Skocz do zawartości

Napisał do mnie Rysiek


Dobi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj napisał do mnie Ryszard Petru z .Nowoczesna:

Wesprzyj naszą akcję. Wyślij tego maila do 5 znajomych. »


Dodał jeszcze obrazek.


Najlepsze jest to przy Jarosławie Kaczyńskim: Odpowiedzialny za brak osobistej odpowiedzialności :D 

Nie należę do żadnej partii i nie mam nic wspólnego z .Nowoczesna. Wiadomość pochodzi z jakiegoś serwisu spamowego.

 

N2_b2.jpg

Edytowane przez Dobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tępe żebraki,papierków wypełnić nie potrafią, kasę im obcięli , bida w dupę zagląda to się za żebry wzięli...:D

I ta hołota krajem chce rządzić..., nie no, swetru niech do balcerka dzwoni żeby ten coś od sorosa wyżebrał, niedojdy i tłumoki jebane.

Koszyczki lub puszeczki wzorem innych i na ulice wypad ale tam już konkurencja spora

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jan Szyszko - Odpowiedzialny za niszczenie puszczy? Nie wiem jak można być takim kłamcą. Sam osobiście nieraz gościłem na Podlasiu i chodziłem po Puszczy Białowieskiej. Nie da się ukryć, że bez ludzkiej pomocy, ona po prostu wygine tak jak lasy świerkowe w polskich górach na szczytach. 

Piotr Gliński - Odpowiedzialny za cenzurę sztuki, bo odebrał dotacje aktorom na ich wątpliwe teatrzyki? Jak teatr jest dobry, ma ciekawe przedstawienia, to nie upadnie. Zablokował też jakieś lewackie "performersy" w teatrach.

Zbigniew Ziobro - Ktoś boi się odpowiedzialności karnej za swoje przestępstwa. Uczciwi ludzie nie przejmują się jakimś ministrem sprawiedliwości/prokuraturą. 

Anna Zalewska - Nie wypowiem się bo nie interesuje mnie zbytnio te ministerstwo. Niby coś tam o likwidacji gimnazjów słyszałem, ale myślę, że gimnazja od samego początku były chybionym pomysłem. To częściowo może wpływać na psychikę osób. Kiedyś miało się paczkę przez 8 lat podstawówki, a potem parę lat w średniej szkole. Teraz masz 6 lat podstawówki, uciekasz do gimnazjum na 3 lata, a potem znów gdzie indziej. Moim zdaniem niepotrzebne zmiany otoczenia przez zmiany szkoły. 

Antoni Macierewicz - Przecież powstańcy sami się ośmieszyli swoją heroiczną akcją w Powstaniu dzięki któremu spora część Warszawy została zrównana z ziemią bo wkurwili Hitlera. Ściągnęli torami takie bycze działo, które spokojnie rozwalało miasta i do tego było stworzone.
46736_najwieksze-dzialo-swiata.jpg

 

Jarosław Kaczyński - Dla mnie to taki typ osoby co musi mieć władzę, zresztą, który polityk nie lubi władzy? No właśnie. Musi mieć dobre haki skoro tyle lat w Sejmie, na pozycji prezesa dużej partii. Dla mnie porażka są miesięcznice Smoleńskie i cały cyrk wokół tego Smoleńska podsycany przez tego prezesa. 


Ogólnie mówiąc Nowoczesna to taka nowa szalupa dla polityków PO i innych partii. Nie zdziwię się jak dojdą do władzy po kadencji 4-letnich rządów PiS-u. Wystarczy zobaczyć sondaże gdzie PO z Nowoczesną mają łączny wynik 30+ % poparcia. Wystarczy dopompować parę procentu tu i tam, uzyskujemy większość rządową. 

Ja osobiście nie chodzę na wybory bo to tak naprawdę niczego nie zmieni. wg mnie jest zawarty układ pomiedzy tymi politykami z Magdalenki. Układ na zasadzie: Teraz rządzicie Wy, a potem Wy, a potem My. I tak w koło Macieju.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.