Skocz do zawartości

mój dzień!


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro moje urodziny.. Do końca roku nie wypije ani kropli alkoholu. Być tak pewnym siebie jak dziecko które kładzie się na podłodze w sklepie i nie chce wstać póki mamusia nie kupi mu tego czego chce.. i chuj! Jebać opinie innych. Trzeba dbać o własne zdanie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@CfanyLis widać, że kompletnie nie zrozumiałeś idei tego działu. Żeby przysięga była skuteczna, musisz wywrzeć wrażenie na swojej podświadomości, inaczej psu na budę cała robota.

Przysięga ma być uroczysta z odpowiednim rytuałem a zwłaszcza z odpowiednim tekstem który piszesz/mówisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przysięgam nie pić alkoholu do końca roku!

Jak narazie się trzymam ponad miesiąc - najtrudniej na początku było wytrzymać namowy kolegów, teraz mam już z górki :) 

@Mordechaj B'rzyt-wa Myślę, że moją podświadomość przekonało samo napisanie tego posta - gdy mnie namawiali mówiłem do siebie "przecież nie zrobię z własnej gęby dupy przed ponad 1000 ludźmi z forum" To naprawde dodawało mi pewności i wiary w siebie i spokojnie potrafiłem odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.