Skocz do zawartości

Dopisz koniec historii.


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Ok jeśli ma być schemat..niech będzie schematycznie :lol:

zakładając że ja jestem tą laską ;) jako jedyna kobieta na wyspie staram się i to bardzo zaspokajać potrzeby obu panów :D

budujemy sobie zarąbisty szałas z bambusów i żyjemy beztrosko.. mężczyźni polują, ja przyrządzam pyszne wężowe zupy i kotlety z rekina :lol:   

nie ma ślubów, wyrzeczeń ani przyrzeczeń :D żyjemy w zgodzie i harmonii :lol:  ciesząc się z tego co daje nam natura :lol:  ehh nawet się rozmarzyłam :lol:  :P  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeśli ma być schemat..niech będzie schematycznie :lol:

zakładając że ja jestem tą laską ;) jako jedyna kobieta na wyspie staram się i to bardzo zaspokajać potrzeby obu panów :D

budujemy sobie zarąbisty szałas z bambusów i żyjemy beztrosko.. mężczyźni polują, ja przyrządzam pyszne wężowe zupy i kotlety z rekina :lol:   

 

ale jak obaj donoszą węże i rekiny, to można z kuchni nie wychodzić  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam stan roślinności na wyspie i z radością stwierdzam, że rośnie tam cannabis więc zajmuję się uprawą, pannę zaprzęgam do gotowania i seksu a kumplowi się ona i tak nie podoba ale palę z nim baty, zakładam na wyspie religię, której jestem guru i ziom wierzy, że czeka na niego 10 dziewic po śmierci więc nie protestuje na swój los. <smarknięcie> i tak bym to widział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawimy się schematem. Niech każdy, kto ma ochotę dopisze koniec tej 'tragicznej' historii:

 

"Ty, Twoja laska i Twój najlepszy kumpel lądujecie na bezludnej wyspie..."

lubie heurystyke.

przylatuje ufo i zabiera go po kase.budujemy hotel z atrakcjami.do hotelu sciagamy bogatych ruskich i mam kasy jak wody otaczajaceej wyspe.a kobieta?bedzie to bedzie nie to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel okazuje się gejem i zakochuje się w mojej bogatej osobowości. Laska zakochuje się w nim bo jest uczuciowy, słodki i potrafi zrobić z liści palmy prawdziwe garderobowe cuda. Wtedy na nasza wyspę przybywa plemię seksualnych kanibali. W pewnym momencie ściągają mnie krzyki, podchodzę ostrożnie, wyglądam zza palmy, a tam horda czarnoskórych, potężnie oprzyrządowanych barbarzyńców posuwa mojego kumpla na obsydianowym ołtarzu, jednocześnie odgryzając mu kawałki ciała. Właśnie gdy szaman ma odgryźć męskość na polanę wpada z krzykiem laska, korzystając z rozproszenia uwagi rzucam bumerangiem zabijając jednocześnie geja i szamana. Wskakuję między czarnych, łapię dziewczynę za włosy i wskakuję na drabinkę sznurową która właśnei w tym momencie spadła z helikoptera. Odlatując wzywam eskadrę bombowców. Z otwartych drzwi podziwiam pokaz fajerwerków. Potem opisuję swoje przygody w ksiazce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knuję niecny plan, który wprowadzam w  życie ze soją dziewczyną. Zapładniam ją (jasna spawa, że on o tym nie wie), po czym teatralnie rozstajemy się w zgodzie, bo ona mnie już nie kręci i ona nic do mnie nie czuje . Mówię przyjacielowi, że to co było między mną i nią to już przeszłość, i jak najbardziej może nią przejąć, nawet im radośnie pobłogosławię, bo są przecież najważniejszymi osobami w moim życiu i chcę, żeby byli szczęśliwi. Rzekomo podczas snu nawiedza mnie sam Wszechmogący. Żeby uśpić czujność kumpla stwierdzam, że mówił on o utopii jaką tutaj stworzymy i o uczciwym trójpodziale władzy, dlatego sobie przypisuję władzę ustawodawczą, jemu wykonawczą, a ex sądowniczą. Opierdzielam się przez kilkanaście ładnych miesięcy, gdy on zapieprza od świtu do zmierzchu stawiając dom i zapewniając sobie i małżonce wszelkie możliwe na bezludnej wyspie luksusy, wiecie meble z palm, dywanik z lokalnych norek i wszystkie te udogodnienia, których naoglądał się na discovery. Oczywiście władza ustawodawcza uchwala odpowiednie przepisy, zapamiętane z tamtego gorszego świata, przyjaciel zbyt zajęty jest budowaniem domowego ogniska, więc przyklepuje wierząc mi na słowo. Kwestia seksu jest także rozwiązana, bo przecież ją od tego upału ciągle boli głowa i nie ma siły bo wysysa ją z niej ciąża. Oczywiście gdy małżonek rusza za dnia po kolejną porcję drewna na opał i czegoś do jedzenia odwiedzam ją i skrupulatnie nadrabiamy stracone godziny. Gdy dziecko się rodzi nagle ona zdaje sobie sprawę, że jednak go nie kocha myliła się. Sąd najwyższy (hehehe) przyznaje jej rozwód z winy małzonka i zarządza wysokie alimenty. Tym sposobem mogę opierdalać się do końca życia, rozkoszując się wygodnym życiem z ukochaną kobietą i moim wspaniałym potomkiem. Przyjaciel dalej dyma od świtu do zmierzchu, bo przecież musi mieć na alimenty, inaczej zostanie skazany na śmierć (sorry, takie mamy na tej wyspie prawo). Żyjemy długo i szczęśliwie, a na pytania dziecka "tato kim jest ten pan?" odpowiadam: "To jest zły wąż, trzymaj się od niego z daleka bo jak Cię dotknie to umrzesz". Amen.

 

Nie patrzcie tak na mnie, w końcu sami pisaliście, że w życiu trzeba być egoistą  B) Tak na poważnie, niezły ze mnie skur#&$* co?  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawimy się schematem. Niech każdy, kto ma ochotę dopisze koniec tej 'tragicznej' historii:

 

"Ty, Twoja laska i Twój najlepszy kumpel lądujecie na bezludnej wyspie..."

 

Zabijam niechcący kumpla...bo i tak wiem że ruchałby moją dziewczynę. Potem spędzamy upojny miesiąc na ciepłej bezludnej wyspie ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeśli ma być schemat..niech będzie schematycznie :lol:

zakładając że ja jestem tą laską ;) jako jedyna kobieta na wyspie staram się i to bardzo zaspokajać potrzeby obu panów :D

budujemy sobie zarąbisty szałas z bambusów i żyjemy beztrosko.. mężczyźni polują, ja przyrządzam pyszne wężowe zupy i kotlety z rekina :lol:   

nie ma ślubów, wyrzeczeń ani przyrzeczeń :D żyjemy w zgodzie i harmonii :lol:  ciesząc się z tego co daje nam natura :lol:  ehh nawet się rozmarzyłam :lol:  :P  :lol:

 

No proszę Anapaula to lubi. Czyż to nie jest solidarność jajników? hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.