci a co nie, co lubią a czego nie lubią, to wydaje się logiczne i generalnie mające ręce i nogi. Dlatego mężczyźni, szczególnie ci młodsi, wierzą, że skoro panie chcą wrażliwych chłopaków, którzy są ogarnięci to wystarczy. Możecie sobie wymienić inne cechy który ma mieć wzorowy mężczyzna, to naprawdę nie ma znaczenia. Mężczyźni operują właśnie na czynie werbalnym: chce takiego? To takiego dostanie.

 

Później odbijają się od ściany. Dlaczego?

 

Świat logiki i odczuć nie koreluje ze światem ich emocji. A to na poziomie emocji dobierają sobie partnerów, decydują i akceptują kogo szanują a kogo nie.

To tam emocje im podpowiadają: on chce być taki jaki chcę żeby był? Nuda.

Ten zachowuje się jak pojebus? Może nie na stałe, ale jest super.

Ma wysoki status, umie zarządzać przemocą, tj. Jest męski: dawaj go na dłużej.

 

To nie jest świat poukładany, bo on opiera się na impulsie emocjonalnym.

 

Znam kobiety, które wiedzą, że tak działają (co nie znaczy, że to kiedykolwiek przepracują). Są takie które się oszukują i to one dają "dobre rady" o tym co jest dobre na Rezerwacie na forum braciasamcy.pl

 

Pytanie tylko po co w ogóle je o coś pytać?

Edytowane przez armin
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest względne. Jeśli kupujesz kurtkę czy coś i masz dwie lub trzy do wyboru, warto spytać o zdanie kobietę która będzie lepsza dla nas (pod warunkiem że nie wciśnie droższej, załóżmy że są w podobnej cenie).

Kobiety także nieraz mówią między wierszami o swoich preferencjach, ma być "zaradny" (pieniążki), "lubić podróże" (i zapraszać panie na nie) itd. 

 

Zdarza się że mówią wprost o tym czego pragną - np o wzroście. W najlepszym razie powiedzą, że "dobrze by było żeby był wyższy " - ale pomimo tego znajdą się tacy co widzieli kobietę z niższym więc cała teoria obalona, albo z łuszczyczą więc szach mat panie nie patrzą na wygląd, otóż... I patrzą i wygląd się liczy pomimo wyjątków. 

 

 Jak mówią że szukają dobrego i spokojnego to też jest prawda, ale częściowa gdyż nie dodają że ma być on uzupełnieniem alfa chada który będzie brał kiedy chciał, to dla równowagi musi być beta provider co zaopiekuje się nią i bombelkami po karuzeli qtangi.

Edytowane przez DOHC
Literówka - DOHC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DOHC napisał(a):

Zdarza się że mówią wprost o tym czego pragną - np o wzroście. W najlepszym razie powiedzą, że "dobrze by było żeby był wyższy " - ale pomimo tego znajdą się tacy co widzieli kobietę z niższym więc cała teoria obalona, albo z łuszczyczą więc szach mat panie nie patrzą na wygląd, otóż... I patrzą i wygląd się liczy pomimo wyjątków. 

 

 Jak mówią że szukają dobrego i spokojnego to też jest prawda, ale częściowa gdyż nie dodają że ma być on uzupełnieniem alfa chada który będzie brał kiedy chciał, to dla równowagi musi być beta provider co zaopiekuje się nią i bombelkami po karuzeli qtangi.

Bracie, ale Ty zupełnie nie zrozumiałeś mojego wywodu.

Ja napisałem, że kobiety mogą mieć logiczne wywody, mogą mówić prawdę o swoich pragnieniach, i to jest pierwszy świat ale...

 

One same się zwykle nie rozumieją. Postrzegają rzeczywistość emocjami, wrażeniami. Jeśli więc, czytasz listę życzeń, w której kobiety "lubią to i to", wiedz że jest to nieprawda. Kobiety nie lubią tego i tego, tylko lubią być dobrze o obsługiwane na poziomie emocji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, armin napisał(a):

Bracie, ale Ty zupełnie nie zrozumiałeś mojego wywodu.

Ja napisałem, że kobiety mogą mieć logiczne wywody, mogą mówić prawdę o swoich pragnieniach, i to jest pierwszy świat ale...

 

One same się zwykle nie rozumieją. Postrzegają rzeczywistość emocjami, wrażeniami. Jeśli więc, czytasz listę życzeń, w której kobiety "lubią to i to", wiedz że jest to nieprawda. Kobiety nie lubią tego i tego, tylko lubią być dobrze o obsługiwane na poziomie emocji.

Z facetami też tak jest. Nic nie jest nam dane za darmo, trzeba się siebie uczyć, a niestety niewiele kobiet i facetów to robi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.