Skocz do zawartości

Dobre czucie się ze Sobą, a gospodarka hormonalna


Kamilos2904

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie mam bardzo wysoką samoocenę spowodowaną nie tylko pracą nad sobą sposobami od kiedy odkryłem Marka, ale głównie dlatego, że dostałem dobre wzorce od rodziców i sam kiedyś nieświadomie bardzo często uprawiałem trochę zmodyfikowany Bogging. To tak na wstępie - Duża część ludzi ma mnie generalnie bardziej za narcyza. Bardzo intensywnie trenuję jest to poziom może nie zawodowców, ale zdecydowanie bliżej mi do Nich niż amatorów. Dzisiaj jak jestem wypoczęty to tak jak Marek powtarza czuję to uczucie szczęścia, przyjemności, lekkości bez powodu. Ale jak już jestem mniej wyspany, przetrenowany lub jestem w mniej komfortowych warunkach pojawiają się niepotrzebne rozkminy, zapominam o wielu rzeczach poprzez niepotrzebne zamyślenie. I teraz moje pytanie czy jak nadal będę pracował ze Sobą (a na pewno będę) to możliwe jest osiągnięcie takiego poziomu, że nawet przy niezbyt dobrej gospodarce hormonalnej w danym momencie (niewyspanie itd) będę miał taką lekkość???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, bo po prostu będziesz świadomy swojego stanu i wiedział z czego on wynika, więc po prostu będziesz go obserwować. A co to znaczy? To, że nie będziesz się z nim uświadamiał. Na przykład:

 

"O matko, ale jestem zmęczony, nic mi się nie chce, nie chce mi się żyć" itp. a ty nie będziesz po prostu przykładał do tego uwagi, bo to po prostu myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tamten Pan napisał:

A właśnie - co to jest ten Bogging?

 

W j. angielskim, szczególnie w potocznym i slangu ma kilka znaczeń, żadne nie jest pozytywne, no ale Markowi akurat chodziło o coś innego, nie wstrzelił się z nazwą :P

 

Z ciekawszych znaczeń najbardziej klasyczne, zaprezentowałeś na zdjęciu jest to ugrzęznąć.

 

Może, również oznaczać to co zostanie na twoim członku po stosunku analnym, jak miałeś niefart :lol:

 

Może oznaczać bałagan w WC, w sensie, że ktoś narobił wszędzie tylko nie w muszlę.

 

I kilka innych mniej popularnych, równie nieapetycznych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadniesz w chroniczne zmęczenie, układ hormonalny będzie jedną wielką hiperkortylozemią i Twoje umiejętności fizyczne oraz kognitywne sięgną dna. Nawet jeżeli będziesz motywował się, wmawiał to wpadniesz w błędne koło i prędzej czy później sam zobaczysz, że nie ma to sensu albo znajdziesz się na izbie przyjęć. Pamiętaj, że podstawą rozwoju i ciężkiej pracy jest odpoczynek. Dopóki tego nie zrozumiesz to zawsze będziesz przegranym, nawet jeżeli będzie CI się wydawało, że tak nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym odpoczynkiem, zapierdalałem przez 2 lata a teraz mam taki brainfog, że szok, najprostrze rzeczy zajmują mi 4 razy dłużej niż kiedyś. Będę potrzebował 2 miesięcy totalnego opierdalania się, albo więcej.

 

No i dalej nie mam pojęcia czym jest ten cały bogging.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.