Skocz do zawartości

"Ból dupy" na wykopie


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

To jeden z moich ostatnich tekstów, który umieściłem na wykopie http://www.wykop.pl/link/2095996/dlaczego-panie-nienawidza-meskich-pasji/   spójrzcie na Pana o nicku kanister - jak bezustannie za mną chodzi. Tak właśnie reagują ludzie, którym stare przekonania, wmówione przez otoczenie i rodzinę, wydają się być prawdą ostateczną. Gdy twierdzę że jest inaczej, atakuje. Ten akurat jest niezbyt inteligentny, ale mniej więcej tak to działa. Ośmieszyć, obrazić, wyciągnąć najsłabsze punkty. Czy mam się na niego obrażać? Nie, on naprawdę cierpi, boi się, stare przekonania się kruszą co sprawia ból. Reaguje więc ośmieszaniem, atakiem. Ważne by zrozumieć motywację, co oczyszcza z gniewu i chęci odwetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z moich ostatnich tekstów, który umieściłem na wykopie http://www.wykop.pl/link/2095996/dlaczego-panie-nienawidza-meskich-pasji/   spójrzcie na Pana o nicku kanister - jak bezustannie za mną chodzi. Tak właśnie reagują ludzie, którym stare przekonania, wmówione przez otoczenie i rodzinę, wydają się być prawdą ostateczną. Gdy twierdzę że jest inaczej, atakuje. Ten akurat jest niezbyt inteligentny, ale mniej więcej tak to działa. Ośmieszyć, obrazić, wyciągnąć najsłabsze punkty. Czy mam się na niego obrażać? Nie, on naprawdę cierpi, boi się, stare przekonania się kruszą co sprawia ból. Reaguje więc ośmieszaniem, atakiem. Ważne by zrozumieć motywację, co oczyszcza z gniewu i chęci odwetu.

A ja mam wrazenie, ze Kanister to nie jest pan, tylko Pani.

Nawet nick wskazuje na to, bo kanistewr to naczynie na cos, podobnie jak pochwa.

Prosze sie wiec nie dziwic na atak ze strony kobiety-kanistra.

Jest na tyle inteligentna, zeby sprytnie uniknac zwrotow mogacych wskazac jej plec, ale tresc wypowiedzi dosc jasno wskazuje na feminizm.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopałem i przeglądnąłem komentarze, a było ich chyba z milion pod znaleziskiem.

 

W ogóle tematu Kanistra nie chce poruszać, pisze jak troll który pozjadał wszystkie rozumy i w ogóle nie warto wchodzić z nim / z nią w dyskusje. 

 

Proponuje przejrzeć inne komentarze tej osobistości pod innymi tematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.