Skocz do zawartości

Kop w jaja - wasza opinia


Axidan

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym prostym jak i skutecznym kopnięciu w samoobronie?

1. Lamerstwo, frajerstwo, nie honorowe, tak sie nie robi.

2. Napastnik to wróg nie sparingpartner, w walce ulicznej liczy sie tylko efekt, wszystkie chwyty dozwolone.

 

Przy której opcji obstajecie? Ja wybieram nr.2

Jestem ciekaw waszego zdania.

 

I jeszcze jedno kiedy i gdzie to powstało? ''w jaja sie nie kopie''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyszkolonymi, zaprawionymi w ulicznych starciach bandytami nie moze być mowy o jakichkolwiek "honorowych" metodach walki, z tego względu, ze z natury bandyta jest niehonorowy, w zwiazku z czym kop w jaja, brecha, pasy, tulipany jednym słowem wszystko co ma unieszkodliwić bandziora a nam uratowac zdrowie bądź życie jest dozwolone.

 

Nieco inaczej jest jesli chodzi o honorową solówkę, gdzie jak ktos ma dosyć to klepie "matę" i nie jest katowany, a po wszystkim pozostaje mimowolny respekt- przy takich starciach mozna sie wtedy umówić jak sie bijemy, na co sie bijemy itd. Ale honorowych ludzi w dzisiejszych czasach prymitywnej kultury "gangów" juz nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kiedyś bardzo dawno temu jeszcze za dzieciaka.. koleś starszy i większy powidzmy o głowę a starszy o 2 lata ( w tym wieku to duża różnica ) miał jakieś obiekcje .. byłem z młodszym bratem.. ale gość czuł że jest jak u wilków ze strachu pewnie , nic nie mówiąc jak z nim rozmawiałem wypieprzył mi kopa w jaja... nie spodziewałem się dochodziłem do siebie chyba z godzine, nie pamiętam co było dalej, ale zaskoczenia nigdy nie zapomnę.

 

morał z tego taki, gość sobie poradził , ja dostałem lekcje życia , zeby nie lekcewarzyć przeciwnika ot to : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przy awanturze zaczepce itp.

nigdy nie trzymaj rak w kieszeniach

nie napinaj sie trzymajac sie za piesc w dloni (jedna reka przeciwnik na ulamek sekundy przytrzyma i obie rece a druga pacnie)

kop w jaja zajebista sprawa na zwyklego goscia ale koksa mozesz jedynie rozjuszyc

generalnie najlepiej spier....ac zadna ujma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu napadło mnie dwóch typków, trzeci stał pod domem. Uwierz mi Adolf nie zawsze gadanina popłaca

Z dwójką gosci z których napastnik i ten koło domu to byli kryminali§ci. Chuj ich wie za co siedzieli, może za morderstwo, byłem kompletnie zaskoczony. Nastepnym razem będe ciskał na śmierc i życie. Chodz w ogólnym rozrachunkubto ja wygrałem. Trzech na jednego? Nosz kurwa. Po kolei mogłbym z każdym wyjśc, oni to doskonale wiedzieli. Nic szczególnego się nie stało, jakoś sie wybroniłem z tej opresji.

Strach w takich momentach jest gigantyczny, tym bardziej że jestes sam przeciw kilku i nie wiesz o co chodzi.

Jeśli miałbym przy sobie ostre narzędzie, w sytuacji zagrożenia mojego życia, użyłbym go...W takich sytuacjach warto kierować strachem w taki sposób aby Ci pomagał, bądz pomyśleć o jakinś swoim wrogu- to pomaga. Jak strach Cie sparaliżuje to koniec.

W takiej sytuacji nie boli morda a ego i to że wielu gości gra cwaniakow i kozaków. Oni nie boją sie obitej mordy, tylko tego że ktoś obnażył ich chwalenie sie bez pokrycia. Dlatego najlepiej nie szukać zaczepek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.