Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Romuś

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Dobra

O Romuś

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ciekawy artykuł z prasy katolickiej,niech młodzież się uczy i kupuje poradnik rozwodnika. http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/184193,biznes-na-rozwodach.html
 2. Siema
 3. Tyle dobrego,ze siedzi w pracy podobno dośc poważnej i rozwija się zawodowo,zamiast zabawiać loszkę po 15 w domu. Reszta to porażka,cipeusz do kwadratu.
 4. Mariusz z nową partnerką czeka na jakis fotel prezesa lub członka rady nadzorczej.
 5. Powodzenia
 6. Wyjeb się na to i zajmij czyms pożytecznym.
 7. Rzeczywiście zapędziłem się ,przeciez to swieżakownia. Zrozumienie matrixa nie jest łatwym procesem. Za moment kolego dojdzie niechęc do kobiet itp itd. Tak jak wyżej kobietopedia to podstawa,po przeczytaniu nie będzie wątpliwości w jakim swiecie żyjesz.
 8. Trzeba wprowadzic jakies utrudnienia dla nowych forumowiczów,każdy z ulicy może tutaj wpaśc i tracic czas naszej wspólnoty.
 9. Jakis czas temu postanowiłem w celach naukowych założyc tam profil. Również dostałem miłą wiadomośc ,tym razem od typowej blachary. Brzmiała ona mniej więcej tak. Hej napisałam bo wyglądasz na spokojnego i normalnego faceta,czy możesz mi pomóc finansowo bo nie jadłam nic od 2 dni? Kobiety zazwyczaj same nie piszą z prostego powodu, w necie na 1 kobitę przypada 50 facetów albo więcej. To jakas pułapka albo fejk. Zreszta stare dupsko jest 36 laT i ten życiorys,to ile mogła przyjąc kutasów ??100?
 10. Śiemandero
 11. Serwus
 12. Niezła historia na początek tygodnia.
 13. Chyba sobie fiuta pokroje dla swietego spokoju(wazektomia).
 14. koles z kasą wyklada na dzieciaka a badboy dostaje full opcję w nocy
 15. Trudny temat ,sam jestem po 30 stce i odkąd jestem tutaj na forum muszę właściwie nauczyc się zyc od nowa. Mineły dopiero 2 miesiące,nie spotykam sie i nie próbuje nawiązac kontaktu z paniami,nie mam zadnego bagazu zyciowego. Równiez uważam,że straszenie urzędem skarbowym jest najlepszym wytłumaczeniem intercyzy,chociaż najlepiej powiedziec prosto z mostu,że nie masz zamiaru się niczym dzielic. Jak pisali inni,bardziej doświadczeni bracia,intercyza ma swoje luki i jest w pewnym stopniu do obejścia.