Skocz do zawartości

Zero kobiet pedofilek według kanału YT


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu obserwuję ten kanał i zauważyłem jedną rzecz. Otóż jego autorzy nigdy nie ujawniają kobiet pedofilek, tylko zawsze mężczyzn. Pomijam już fakt, że zamiast też podjąć jakieś działania w celu leczenia pedofilii ci panowie potrafią tylko zadzwonić na policję.

Nie zrozumcie mnie źle. Pedofilię trzeba zwalczać, tylko wkurwia mnie to, że po raz kolejny tylko z mężczyzn robi się zwyroli, a pań się w tym wszystkim nie widuje i nie bynajmniej dlatego że ich nie ma...

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiety pedofile to np. zwykle nauczycielki czy inne pracujące z dziećmi -  gwałcące 12 letnich uczniów? Więc taki interwencyjny łowca pedofilów z internetu to ich nie złapie, bo niby jak? Jak oni pewnie udają małe dziewczynki na czatach czy socialach.

Tak bym strzelał.

 

Six female teachers in the United States have been arrested in just two days for sexual misconduct.

21k3tk98_the-teachers-were-arrested-for-

 

USAński artykuł z tego roku.

 

BTW

Co prawda media zwykle starają się robić wszystko żeby nie użyć w kontekście kobiet słów pedofilka, musi być już naprawdę grubo żeby zdobyli się na: gwałcicielka. Tylko to są newsy w stylu: romans z uczniem, zaszła w ciąże z uczniem itd. Nawet w PL sobie sprawdźcie co media piszą o takich sprawach.

Taka obserwacja.

 

Ciekawe jest też, że media starannie omijają temat pedofili w połączeniu z orientacji seksualną sprawcy.

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, predator08 napisał(a):

Witam, od dłuższego czasu obserwuję ten kanał i zauważyłem jedną rzecz.

 

Od szczegółu do ogółu? Świetnie, że to zauważyłeś. Może też i dobrze, że wyprowadziło to Ciebie z równowagi. Natomiast czy to, co zauważyłeś jest prawdą?

 

Hasło google "kobieca pedofilia" i... w 0,2 sek mamy odpowiedzi jak na dłoni.

 

Wysokie obcasy:

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,115167,19711307,kobieca-pedofilia-tez-istnieje.html?disableRedirects=true

 

Dzień Dobry TVN

https://dziendobry.tvn.pl/gorace-tematy/kobieta-pedofilka-jak-dziala-i-jak-ja-rozpoznac-porady-psychologa-da339441-ls5311972

 

Portal "Czerwona Pigułka"

https://czerwonapigulka.pl/pedofilia-wsrod-kobiet-przemilczany-temat/

 

Informacji na ten temat jest MNÓSTWO.

 

Dlaczego ten kanał na YT tego nie uwzględnia?

Odpowiedź masz w tych samych artykułach. 

 

Cytat

Kobiety natomiast przodują w przemocy emocjonalno-seksualnej, ale robią to w białych rękawiczkach i uderzają w sferę psychologiczną. Są w tym bardziej subtelne, lepiej się pilnują. Na ich korzyść działa fakt, że bliski kontakt kobiety z dzieckiem tak bardzo nas nie razi. Wykorzystanie seksualne przez kobiety często nie jest dostrzegalne gołym okiem, natomiast jest to widoczne dla wyszkolonego psychologa, pedagoga lub biegłego seksuologa.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie filmiki są w dosyć kulturalnym tonie. Jednak widziałem kiedyś materiały gdzie jeden z tych łowców odczłowieczał, upokarzał i wyżywał się emocjonalnie nad złapanym. Nikt w komentarzach transmisji video na fb nie zwrócił uwagi na takie podłe traktowanie. Były jedynie głosy by go rozszarpać. Pozostawiło to we mnie ogromny niesmak do tej organizacji tzw. obrońców moralności. W sumie do społeczeństwa również. To wygląda na sytuację typu silni wobec słabych, słabi wobec silnych (tj. celebrytów, polityków itd.). Społeczeństwo zamiast działać w taki sposób, aby nie musiało być takich wykrzywionych jednostek jak złapani to woli kłaść lachę, a potem robić publiczne igrzyska z ich udziałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.