Skocz do zawartości

Najlepsze cytaty z Korwina :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby tak faktycznie zrobił to przesada ale to tylko takie gadanie żeby media go pokazywały ;) On rozróżnia pojęcie geja i homoseksualisty:

 

"Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie – nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to jest banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich; w ogóle nie są homosiami. Oni tylko za pieniądze, że tak powiem, udają homosiów. To są importowani z zagranicy ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy udają często; często w ogóle nie są homosiami; dostają pieniądze, na to żeby rozbijać społeczeństwo i imputować dziwaczne wartości."

 

Korwin często masakruje lewaków i równie często sam siebie ale to jest element jego zamierzonego planu. Co do cytatów to kilka wypowiedzi miał naprawdę dobrych, wg mnie to bardziej myśliciel i filozof niż polityk.

"By oszczędzić ludzkości kolejnych konwulsji, musimy jasno i stanowczo powiedzieć naszym kobietom, starcom i dzieciom: My tu rządzimy! Żadnych eksperymentów! Żadnego „współdecydowania” w rodzinie! (…) Panowie! Zachowujmy się odważnie, po męsku! "

 

"Demokracja polega na tym, że jeżeli ja z panem i panią będziemy na bezludnej wyspie, to większością głosów ustalimy, że pani ma z nami na zmianę sypiać! To jest właśnie demokracja! A mając większość 2/3 wpiszemy to nawet do konstytucji…"

 

"Ekonomista tłumaczący, że rynek powinien być wolny, podobny jest dealerowi tłumaczącemu, że kokaina zabija."

 

"Gdyby w '39 co drugi Żyd miał broń, nie byłoby Holokaustu."

 

"Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć."

 

"Jeśli w wyniku własnej decyzji ginie człowiek – to jego prywatna sprawa. Jeśli ginie 10.000 ludzi – to jest to 10.000 prywatnych spraw – a nie „problem społeczny”.

 

To są niby oczywistości ale ludzie nadal traktują te wypowiedzi jako dziwne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W urabianiu szarej lemingowej masy celuje TVN. Żadna inna stacja tak nie pierze mózgów i do tego stopnia nie narzuca ludziom jak mają myśleć i głosować. Oczywiście dzieje się to wszystko zakulisowo, pod płaszczykiem nowoczesności. TVN daje ludziom złudne poczucie że należą do jakiejś lepszej kasty, że są nowoczesnymi światłymi europejczykami ponieważ popierają taką, a nie inną partię a na drugim biegunie stoi ciemnogród, zacofanie, wstyd i klerykalizm - w domyśle PiS. Tak więc jak nawet kogoś nie przekonują poczynania PO to ludzie oglądający TVN i tak głosuja na PO na zasadzie żeby inna partia, inne większe zło nie wygrało. To jest dopiero idiotyzm... Jest to mistrzowski chwyt manipulacyjny na który nabrały się całe rzesze polactwa - postraszyć inną partią, faszyzmem, państwem policyjnym, ciemnogrodem i podświadomie wskazać drogę jak dalej głosować. A spytaj takiego przeciętnego odbiorce TVN-u o coś więcej niż plucie na PiS: o program polityczny jego ulubieńców, ekonomię, historię czy stosunki międzynarodowe, to się przekonasz że dyplomowana ludzka inteligencja nie idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem.

 

Pomijam już fakt że większość obsady dziennikarskiej WSI24 to ludzie mocno powiązani z byłym systemem komunistycznym: agenci, TW, kontakty operacyjne, donosiciele itp. Jestem bardzo ciekaw powiązań matki Pochanke z aferą FOZZ. Mam nadzieję że nadchodząca ksiązka Sławomira Cenckiewicza "Tajne Pieniądze" to kompleksowo wyjasni jak i samą gigantyczną aferę.

 

Za PiS-em oczywiście nie jestem. Bo to pobozni socjaliści, a socjalizm jest jak wiadomo be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pis wepchnął do władzy po.oby 2 partie to to samo.reszta to przydupasy awaryjne.zaprawde powiadam wam.pis wygra wybory.mówiłem to 4 lata temu i tak bedzie.bo po jest bebe wkońcu.i donek awansował za zasługi.cała tv pierze łeb.wszystkie seriale daja nam wzorce postepowań i zachowań.a to ze ludzie nie mają wełbie wiecej niż gdzie tu kupić taniej.to powielają wszystko z tv.witamy w 21 wieku sterowania ludzmi%-)takie proste ajak skuteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.