Skocz do zawartości

Mocne kłucie w prawym boku


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie!

Od razu do rzeczy, wchodze pod prysznic, letnia woda, i bach! w pewnym momencie, na ułamek sekudny poczułem nieprawdopodobnie silne ukłucie w prawym boku, pod zebrem, trwało to dosłownie ułamek sekundy,  w głowie sie mocno zakręciło, i musiałem wyjść, jakby porażenie prądem..

Miał ktoś coś takiego?

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aumakua nie, na boksie nie byłem od ponad tygodnia...:) 

@Mosze Red wysokość delikatnie ponad pępek, dosłownie pod samym żebrem, nie odczuwałem ich ruchu...

 

Jest taka opcja ze moze mam jakieś przebicie prądu w łazience, słuchawkę trzymałem w ręku, polewałem się wodą i nagle ta sytuacja, no ale z drugiej strony miałbym to na całym ciele, a nie w jednym miejscu...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jest taka opcja ze moze mam jakieś przebicie prądu w łazience, słuchawkę trzymałem w ręku, polewałem się wodą i nagle ta sytuacja, no ale z drugiej strony miałbym to na całym ciele, a nie w jednym miejscu...

 

W jednym miejscu też może być. Mnie kiedyś stara pralka ,,kopła'' i odczułem to w jednym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być dosłownie wszystko, od zwykłej kolki po problemy z wątrobą (stłuczenie, zapalenie, powiększenie) , woreczkiem żółciowym (zapalenie, kamienie), jelitem grubym.

 

Ja bym nie demonizował, najczęstsza jest kolka spowodowana błędami dietetycznymi lub niewielkie urazy mechaniczne, to że ostatni trening był tydzień temu nic nie znaczy.

 

Zazwyczaj ostry - napadowy ale krótki ból jest efektem wtórnym urazu wątroby, ale może być też zapalenie pęcherzyka żółciowego. 

 

Jeśli się powtórzy, polecam wizytę u lekarza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

To może być dosłownie wszystko, od zwykłej kolki po problemy z wątrobą (stłuczenie, zapalenie, powiększenie) , woreczkiem żółciowym (zapalenie, kamienie), jelitem grubym.

 

Ja bym nie demonizował, najczęstsza jest kolka spowodowana błędami dietetycznymi lub niewielkie urazy mechaniczne, to że ostatni trening był tydzień temu nic nie znaczy.

 

Zazwyczaj ostry - napadowy ale krótki ból jest efektem wtórnym urazu wątroby, ale może być też zapalenie pęcherzyka żółciowego. 

 

Jeśli się powtórzy, polecam wizytę u lekarza.

Wybiore się jutro do doktora :) ucisk i bóle w prawym boku mam od jakiegoś czasu, ale to sporadyczne, przewaznie po tłustym posiłku, takze mozesz być blisko...Byłem kiedys u jakiegos specjalisty odnośnie tego problemu, dał mi jakieś czopki i chuja dało..:)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.