Skocz do zawartości

Jeju jaka Ona sliczna :)


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna nie ma końskiej buzi ale wg mnie wszystkie mają taki wredny wyraz twarzy :D W sensie nie uroda tylko spojrzenie.

Dobra pytanie zagadka bo styki mi sie zderzyły.kumpela kiedys tez mi wyskoczyła ze moja była miała wredne twarzowe itd. Co Neo widzisz w nich wrednego?albo inaczej co ty widzisz czego ja nie widze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem nawet tego określić, to jest coś nieuchwytnego, może wygląd duszy :D Kobiety ładne, seksowne ale mające coś takiego co u mnie wkłada je do szufladki "ruchanie, nigdy nie związek". Jak chcesz to mogę Ci dla porównania poszukać kobiet z wrednym wyrazem twarzy i z miłym i ciekawe czy wtedy zrozumiesz o co mi chodzi :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np taka Natalia Siwiec i ta druga, która jest jej klonem mają wredne pyski w 100%. Te Twoje mają powiedzmy w 50% :D A twarz bez tej wredności, normalna to np taka: http://i60.tinypic.com/2uiuoon.png a przeciwieństwo wredności czyli twarz łagodna to powiedzmy taka: http://i61.tinypic.com/2jbqhkh.jpg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak do końca związane z samymi proporcjami twarzy. Dużą role pełni mimika.

Analizując powyższe zdjęcia:
Wredne jeżeli w ogóle się uśmiechają, to nie pokazują zębów. Mają 'ściągnięte' usta, jakby były tuż przed zrobieniem duckface'a. Dodatkowo skośne, groźnie wyglądające brwi, przy końcach zaciągnięte do dołu - (zauważcie jak są portretowane czarne charaktery w kreskówkach). Generalnie twarz jako forma i twarz jako mimika mają tendencje do kształtowania się w literę V.

 

Miłe się uśmiechają tak, że widać ząbki. Mięśnie dookoła ust nie są zaciśnięte, ale rozluźnione. Brak haczykowatych brwi. Linia brwi, ust, oczu (makijaż też) są poziome - zachęcają do interakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.