Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Amnesia Haze

Użytkownik
 • Zawartość

  55
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Dobra

O Amnesia Haze

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny 14.09.1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Siłownia, psychologia, zjawiska paranormalne, muzyka.

Ostatnie wizyty

215 wyświetleń profilu
 1. Być może ma taki zamysł, więc jeśli faktycznie jest Ci z nim dobrze to zerwij całkowicie kontakt z byłym i zadbaj o swojego faceta, a jak to zrobić? Cóż.... aż się prosi, żeby napisać coś o lodziku, ale ostatnio w innym temacie były już doczepki o rozwiązywanie problemów w ten sposób
 2. Z szacunku do swojego obecnego partnera nie powinnaś odnawiać pod żadnym pozorem kontaktu ze swoim byłym. Tak wielkim problemem jest dla Ciebie ucięcie z nim kontaktu? Co takiego Ci daje kontynuowanie tej znajomości?(ty już na pewno wiesz co, ale się nam tu do tego oczywiście nie przyznasz). W Twoim obecnym związku się nie układa, sama pisałaś, że telefony od ex mogą tylko zaognić sytuację, więc nad czym się tu jeszcze zastanawiać? Powinnaś mieć całkowicie wywalone na swojego byłego i skoro faktycznie Ci zależy na poprawie związku ze swoim facetem to jakim cudem masz wątpliwości, co do tej sytuacji? Dlatego ja to widzę tak, że Ty przeczuwasz i obawiasz się, że Twój facet może chcieć z Tobą zerwać, więc już sobie robisz grunt, żeby wtedy mieć do kogo łatwo przytulić dupę.
 3. Kiedy zobaczyłem, kto założył ten temat to pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem przed zagłębieniem się w niego, było przygotowanie popcornu Słuchaj Ruda, a weź Ty po prostu zablokuj numer tego adoratora.
 4. Mamona

  W samym sobie bogactwie nie ma oczywiście niczego złego, to już tylko kwestia ludzkiego charakteru do jakich działań wykorzysta wpływy i kontakty, które dają mu pieniądze. Poza tym zastanówmy się, ile to złych opinii o ludziach majętnych wymyślili Ci, którzy tego bogactwa nie posiadają i są najzwyczajniej w świecie zazdrośni. Wystarczy, że taka majętna osoba zrobi coś, co nie jest w pełni po czyjejś myśli to już od razu zaczyna się gadanie - "zobaczcie jak te pieniądze go zmieniły!" albo "kiedyś to by na pewno inaczej postąpił już mu sodówka uderzyła do głowy przez tą mamonę". Jeśli poruszamy temat mamony to warto obejrzeć sobie jeden z filmów Marka. Mówi w nim o "starych duszach", czyli osobach które czują, że pieniądze nie zapewnią im spełnienia. Według ezoteryki tacy ludzie w poprzednich wcieleniach posiadali już znaczny majątek, dlatego teraz już nie czują takiego "ciśnienia" na pieniążki.
 5. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  Żałosne, niesamowite jak wielkie trzeba mieć parcie na atencję, żeby bawić się w jakieś pożegnalne posty, proszenie o bana an życzenie i (o zgrozo) wyjeżdżanie z soundtrackiem z Gladiatora, aby dodać jeszcze tej dramaturgii. Serio, że też się komuś chce w to babrać. A wystarczyłoby najzwyczajniej w świecie przestać odwiedzać forum i to wszystko. Proponuje zamknąć ten temat i przestać robić niepotrzebną nagonkę. Ktoś chciał poczuć smak odrobiny fejmu, a my w tej chwili pozwalamy tej osobie go poczuć.
 6. Zderzenie ze ścianą po zerwaniu

  Że tak zapytam z ciekawości, co byście zrobili inaczej gdybyście posiadali obecną wiedzę z forum, będąc w wieku autora tematu? Ktoś napisał - "Skończ dobrą szkołę, studia", ale to jest chyba oczywiste. Gdyby to wszystko było takie proste to każdy po dobrej szkole i studiach byłby szczęśliwy. Albo "pracuj nad sobą", może zdefiniujmy co dokładnie rozumiemy przez pojęcie "pracuj nad sobą".
 7. Spędzanie Sylwestra samemu

  Osobiście nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na sylwestra. Jak ktoś mnie zaprosi do towarzystwa, które mi odpowiada to skorzystam z zaproszenia i wpadnę, a jeśli nie to zostanę w domu i też będzie jak najbardziej w porządku. Na pewno nie będę się nigdzie wpraszał na siłę, aby tylko dla zasady wyleźć z domu. Co prawda odkąd "wyrosłem" ze spędzania sylwestra z rodzicami to zawsze bawiłem się w gronie moich najbliższych kumpli. Ale z racji tego, że jesteśmy w wszyscy w ostatniej klasie szkoły średniej to zapewne część z nas się rozjedzie i coś czuję, że w przyszłym roku może mnie czekać samotna noc sylwestrowa. A propo, czy Wy też tak macie, że po hucznym odliczaniu do dwunastej i złożeniu sobie życzeń, uderza Was taki pocisk nostalgii i przez jakieś 10-15 minut siedzicie lekko przygaszeni i rozmyślacie o swoim życiu?
 8. Odpłatna rejestracja na forum - wady i zalety.

  A co się wydarzyło podczas tego zlotu?
 9. Czemu nikt tego tematu jeszcze nie zamknął? Ruda dostała już najlepszą i jedyną słuszną radę na 1 stronie tego wątku, a od 3 zaczyna się już tylko kręcenie beki.
 10. Wyrzeźbiona, smukła sylwetka oznaką szacunku dla innych.

  Opędzluj o tej godzinie śledzików, rybki po grecku i serniczka - przytyjesz
 11. Wyrzeźbiona, smukła sylwetka oznaką szacunku dla innych.

  A jakie macie staże treningowe i wiek, jeśli można wiedzieć?(pytanie do ćwiczących)
 12. Wyrzeźbiona, smukła sylwetka oznaką szacunku dla innych.

  Człowiek inteligentny i taki, który nie jest zawistny zawsze doceni i będzie miał uznanie dla osoby z ponadprzeciętną sylwetką, choćby z uwagi na siłę woli i liczne wyrzeczenia, których trzeba się podjąć, aby ją osiągnąć. I w sumie na tym polega cały ten szacunek dla osób ćwiczących.
 13. Anilli, czytając Twoje posty odnośnie robienia lodzika mam wrażenie, że musiało Cię spotkać jakieś przykre doświadczenie w związku z wykonywaniem tej czynności. No i mam nadzieję, że nie uważasz za mękę robienia lodzika, jak tu ujęłaś w poście powyżej.
 14. Hmm, nie jestem pewien czy rozumiesz, co sugerujemy i radzimy Ci zrobić w tej sytuacji, więc Ci podpowiem - ZADZWOŃ
×