Skocz do zawartości

Męskie myślenie w podrywaniu kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.02.2024 o 14:35, kenobi napisał(a):

Wyobrażam sobie że zamiast tego gości jest giga-chad, ale zachowuje się identycznie jak on.

"Chciałbym fotkę przy samochodzie"

"nie zdołałem zrobić prawa jazdy"

zero uśmiechu.

 

Widzisz Chad z definicji to osoba o najlepszych proporcjach, atrakcyjności zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Dlatego od najmłodszych lat taki chłopiec ma mnóstwo atencji, zainteresowania, jest bardzo dobrze traktowany, 

wzrasta przy tym jego pewność siebie, samoocena, zapisuje się w jego umyśle wzorzec i kojarzy kobiety z czymś fajnym,

dobrym więc się nie boi, podchodzi bez strachu, nerwów.

 

Na przykładzie pierwszego nagrania reporterka ma gdzieś to o czym on mówi ważne, że jest na niego najarana bo ma dobre geny.

Druga z reszta też łaskawym okiem na niego patrzy choć jest bardziej powściągliwa od reakcji czy emocji.

 

Co do drugiego filmu i bohatera tego nagrania jest wręcz odwrotnie od najmłodszych lat zapewne miał pod górę ze względu na słaby wygląd

dlatego wytworzył wzorzec i utożsamia kobiety z czymś złym, boi się i denerwuje w ich towarzystwie bo czuje dyskomfort.

Kobiety utwierdzają go w tym przekonaniu bo nie dość, że nie pomagają w rozmowie, interakcji czy poznaniu to jeszcze są

podśmiechujki czy docinki.

 

Niestety punkt widzenia danej sytuacji zależy od punktu siedzenia.

Atrakcyjna osoba nie zrozumie nieatrakcyjnej bo obie spotkały sie z innymi reakcjami, wychowaniem, socjalizacją, przekonaniami.

 

20 godzin temu, lxdead napisał(a):

Psychologia ewolucyjna kogo?

 

Możesz sobie negować istnienie psychologii ewolucyjnej i adaptacji jakie wytworzyły się w kobietach na przestrzeni kilkuset tysięcy

czy nawet milionów lat i ani natury, kobiet czy świadomych mężczyzn to nie obchodzi bo nie dyskutują z oczywistościami.

 

20 godzin temu, lxdead napisał(a):

Pozostane przy Petersonie i Unwinie.

 

Peterson mówiący wszem i wobec o posprzątaniu pokoju (oczywiście metafora) natomiast on sam nie potrafił ogarnąć swojego podwórka😏

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna plemion jak widzę dalej trwa.

I niech sobie trwa, ważne żeby popcornu nie zabrakło.

 

Jedyne co mnie razi to nowe określenie tj. "mięso".

Naprawdę?

 

Skoro tylko mięso to nie ma lepszego rozwiązania niż prostytutki. Do wyboru do koloru, tanio, drogo, dla każdego coś się znajdzie. 

 

I jeszcze jedna uwaga.

 

Nie trzeba w każdym damsko-męskim temacie od nowa przedstawiać w kółko tych samych tez.

 

Tutaj ciekawostka. Ludzie, którzy czytają forum już znają te tezy.

 

 

 

Edytowane przez Anasasan
Dodatkowe zdanie.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*DISCLAIMER* - poniższa wypowiedź opiera się na tym, że chodzę na siłownie dla siebie, nie dla d0py, jestem w LTR z długim stażem, nie szukam atencji innych kobiet. 

 

Zrobiłem sobie porównanie sylwetki z przed 4 miesięcy, kiedy zacząłem trenować, i efektu po tym czasie.

 

Użyłem do tego zdjęcia wykonanego w tym samym miejscu, z takim samym oświetleniem, tą samą fryzurą, stojąc normalnie wyprostowany bez żadnej "napinki". 

 

I powiem tak, gdyby nie to, że wolę pozostać anonimowy, pokazałbym to zdjęcie forumowiczom i 99.9999999% uznałaby, że 100% kobiet wybrała by kolesia ze zdjęcia "PO" niż "PRZED". 

 

Dla ignoranta, co nigdy nie podniósł hantla do ręki, wydaje się, że każdy kto chodzi na siłownie, robi to dla kobiet.

 

To po co przychodzą osoby w wieku 70+ lat, którzy używają "balkonika" aby móc chodzić (przykład z siłowni do której chodzę) oni również "pakują" dla d0p?  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anasasan napisał(a):

ważne żeby popcornu nie zabrakło.

Nie inaczej xD.

 

9 godzin temu, Anasasan napisał(a):

Jedyne co mnie razi to nowe określenie tj. "mięso".

Naprawdę?

 

Kolega chyba do mnie klei. 😆

 

A nie razi Cię zawierające pełne pogardy "prawdziwy mENszczyzna" czy " dobry kandydat na męża"? 

 

Fakt - "mięso" brzmi trochę grubiańsko. 

 

Ostatnio zdarzyło mi się kilka razy użyć tego określenia w rozmowie.😆

 

Anyway - trochę nie kleję skąd to oburzenie u usera, który na forum jest nie od wczoraj, więc powinien mieć świadomośc, że nie będąc w Top 10% SMV - jesteśmy dla nich tylko zasobem/ narzędziem do osiągnięcia celu.🤔

 

9 godzin temu, Anasasan napisał(a):

Skoro tylko mięso to nie ma lepszego rozwiązania niż prostytutki. Do wyboru do koloru, tanio, drogo, dla każdego coś się znajdzie. 

 

 Jak najbardziej. ;) 

Warto jeszcze nadkleić, że często to najuczciwsza forma relacji ( o ile diva wywiąże się z umowy) i wbrew pozorom - najmniej ryzykowna. :) 

 

 

 

6 godzin temu, fruit napisał(a):

Dla ignoranta, co nigdy nie podniósł hantla do ręki, wydaje się, że każdy kto chodzi na siłownie, robi to dla kobiet.

Jestem jednym z nich i uważam, że więszośc jednak tak. Nie ma co generalizować. ;) 

 

6 godzin temu, fruit napisał(a):

Użyłem do tego zdjęcia wykonanego w tym samym miejscu, z takim samym oświetleniem, tą samą fryzurą, stojąc normalnie wyprostowany bez żadnej "napinki". 

 

I powiem tak, gdyby nie to, że wolę pozostać anonimowy, pokazałbym to zdjęcie forumowiczom i

To Twój pierwszy "epizod" z siłką czy wróciłeś do treningów po jakimś czasie?

 

6 godzin temu, fruit napisał(a):

że 100% kobiet wybrała by kolesia ze zdjęcia "PO" niż "PRZED". 

I co z tego - spytam nieskromnie? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kiroviets said:

więszośc jednak tak

 

To Twoja opinia, moja opinia po rozmowach z chłopakami z siłki jest taka, że większość nie robi tego dla kobiet. 

 

2 hours ago, Kiroviets said:

To Twój pierwszy "epizod" z siłką czy wróciłeś do treningów po jakimś czasie?

 

Wcześniej ćwiczyłem w domu, ale od 2022r nic, a w Listopadzie 2023r wziąłem się na poważnie i pierwszy raz zacząłem chodzić na siłownie. 

 

2 hours ago, Kiroviets said:

I co z tego - spytam nieskromnie? ;)

 

To, że dla mnie, fajnie jest być lepszą wersją siebie.

Natomiast, na niektóre osoby na forum hasło "siłownia" działa jak płachta na byka, więc po prostu beka 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

 

😆Anyway - trochę nie kleję skąd to oburzenie u usera, który na forum jest nie od wczoraj, więc powinien mieć świadomośc, że nie będąc w Top 10% SMV - jesteśmy dla nich tylko zasobem/ narzędziem do osiągnięcia celu.

 

 

 

To mnie zawsze rozwala. 

 

Byłem jakiś czas temu w związku z dziewczyną, która uważała się za 8/10. Jednocześnie uważając mnie za 4/10 i nie pytaj skąd o tym wiem.

 

Ale eksperci powiedzą, że to niemożliwe.

 

@Kiroviets wysoki z Ciebie chłop. 

Według ekspertów powinieneś kosić jak zboże, bo jesteś wysoki.

 

Ale wiesz, że to tak nie działa, bo twoje doświadczenie mówi co innego. I teraz eksperci będą Ci wciskać swoje teorie, bo wiedzą lepiej, bo się naczytali teorii ewolucyjnych i tym podobnych.

 

Jak reagujesz?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fruit napisał(a):

@kenobi skoro tak czerpiesz wiedzę życiową z memów, pa na to :

 

4Xgdvss06CNhL58Ehho7Y3VS3KHH8HVc.png

 

 

I co teraz? Szach-mat 

 

Hehehe... ale babica jest niezłych "chadem" :) :)

Coś a'la Panasiewicz :) :)    Chyba że to on? Ale to tak głupio mu zakupy nosić. Już lepiej jakby ta laska to roibła:

 

Bez-nazwy.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, kenobi said:

Hehehe... ale babica jest niezłych "chadem" :) :)

Coś a'la Panasiewicz :) :)    Chyba że to on? Ale to tak głupio mu zakupy nosić. Już lepiej jakby ta laska to roibła:

 

Nie ważne, mem powyżej powinien zachwiać Twoim światopoglądem 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.