Skocz do zawartości

Bydlęce zachowania tłumu podczas interwencji policjanta


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sytuacja jakich wiele, interwencja policjanta i podniecony tłum wrzeszczących idiotów - niestety standard zachowań ludzkich. Trudno mi zrozumieć takie zachowanie, zapewne każdy z nas był świadkiem takich interwencji gdzie grupa gapiów zaczynała swoje osądy na podstawie krótkiej chwili interwencji.

Zdarzyło mi sie widzieć jak nieuważny kierowca zapatrzony w taką "akcję" spowodował dość poważny wypadek samochodowy.

 

Dla mnie takie zachowanie jest nie do przyjęcia i bardzo słabe świadczące o małym mózgu takich gapiów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od miejsca.W Nowym Jorku zapewne wszyscy raczej odeszli by widząc taką interwencję. A to pewnie Floryda czy Kalifornia. Głównie biali widzowie, którzy wiedzą, że policja może im naskoczyć. Po prostu to dzień jak codzień na plaży urozmaicony interwencją.Poza tym nie wiemy czy ktoś nie wezwał policji. Z tego co pamiętam to np. na Florydzie jeżdżą policjanci w krótkich spodenkach na rowerkach. Co do kondycji społeczeństwa to raczej nie mądrzejemy.Dzięki internetowi możemy zaś poznać prawdziwy globalny rozmiar ludzkiej głupoty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni pomogli, inni zachowywali się jak banda dzików, wsypywali ten piach, krzyczą, skaczą, bawią się jakby teatr to był. Podobne zdarzenia widać jak jest wypadek. Zamiast ratować człowieka to się tłum gapiów zbiera, nagrywają, śmieją, albo dyskutują że zaraz będzie na fb!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce panuje okropna znieczulica...Komuna dała się we znaki ostro...Ponad 90% katolików a ludzie mam wrażenie boją sie pomagać, coś sie dzieje, stoi tłum i naprawdę bardzo rzadko ktoś wyjdzie by pomoc, nie chcą się wychylać, to działa tak ze w wielu innych sytuacjach życiowych...

Polak coś wie, ale nie powie, potem go pytasz, skoro to wiedziałes, to czemu nie powiedziałeś?? a bo po co?? po co się wychylać? Bron Boze nie robić nic wbrew temu jak robi tłum...Mało odwagi, najbardziej kurewskie sa potem komentarze po całej akcji..

''A ja to bym zlobił tak, a ja bym zlobiła tak?''

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.