Skocz do zawartości

Adamek - Szpilka, co obstawiacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie przepadam za Szpilką, ale stawiam na niego. Adamek, już od pewnego czasu, to cień jego samego sprzed lat. Błędem było przejście do wagi ciężkiej. Coś się z chłopem stało, afera z jazdą po pijaku w Stanach...  Straciłem do niego całkowicie sympatię za obnoszenie się z religijnością, nadętym patriotyzmem i za poglądy polityczne (swoją drogą to niezły głąb z niego, sorry Adamek). I odmawianie różańca mu nie pomoże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin byś poobrywał tyle co on to też by Ci się pod czaszką poprzestawiało  :D Dlaczego przejście do ciężkiej było błędem? Właśnie największy szacunek dla niego za to, że chciał spróbować sił w najbardziej prestiżowej wadze (nie bez powodu nazywanej przecież królewską) i pokazał tam klasę. Nikt nie dał mu za darmo walki z chodzącą legendą boksu - czyli jednym z braci Kliczko. Nie błysnął, ale nie on jedyny musiał uznać wyższość tej niemal niepokonanej maszyny. Ogólnie zgadzam się z tym co napisał Marek. Niestety zwycięstwo Adama kończącego karierę byłoby pyrrusowe dla polsatu, który od dłuższego czasu ładuje spore pieniądze w mma i boks. Zwycięstwo Artura pcha go wysoko w rankingach i otwiera mu drogę do walk z liczącymi się zawodnikami światowej klasy, czyli będzię też sporym zastrzykiem gotówki w przyszłości. Jeżeli Szpila przegra, to nie powiedziane, że tak nie będzie w przyszłości, ale znacznie spowolni to jego wymarzoną drogę do mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka ogolnie wyrownana, stawialem na Szpilke wygral! Jest mlody,szybszy, Adamek jak na boksera to juz zmierzch.Jak Artur sie opanuje i nie wejdzie znowu w konflikt z prawem to uwazam ze cos moze z niego byc, podobno planuje wylot do USA ,zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicowałem Adamkowi...drogą jaką przeszedł góral z Gilowic tj. od amatorskiego boksu do walki o mistrzostwo swiata z Kliczką jest imponująca, stoczył kilkanascie ciezkich walk i udało mu sie dopiąc celu. Z Kliczką był troche niemrawy,co mnie zaskoczyło, ale walczy sie tak, jak przeciwnik pozwala. W kazdym bądź razie wyznaczył sobie cel, szedł do niego nieugięcie i przede wszystkim zabezpieczył finansowo siebie i swoją rodzinę. Liczyłem ze na koniec kariery Tomek porządnie wpierdoli pyskującemu ulicznemu bandycie na siłe promowanemu przez wasilewskiego. Szkoda, gdzies Adamek zatracił szybkość, kombinacje, poza tym jazda pod wpływem, kampania wyborcza do parlamentu, gdzieś boks odszedł na boczny tor. Mi jego religijnośc akurat nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.