Skocz do zawartości

Powitanie


TREN

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać Panowie!

 

Jestem trochę po 30, żyję w większym polskim mieście, a moją osobę najlepiej definiują pełniony zawód (zawody) i zainteresowania:


1) pomoc innym mężczyznom (medycyna skupiająca się na problemach natury męskiej),
2) sport (kulturystyka, kolarstwo),
3) nauka,
4) rynki finansowe,

5) samorozwój.

 

Generalnie od najmłodszych lat byłem odrzucany (najpierw przez ojca, później przez równieśników) - stworzyło to na przestrzeni lat osobę antyspołeczną, notorycznie wyłamującą się z systemu. Doskwiera mi samotność, na którą sam sobie zapracowałem. Oprócz tego, zapracowałem sobie na stosunkowo duże dochody i wyróżniającą się sylwetkę, być może zaburzenia narcystyczne. Jak to stwierdzili zgodnie psychiatrzy i psychoterapeuci - nie mam kontaktu ze swoimi emocjami. Myślę, że wynika to poniekąd z krytycznego myślenia którego wymaga sport i biznes, a także które wymusiły na mnie moje eks. Od ponad dekady jestem uzależniony od treningu, nauki i pracy, zaniedbuję wszystko i wszystkich dookoła. Więcej o mnie opiszę w postach. 

 

Mam trochę doświadczenia i problemów, z którymi chciałbym się z całym szacunkiem do userów podzielić. Siedzę w tematyce forum od lat, z samego forum korzystam pasywnie od jakiś dwóch.

 

Pomimo licznych sukcesów - pogubiłem się. Potrzebuję przelać moje myśli na "papier" i skonfrontować je z Wami. 

 

Do zobaczenia!


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.