Skocz do zawartości

Pomóżmy chłopakowi wyjść na prostą po prześladowaniu przez stalkerke


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, jackn napisał(a):

Natomiast widzę że dał info na profilu:
"Chciałbym sprostować jedną rzecz. Powiedzialem ze moja była nie zyje bo ludzie nie chcieli dac mi spokoju i chcieli danych, a ja nie chciałem zadnych samosadow i dodatkowych problemow bo anony z neta by zaczely komus grozic. Wszystko inne się zgadza. Jeśli czujecie się oszukani to anuluję zrzutkę i dostaniecie pieniądze. Mam depresje i jeste w fatalnym stanie, ciężko znoszę te tłumaczenia się, wolałem skłamac dla spokoju. Przepraszam."

 

 

Wygrał z nią w sądzie, czyli tu sprawa jest jasna, był prześladowany i być może faktycznie nadal jest. Znając życie i swoją historię z hejterami, na pewno jest. Taki śmieszny wyrok tylko rozzuchwala sprawcę.

 

Szkoda tylko że przyznał się do kłamstwa i zasłania teraz że nie chcieli mu dać spokoju, jasno musi pisać że nie podaje jej danych, bo to ona może udawać kogoś i w ten sposób uzyskać dowód, że rozsyła jej dane żeby ludzie z wykopu ją hejtowali. Chciał spokoju i go stracił na własne życzenie. 

 

No i teraz mając czystą sytuację, wygraną sprawę, wychodzi że kłamał. Teraz tu coś dodadzą, tam coś odejmą i wyjdzie to wszystko bardzo źle. 

 

Współczuję mu, ale w takim kraju żyjemy. Ona powinna być zamknięta na co najmniej kilka lat a on dostać porządną terapię, a wyszło jak wyszło. Gdyby była facetem, pewnie wyrok byłby nieco wyższy, chcemy to zmienić, ale jak sam widzisz mężczyzn w większości to gó... obchodzi, po pomoc przychodzą jak się wszystko zawali w życiu.

 

Ja bym na jego miejscu uciekał z kraju, nie ma chyba z tego wychodzi dzieci, dużo go nie wiąże, nie ma też trwałej choroby. Ciepły kraj, odcięcie od tego, terapia psychologiczna jak da radę, a nie taka szarpanina dzień w dzień. 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 19:53, jackn napisał(a):

Ja tam nie żałuję że wpłaciłem, jeśli nie powiedział wszystkiego to źle zrobił, jasne ale reszta co napisał zgadza się z tym co mozna znaleźć w necie, szkoda chłopa

 

Wiadomo coś dalej? Konto na wykopie ma zbanowane, pisał że zwróci zbiórkę wszystkim, zbiórka też zamknięta ale nie pisze czy oddana czy nie? 

 

Czyli wychodzi na to, że on jest w 3 letnim związku, jak pisze, szczęśliwym? 

 

Z tego co widać to ludzie z nim gadali i prosili o jakiś dowód, że to on miał proces z ta dziewczyną, a on wtedy że nie będzie udowadniał tylko zbiórkę wyłączy i koniec był. O co tu chodzi? 

 

Ja np. mam dane do portalu sądowego, gdzie mam dużo papierów, wchodzisz, kopiujesz kawałek i wklejasz ludziom, chyba że nie miał tych dokumentów? Nie kumam tego co tam się stało. Szkoda, za 20 tysięcy zrobiłby sobie oczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Marek Kotoński said:

Wiadomo coś dalej? Konto na wykopie ma zbanowane, pisał że zwróci zbiórkę wszystkim, zbiórka też zamknięta ale nie pisze czy oddana czy nie?

 

Jak zamknięta przed czasem to zapewne oddana.

 

Sam to zresztą powiedział, więc raczej oddadzą.

 

21 hours ago, Marek Kotoński said:

Konto na wykopie ma zbanowane

 

Nam na wykopie to żaden dowód, sam w sobie. Oni potrafią dać bana za mówienie prawdy.

 

Z drugiej strony, Tu akurat za manipulację, której się dopuścił, więc zgodnie z regulaminem.

Ban jest też czasowy, więc tylko za to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.