Skocz do zawartości

Powrót do pionu - odpoczynek.


Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to, że nie mogę od 3 miesięcy "wyjść" z ostatniego związku, negatywne emocje, tęsknota, syndrom odstawienia rozrywają mnie psychicznie na małe kawałki, a inne panie (randki, FF, itp.) nie pomagają nawet w najmniejszym stopniu - ślubuję Braciom :

- do końca bieżącego miesiąca pozamykać wszelkie kontakty z płcią przeciwną,

- od 1 sierpnia do 1 września wyrzucam wszystkie panie z głowy, kontaktów, nie spotykam się itp. (za wyjątkiem zawodowych),

- postarać się oczyścić i odpocząć, wyjść na prostą (nie wiem jak, bo nic nie pomaga, ale będę szukał),

- skupić się na swoim rozwoju fizycznym i mentalnym,

- wracam do życia towarzyskiego 1 września ze spokojną głową ...

Edytowane przez GurneyHalleck
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX i @RedBull1973 ... w moim przypadku póki co się nie sprawdza :( 

ciężki przypadek zakochania - tzn. uzależnienia hormonalnego ... jak na razie z 2,5 miesiąca przespałem dobrze może ze 4 noce, w sensie wypoczynku ...

Potrzebuję się od tego oderwać - nawet granatem ... w przyszłym tygodniu zawożę jej rzeczy i THE END .... muszę oczyścić głowę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Subiektywny napisał:

Jak możesz - wyjedź dość daleko, mi zawsze fizyczna odległość od 'przedmiotu problemu' dawała wyciszenie.

 

Mieszkamy 100km od siebie więc to nie jest problem, natomiast zmiana otoczenia na pewno jest pożądana. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.